sky star 2 gde i koliko

Imam dve nedelje ProgDVB i razocaran sam.Postoji li mogucnost za kupovinu kljuceva za skremblovane kanale,mislim na ozbiljne ljude koje se time bave.I voleo bih jos dosta dobrih informacija da cujem ako je to ikako moguce. Unapred zahvalan i puno pozdrava !
 
ne razumem se mnogo u ovu tematiku, svi ekstra kul kanali su mi pukli, cale mi se popeo na glavu...
Da li je ova seca2 razvaljena?ja imam echostar i ne mogu da gledam nista osim free to air glupavih kanala, dok recimo moj drugar ima humax i gleda covek taquilu!Lik koji mu je napunio kodove rekao mi je da to kod mene ne moze.Sta da radim?Da menjam echostar ili postoji neki drugi nacin?
 
Zapamti sve je moguce osim onog nemoguceg :D
Nadji nekog drugog ko ce to da ti uradi,Lik sigurno nece da ti ucini uslugu(Ne moze , sta vec) jer je to najcesci izgovor "Ne moze da ti radi"
Sta da ti kazem nadji nekog ko ce da ti to uradi (Mnogo zaguljeno , jednom sam uspeo i sam ne znam kako)
Pozdrav
 
Svemirac:
Zapamti sve je moguce osim onog nemoguceg :D
Nadji nekog drugog ko ce to da ti uradi,Lik sigurno nece da ti ucini uslugu(Ne moze , sta vec) jer je to najcesci izgovor "Ne moze da ti radi"
Sta da ti kazem nadji nekog ko ce da ti to uradi (Mnogo zaguljeno , jednom sam uspeo i sam ne znam kako)
Pozdrav
Najbolje resenje kupis Sky Star 2 i razbijas sve kanale samo tako - treba uzeti verziju 2.6c jer je malo bolja od prethodne ! Pogledaj www.skystar.tk
Bilo bi lepo otvoriti jednu temu samo za SS2-zar ne ?!
 

Back
Top