argentina i ostatak kontinenta
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: argentina i ostatak kontinenta

Početnik
    Učlanjen
    11.12.2006.
    Reputaciona moć
    0

Thumbs up argentina i ostatak kontinenta

Već podugo planiram jedno avanturističko putovanje po južnoameričkom kontinentu,pa je krajnje vreme da ga i realizujem.Pored već sakupljenih informacija koje se odnose na rutu i na razne tehničke i servisne detalje trebaju mi podaci iz "prve ruke" od nekoga ko je neku od tih destinacija već obisao ili nekoga ko je tamo.Planiram sletanje u Buenos Aires,pa kud me put dalje odvede.
    Ljudi gde da idem,šta se ne sme zaobići i šta je bolje ne videti,itd...sve me baš zanima

hvala unapred

Ističe se klika (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

Podrazumevano Re: argentina i ostatak kontinenta

Citat Original postavio multipl
    Već podugo planiram jedno avanturističko putovanje po južnoameričkom kontinentu,pa je krajnje vreme da ga i realizujem.Pored već sakupljenih informacija koje se odnose na rutu i na razne tehničke i servisne detalje trebaju mi podaci iz "prve ruke" od nekoga ko je neku od tih destinacija već obisao ili nekoga ko je tamo.Planiram sletanje u Buenos Aires,pa kud me put dalje odvede.
    Ljudi gde da idem,šta se ne sme zaobići i šta je bolje ne videti,itd...sve me baš zanima

hvala unapred
    Nisam bio ali vec uveliko planiram slicnu stvar. Trenutno mozes naci informacije iz prve ruke na Serbian Cafe , jedan moma ke trenutno u Ekvadoru i planira spustanje preko Perua, Bolivie do Chilea i na kraju valjda zavrsava u BA. Tema je izdvojena.

Kod tebe ce to biti obrnuto ali nema veze.
    Evo jedan moguci scenario, iz BA uzmes autobus dole do Patagonije, predjes u Chile, gore do Santijaga, odatle imas voz direktno za LaPaz-Bolivia, onda za Peru, .....povratak preko Bolivie i pokrajine Mendoza u AR i eto te nazad u BA.
    Ako planiras Amazonsku dzunglu mozda, imas u Peruu popularno mesto, Iquitos.

Dobro se pripremi za put, treba prikupiti dosta informacija, trenutno sam na poslu pa nemam sve ono sto sam prikupio, ali u svakom slucaju, ima dosta varijanti , pa ko sta voli.
    Pronadji na netu informacije za hostele za mesta koja planiras da obidjes, takodje, pogledaj i cene za prevoz, sve je to poprilicno jeftino, hosteli u Argentini su recimo oko US$ 5-7, nesto je Chile skuplji , ostatak manje vise kao AR.

Sve treba videti, Patagonija pod obavezno, ako si u Boliviji, jezero Titikaka, Amazon ako si avanturista, pustinja Atakama-Chile,..........samo krstari kontinentom, ne moze ti biti lose.
    Cini mi se da ti samo za Boliviju treba viza.

Početnik
    Učlanjen
    11.12.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: argentina i ostatak kontinenta

hvala kliko,vrlo moguc scenario,iako sam u obzir uzeo i brazil i obavezno manaus da bih konacno upoznao mister noa.u svakom slucaju imas pice ako se tamo sretnemo

Slične teme

1. Argentina
    Autor el chico u forumu Severna i Јužna Amerika
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 27.01.2014., 19:09
  2. Kolonijalno carstvo kontinenta Mu
    Autor Zabranjena_Arheologija u forumu Teorije zavera
    Odgovora: 161
    Poslednja poruka: 18.09.2011., 18:02

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor