Trazi se VITEZ!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Romansa

Aktivan član
Poruka
1.716
Dragi prijatelji,posto sam juce isprepadana od strane osobe koja u gore pomenutu grupu nikako ne spada,pomislih da ne bi bilo lose potraziti nekoga ko se ne smeje mogucnosti vitestva u ovom vremenu.
Izgleda da,dragi muskarci,zaboravljate svoju ulogu,ili vam se dopada da budete grubi napasnici.
Verujem da ce tema ostati prazna,kako negde rekoh-castan muskarac je izumrla vrsta.
NAZALOST.
 
dead_knight.jpg
 
haha... mislim da se silent bob slaze sa tobom... na vrlo originalan nacin... trazi se vitez kazes... e jbg, do pre nekog vremena sam mogao da se ponudim, ali sam posle toga dosao do zakljucka da nema smisla biti vitez kad nema dvorskih dama za koje bi bio vitez... i tako sve krece u krug i u krug.. i znamo dalje ;) inace moj savet... otidi u snajper kod beogradjanke i kupi suzavac
 
Pa ja viteza ne bih povredila,ali bi ga povredio onaj koji hoce da povredi mene,ili bi moj vitez njega ...eliminisao.
Da,da,stara prica,za sve su vam krive zene.
A te 'dvorske dame' itekako postoje,samo cute da ne budu ismejane,kao ja juce.
 
hmm... cute kazes? a kako to ismejana? daj napisi vise, bice lakse i tebi i nama... i nisam rekao da su zene "KRIVE" za bilo sta niti su muskarci... pre ce biti drustvo koje ne sankcionise neke postupke vec ih podrzava
 
Kakvi vitezovi .....????
Osmotri malo devojke danas .... sve samo što se ne biju i ne čupaju za kosu jedna drugu .... vulgarne, provokativne, nasrtljive .... nisam na muškoj strani, ali oni stradaju polagano ali sigurno ..... Žene su preuzele inicijativu i sad nam je kriv djavo što vitezova nema ..... Pa kako da ih ima kad smo ih ogolili. Umesto štita, uvalilil smo im šerpe u ruke, umesto mača - varjače.
 
ufff... ne volim vulgarne devojke... direktne ok... ali ideal kome tezim u vezi mislim da ne mogu da ostvarim pa da se okrenem naopacke... neka lagana romansa, koja bi se tako polako razvijala dok jednog trenutka ne shvatis da si zatreskan do usiju u nekoga... hmm... bice da nisam na pravoj planeti ;)
 
I zar nikoga nema ko bi prepoznao lepotu i zaboravljenim odnosima,pa je najlakse reci-drustvo,ovo ono?
Dajte ljudi,nismo mali,i mozemo sve da promenimo ako nam ne odgovara,pa i to.
Istina je da su devojke malo nasrtljive,ali cini mi se da se kroz istoriju zenski pol ipak ponasao u skladu sa suprotnim,i obrnuto,naravno.
Ni ja nisam htela da delim krivice,no sigurna sam da je prirodno da inicijativa bude na muskarcima,i za ovo kao i za sve drugo.
Onaj ko zeli da bude VITEZ,
uvek ce za to pronaci devicu.
Inace bila sam ismejana vrlo grubo,posto neki misle da je pojam vitestva ostao u dalekom srednjem veku.
Pa i jeste,zbog slicnih njemu.
No,necu preko ove teme da se sa njim prepucavam,nego stvarno da vidim koliko je nas sto verujemo u ljubav,cast i vernost.
 
Da li ja to smem da zakljucim kako su se muskarci ipak uzeleli dama,a bilo bi mi drago da do tog zakljucka dodjem.
Mozda se uvek mimoilaze,kao u romanima,ko zna.
Ako ga nadjem,naravno da ga necu pustiti,tj,nece ni on mene.
Viteza Koju necu da komentarisem.
 
ne,ne,..radi se o vitezu KOJI,..to ti je onaj crtani film na kome je kornjaca vitez,.ALI SI VJEROVATNO MNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOGO MATORA PA SE NE SJECAS STA JE TO CRTANI FILM,..
pametnice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
giovaniI:
ne,ne,..radi se o vitezu KOJI,..to ti je onaj crtani film na kome je kornjaca vitez,.ALI SI VJEROVATNO MNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOGO MATORA PA SE NE SJECAS STA JE TO CRTANI FILM,..
pametnice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...lol...lol.... nemoj se derati....
...to je bila shala.... jest da sam matora (chak mi je danas rodjendan... ) ali znam ko je vitez koja i mlata zamlata.... te nemoj biti losh.... :) :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top