Therion

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Luthien

Zainteresovan član
Poruka
219
Pa dobro mozda je ova tema vec bila,ali sta da se radi kada je bend stvarno preteran a nigde ga ne spominjete!?!Pa da cujem vasa misljenja!
i jos jedna stvar,videla sam negde na netu da je neki gari napisao da su oni teski sektasi?
 
Luthien:
Pa dobro mozda je ova tema vec bila,ali sta da se radi kada je bend stvarno preteran a nigde ga ne spominjete!?!Pa da cujem vasa misljenja!
i jos jedna stvar,videla sam negde na netu da je neki gari napisao da su oni teski sektasi?

Naravno da je bila...okachio chika Bleak.A ko ce drugi?Pa ovde ako je 5 ljudi chulo (a kamo li slusalo) Therion odma cu da se ubijem.
Sto se tice sekti,to tako tumace uski umovi.Cim cuju da se spominje Bog u pesmama,odma im je sekta.Ili je jednostavno video naziv pesme 'The rise of Sodom and Gomorrah' i svasta pomislio :wink:
 
Bleak WinterFullMoon:
Naravno da je bila...okachio chika Bleak.A ko ce drugi?Pa ovde ako je 5 ljudi chulo (a kamo li slusalo) Therion odma cu da se ubijem.
Sto se tice sekti,to tako tumace uski umovi.Cim cuju da se spominje Bog u pesmama,odma im je sekta.Ili je jednostavno video naziv pesme 'The rise of Sodom and Gomorrah' i svasta pomislio :wink:
U pravu si.
Mnogo su dobri.
 
To da li su culi ili ne nemoj tako lako da zakljucujes( iako zanam da si to napisao da bi privukao paznju onih koji to slusaju). Therion je ipak i suvise stara i poznata grupa da bi donosio takve zakljucke. To sto nisu tako popularni medju danasnjom omaldinom je dokaz. Inace oni sviraju krajnje finu gotiku, mada cu cesto obradjivali dela kompozitora klasike. Bez obzira kakvu muziku slusali, vredi ih poslusati.
P.S. Ne preporucuje se normalnim osobama.
P.P.S. Ne odise novim zvukom, pa ne ocekujte previse, on se zasvidja tek posle vise slusanja!
 
sluzimo narodu:
To da li su culi ili ne nemoj tako lako da zakljucujes( iako zanam da si to napisao da bi privukao paznju onih koji to slusaju). Therion je ipak i suvise stara i poznata grupa da bi donosio takve zakljucke. To sto nisu tako popularni medju danasnjom omaldinom je dokaz. Inace oni sviraju krajnje finu gotiku, mada cu cesto obradjivali dela kompozitora klasike. Bez obzira kakvu muziku slusali, vredi ih poslusati.
P.S. Ne preporucuje se normalnim osobama.
P.P.S. Ne odise novim zvukom, pa ne ocekujte previse, on se zasvidja tek posle vise slusanja!

REKLAMA BATO! :wink: :lol:
ti kao ne vidis da je forum pun bolesne dece koja su u svom kratkom zivotu culi samo za Britney i JLo,a u najboljem slucaju HIM? :roll:
 
Imam ja sve Therionove albume.
Od onog black-a i death-a, pa do Live In Midgard.


Jedan od mojih omiljenih bendova, svakako....
Mada ljudima preporuchujem novije albume. Meni se ona njihova rana faza nikako ne svidja (chak sam i Cdove podabvala).

A ko ti je rekao da su sektashi, pojma nema o zhivotu.
Textovi su im uglavnom biblijski i mitoloshki (osim obrada). Nekoliko chlanova su pagani, ali sektashi nikako...

Btw. "Chika Bleak" otkud tebi Cd od Theriona? :?:
 
DevouredSoul:
A da, pa pre neki dan je preskakao tamo kod tebe... :evil:

Umrecjesh, ako mu se neshto desi.... Sada nema vishe pirata... tako da ono. You'll be dead like a duck! :twisted:

To je do mog stuba...moram da chistim chitach...
CD je ok...don't happy be worry
s305.gif
 
DevouredSoul:
Bleak WinterFullMoon:
DevouredSoul:
A da, pa pre neki dan je preskakao tamo kod tebe... :evil:

Umrecjesh, ako mu se neshto desi.... Sada nema vishe pirata... tako da ono. You'll be dead like a duck! :twisted:

To je do mog stuba...moram da chistim chitach...
CD je ok...don't happy be worry
s305.gif

taj smajli lichi na Dragana :wink:

Samo fali onaj zvuk 'Hmhpfszshhs' hahahhaha :lol:
 
Luthien:
guitarrr_babe:
E, a sta oni sviraju? Cim ne znam za njih, nije black i nije death, sto je prilicno fino, mislim, ne volim ja to, ali silom prilika...

zapravo to bi trebao biti neki doom metal

Kakav doom metal?Ko te to nalozio?
Znas sta je doom metal?Najbolji primer ti je Saturnus...znaci muzika se vuce,groove i talk vocal,spore melodije...to ti je doom...
A Therion je chist gothic
 
E, a jel' taj doom ona muzika za depresivce, ono uz sta mrzis prvo sebe pa ceo svet, i ozbiljno ti padne na pamet da uzmes sacmaru i prekratis sebi muke? Ono sto nikako da se zavrsi i posle cega ne mozes da razgovaras ni sa kim, toliko te svi nerviraju?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top