IMA LI LEPIH SJENICANKI

izvidjac:
moje iskustvo sa Sjenickim devojkama nije bas najbolje, tj nema mnogo lepih ali kada naidje onda je prelepa. samo malo da promene misljenja i bice bolje. pozdrav za Sjenicu...
Pa naravno da te nevole ni devojke kad si obrezan. Da ti ga nisu odfikarili mozda bi se koja i prevarila, ovako nemas sanse ni kod najgore *****, pa cak ni da joj placas nebi legla takva lujka stobom!!
 
Luftwaffe:
Nisi ni ti bas najpismeniji na svetu... A, sto vi "veliki muslimani" ne pricate nekim vasim jezikom, ako ga uopste imate, nego kvarite i iskrivljujete ovaj NAS Srpski??? :confused:
ma vidis jadnik naucio par reci srpskog, par reci crnogorskog, par reci turskog pa se sav zbunio pa sad kao neko nezna srpski a on jadnik nezna ni u kojoj drzavi zivi!!! sve e nada da ce otcepiti rasku!! Kakav bolesnik. Takve bi trebalo banovati, a ratka mladica vratiti na presto gde mu je i mesto!!
 
ooooo "braco", pa vi stvarno ste nekulturni, zasto? zasto toliko mrzite , znam da je to tesko ali mi se vas ne odricemo, vise nam nekako dodjete ko crne ovce u nekoj dalekoj familiji... he he he... vama kada neostane niko pored vas da ga mrzite, vi cete opet na sami sebe, tako da ce vas ostati toliko da cete svi stati pod jednu krusku... pozz
 
izvidjac:
ooooo "braco", pa vi stvarno ste nekulturni, zasto? zasto toliko mrzite , znam da je to tesko ali mi se vas ne odricemo, vise nam nekako dodjete ko crne ovce u nekoj dalekoj familiji... he he he... vama kada neostane niko pored vas da ga mrzite, vi cete opet na sami sebe, tako da ce vas ostati toliko da cete svi stati pod jednu krusku... pozz
Kao prvo nismo ti mi nikakva braca, kao drugo neznam samo ko kome dodje crna ovca posto se pitam dali mi to zivimo u srbiji ili turskoj, pa bi bilo bolje da si sebe nazvao crna ovca posto vidim da svoj narod tako vidis!
 
pritajeno_dobro:
Kao prvo nismo ti mi nikakva braca, kao drugo neznam samo ko kome dodje crna ovca posto se pitam dali mi to zivimo u srbiji ili turskoj, pa bi bilo bolje da si sebe nazvao crna ovca posto vidim da svoj narod tako vidis!
Oooooo pa gde si ti nakazo, nije te bilo odavno? Je li jesi opro guzicu i istresao govna iz pantalona, a karikaturo?
 
skyworks nemoj tako i on je ljudsko bice, a i da nema ovakvih kao sto je on ko bi nas opominjao da nas ne vole! a i sam znas da "pasce koje laje ne ujeda"... he he he pozz za tebe skyworks!
ti, "pritajeno_dobro", dodjes crna ovca kako god okrenes, jer za mene jesi, ne moram da ti objasnjavam, ali si i za normalne Srbe, kocis ih puno u svemu...
 
izvidjac:
pa reklo mu dosta mladih devojaka koje su probale, raspitaj se i ti, znaju devojke i POljica i Banje kako je... he he he he...

E Boga mi se cini da si mu ti to rekao posto vidim da se petljas u sve ili mozda neki magarac,pojasnjavam-nas izvidjac vuce korene iz turkmenistana a opste poznato je da azijati polazu ispit muskosti na magarcu. :D :D :D
 
Jevdjo:
E Boga mi se cini da si mu ti to rekao posto vidim da se petljas u sve ili mozda neki magarac,pojasnjavam-nas izvidjac vuce korene iz turkmenistana a opste poznato je da azijati polazu ispit muskosti na magarcu. :D :D :D

bas mi je drago da si upoznat sa stvarima koje se desavaju u Turkemiji!!! nego, prvi magarac koji na kojem cu polagati ces biti ti! he he he
 
pa nisi ti toliko znacajan da se tako desi, mada pripadas nebeskom narodu, ili bar onom delu sto misli da je gore, ustvari je toliko ukopan dole da i kada bi poceo da kopa ka gore, isao bi dole, jer vas naopako kopaju!!! he he he bas bi voleo da te sretenem, samo jednom da ti se nasmejem, he he he... e zovem te od sada KARIKATURA!!!
 

Back
Top