da li gleda u mene?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam jednom zaboravio da stavim povez za oko, isto tako svi gledaju u mene sa blagim gadjenjem, a deca mi se smeju. Kad se pogledah u izlog ( jednim okom...), a imam sta i da vidim.
 
AcaBg82:
Kada devojka gleda u mom pravcu i ja je snimim kraickom oka da gleda. I kada pogledam u nju ona skloni pogled. Da li to znaci sigurno da gleda u mene ili nije sigurno da gleda u mene?


brate greshish ......... :shock:

kad te tako pogleda i posle skloni pogled ...u sebi misli O` majko moja kakav lik :lol:
 
Aco, imamo isti problem... i mene svi gledaju u busu... Sta ces... takav je zivot nas, lepotana... ajde to sto me gledaju... ali sto komentarisu "Gospode Boze", "Majko Bozija", "Isuse Hriste!" mi bas imponuje... mora da na neki naci "uterujem" Hriscanstvo u njih... majku mu, trebao sam da studiram Bogosloviju...
 
AcaBg82:
Kada devojka gleda u mom pravcu i ja je snimim kraickom oka da gleda. I kada pogledam u nju ona skloni pogled. Da li to znaci sigurno da gleda u mene ili nije sigurno da gleda u mene?
'eeeeebo te, pa po tom scenariju možeš da napraviš video - igricu, pucačinu ljutu, samo nabaci ključnim likovima i određene kostime !!! :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top