VELIKI PARTIZAN

  • Začetnik teme marslonik@ptt.yu
  • Datum pokretanja
Pjer Boja ce zavrsiti u Vidicevom dzepu...kao i mnogi drugi pre njega.
Ove sezone Zvezda ima MNOGO bolju odbranu nego sto Partizan ima napad.


Ali priznajte da su izgovori Partizana za poraze u derbijima stvarno smesni "visoka trava i sl"
 
gidra:
Tudjman jeste bio jedno vreme predsednik Partizana to je tacno ali nemozete ga ni porediti sa Krcunom koji nije bio hrvat ali je ubijao srpski narod.A kao sto bi trebalo da znas Krcun je jedan od osnivaca zvezde.I kada ista izgubi ubije po nekog srpskog domacina.SRAMOTA .
A sta Tudjman kao nije ubijao Srbe!? To najbolje znamo mi Srbi koji zivimo u Hrvatskoj.I ako se ti ponosis sto je proterao tvoj narod iz Hrvatske,izmedju ostaloga i mene,i ubijao takodje,onda tebe treba da bude sramota! Delije-Vukovar-RSK-Hrvatska
 
brate ko bre **** mater Tudjmanu od njega se nista drugo nije moglo ni ocekivati i ne ponosim se time ali Krcun je bio srbin i ubiao je SRBE e o tome ti ja pricam znas.****** kako to da ti objasnim vidim ja da tesko kapiras.
 
boreli:
brate ko bre * mater Tudjmanu od njega se nista drugo nije moglo ni ocekivati i ne ponosim se time ali Krcun je bio srbin i ubiao je SRBE e o tome ti ja pricam znas.* kako to da ti objasnim vidim ja da tesko kapiras.
Nemoj se stavljati u ulogu delije ili grobara,pa ces shvatiti da je to sramota za nas narod,nevezano za ova 2 kluba,a koliko takvih Krcuna ima ili ih je bilo ne znamo ni ti ni ja!
 
sonjica:
Na Marakani opet pesma stara
stadion pun, svi pevaju u glas,
ponovo smo bolji od grobara,
a parni valjak opet trazi spas,
ponovo smo bolji od grobara,
a parni valjak opet trazi spas.

A spasa nema, nece ga ni biti,
jer nasa Zvezda najbolja je sad,
grobari ce gorke suze liti,
a orice se pesmom beli grad :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
DOK SI TO SMISLILA NA MOM SI VISILA :lol: :lol: :lol:
 
sonjica:
Na Marakani opet pesma stara
stadion pun, svi pevaju u glas,
ponovo smo bolji od grobara,
a parni valjak opet trazi spas,
ponovo smo bolji od grobara,
a parni valjak opet trazi spas.

A spasa nema, nece ga ni biti,
jer nasa Zvezda najbolja je sad,
grobari ce gorke suze liti,
a orice se pesmom beli grad :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
DOK SI TO SMISLILA NA MOM SI VISILA :lol: :lol: :lol:
 
I AKO NE POSTANES NOVI PRVAK TI GROBARI CE ZALITI OPROSTICEMO TI JER IPAK ZNAMO DA NAJBOLJI SI TI I NIKAD TI NECEMO OKRENUT LEDJA MI.
ZA PARTIZAN SVI MI ZIVIMO I SAMO NJEMU SE DIVIMO SA PARTIZANOM MI SMO DO SMRTI GDJE ON IGRA TU SMO I MI JER SMO GROBARI NAVIJACI NAJBOLJI ALE,AOOO,ALE,AOOO.
 
CRNO BELO
CRNO BELO
CRNO BELO
CRNO BELO
CRNO BELO
CRNO BELO
CRNO BELO
CRNO BELO
CRNO BELO
CRNO BELO
CRNO BELO
CRNO BELO
CRNO BELO
CRNO BELO
CRNO BELO
CRNO BELO
CRNO BELO
CRNO BELO
CRNO BELO
CRNO BELO
 
Jelena bas bih voleo da se mi nadjemo negde da razmenimo misljenje.Verujem da posle naseg razgovora i druzenja nikada vise ne bi navijala za zvezdu vec za Partizan i mene naravno.
 
jelena kao sto mi vidis iz prezimena se moze izvuci zakljucak da sam ja glavonja i dole i gore .Imam cime i misliti i tucati.Ja Stanoje Glavas srpski junak bi te mogao mnogo cemu nauciti i od turskih delija oduciti.
 
Predsednik Ćurković predavač FIFA
----------------------------------
Predsednik Partizana g-din Ivan Ćurković je dobio poziv od predsednika FIFA Sepa Blatera i generalnog sekretara Ursa Linsija, da u ime "svetske kuće fudbala", otvori kurs UEFA koji je namenjen tehničkim direktorima i rukovodiocima sektora nacionalnih saveza, da bi oni kasnije znanje mogli da prenesu na svoje kadrove, pod sloganom “učiti učitelje”.

Ovaj kurs UEFA je 14. po redu, a biće održan na grčkom ostrvu Kritu u periodu od 29.3.2004. - 2.4.2004. godine. Ćurković će prisutne goste pozdraviti u ime FIFA i održati predavanje na temu - “Filozofija fudbala u Evropi“.
 
marslonik@ptt.yu:
Jelena bas bih voleo da se mi nadjemo negde da razmenimo misljenje.Verujem da posle naseg razgovora i druzenja nikada vise ne bi navijala za zvezdu vec za Partizan i mene naravno.
Nema sanse,mozes pricati sta hoces,ali ljubav prema Zvezdi je urodjena i niko je i nikad ne moze ugasiti,dok sam ziva volecu samo nju!!!
 
Predsednik Ćurković predavač FIFA
----------------------------------
Predsednik Partizana g-din Ivan Ćurković je dobio poziv od predsednika FIFA Sepa Blatera i generalnog sekretara Ursa Linsija, da u ime "svetske kuće fudbala", otvori kurs UEFA koji je namenjen tehničkim direktorima i rukovodiocima sektora nacionalnih saveza, da bi oni kasnije znanje mogli da prenesu na svoje kadrove, pod sloganom “učiti učitelje”.

Ovaj kurs UEFA je 14. po redu, a biće održan na grčkom ostrvu Kritu u periodu od 29.3.2004. - 2.4.2004. godine. Ćurković će prisutne goste pozdraviti u ime FIFA i održati predavanje na temu - “Filozofija fudbala u Evropi“.
 
prodajem KOMovu rakiju-prodavnica na KARABURMI!!!!!
E sad je +7....moracete sad da pravite obloge od KOMove rakije i da pijete MIDOle..hehehe...
glupi grobari....
secate li se derbija????
jeste li naucili nesto...ili ste jos obicni amateri!
groBARI SU NASI IDOLI KOREOGRAFIJE NJIHOVE NASI SU SNOVI!!!!!!!!!!!!!
hehehehehehehehehe....
OTISO SI TUDJMANE OSTALA JE TUGA UVEK CE TE VOLETI grobari sa juga!

otiso si tudjmane ostala je nevera uvek ce te mrzeti DELIJE SA SEVERA!!!!!!!!!

NJEGA J*B*MO NJEGA K*R*MO NEKA P*SI SAD K***C par**zan!!!!!!!!!!
OJ grobare moj grobare ne silazi sa ku*cine...
p**ko grobarska.....

SVAKO DETE ZNA CEO GRAD TO ZNA
DA STE ***** VI DA SU VAM VODJE SVE MURIJA!!!!!!!!
ALEEEEEEEEEE

*****DELIJE-SEVER*****
 

Back
Top