Oasis

Ja je nisam čula ranije (a radio mi je stalno uključen) i tek u poslednjih mesec dana, a možda i manje, spominju na top listama dupli singl Masterplan/Acquiesce. Meni su obe stvari nepoznate => što se mene tiče, nove su.
 
misli li jos neko nesto o njima?
A to za liamov attitude....ima stvari koje MTV ne moze da kupi.neprocenjivo.Totalno se razlikuje od ostale bagre :P
 
uh koliko sam ja njih slusala u periodu od sestog razreda osnovne do prvog srednje....
znaci drogirala sam se njima, morala sam sve da znam, bas sam bila onaj hard kor fan...
sad mi je pomalo....hm, ne dosadilo, ali valjda sam izasla iz tog fazona....
sto ne znaci da ih sad ne volem
muzicki poslatrano nisu uneli nikakve posebne novine,jedino sto su doneli nesto sto je masi tad bilo prihvatljivo i na sta ja ista pala....
ali jbg, probili su se u Ameriq, to vecj nije mala stvar....
ove poslednje stvari mi se bas ne svidjaju...nemam najnoviji labum, i ne verujem da cju ga nabavljati....mislim da su sa Heathen Chemistry trebali da stanu u karijeri....samo se ponavljaju...moje misljenje...
 
Liz:
uh koliko sam ja njih slusala u periodu od sestog razreda osnovne do prvog srednje....
znaci drogirala sam se njima, morala sam sve da znam, bas sam bila onaj hard kor fan...
sad mi je pomalo....hm, ne dosadilo, ali valjda sam izasla iz tog fazona....
sto ne znaci da ih sad ne volem
muzicki poslatrano nisu uneli nikakve posebne novine,jedino sto su doneli nesto sto je masi tad bilo prihvatljivo i na sta ja ista pala....
ali jbg, probili su se u Ameriq, to vecj nije mala stvar....
ove poslednje stvari mi se bas ne svidjaju...nemam najnoviji labum, i ne verujem da cju ga nabavljati....mislim da su sa Heathen Chemistry trebali da stanu u karijeri....samo se ponavljaju...moje misljenje...


slazem se
 
Ja sve sto znam o grupi Oasis je da su iz Manchestera i da pevac navija za Manchester City. Ja gotivim Manchestersku scenu, ali pre svega Morrissey-a & The Smiths-e, Buzzcocks, Joy Division & New Order...
 
Pa, mnogo je sranja jadnik morao da pretrpi pored Liama....al likovi su brate :P
Al opet ponavljam, najjaci je nacin pevanja.The way he does it.Uopste ni ne dodiruje mikrofon, mocnicki
 
e ni ja nemam pojma otkud im takvo ime za pesmu.LOL.Bolesno....
al svejedno, pesma se bazira mnogo na Morning Glory.
Ja nikad nisam umeo da to izgovorim....
 
ac·qui·esce (ăk'wē-ĕs') pronunciation
intr.v., -esced, -esc·ing, -esc·es.

"to consent or comply passively or without protest"

[Latin :D:D:D acquiēscere : ad-, ad- + quiēscere, to rest.]

As you said, boleshtina.

Ajde fanovi, javite se! Ne mogu da verujem da vas(nas) nema vishe!
 
Zato sto se smorio. Whatever.

Johnny Depp has twice recorded with British band Oasis. He plays lead slide guitar on the track "Fade In-Out", from the 1997 album Be Here Now. Noel Gallagher, Oasis's lead guitarist, was allegedly too drunk to perform it himself, so celebrity pal Depp stepped in... :D:D:D
 
Ma daj brate, matora me ubedachila samo tako... Nashla sam u Johnnyjevoj biografiji, Johnny car. Malo me nervira kod Oasis-a kad Liam onako otegne glas, mislim extra mu je glas, but... (ne pochinji o throat singingu) Al dobro, vremenom se navikne chovek...te sam tako i ja...Kao "upravo sam se uradio"...Too drunk my ass...
 

Back
Top