Dvojka!

Joya!

Aktivan član
Poruka
1.041
Naletim na nekom krvatskom sajtu nagradnu igru. Tema je 'zajeb', dakle pobedi onaj koji je najzesce zeznuo bivsu/bivseg.
Na primer:


21. Bio sam u vezi s curom za...
--------------------------------------------------------------------------------
Bio sam u vezi s curom za koju sam sumnjao da me vara tj. šara okolo, i bio sam u pravu. Da joj vratim, zamjenio sam video snimke našeg sexa s ljetovanjem njezinih staraca. Ispalo je predobro!! Snimku su prikazali na godišnjici braka svim rođacima i uzvanicima, hehehe
---------------------------------------------------------------------------------

ili...
24. Za vikend sam se dogovori...
--------------------------------------------------------------------------------
Za vikend sam se dogovorili i zapalili na more. Uživajući u blagodatima ljeta; mora, sunca i koktela, rekao mi je da se do 19h najkasnije moramo vratit u Zg jer ima strašno puno posla zbog novog projekta na kojem radi. Nisam se bunila jer to razumijem, al bilo mi je sumnjivo. Kad mu je zazvonio mobitel, izašao je iz birca da se javi, sljedila sam ga i načula kako se dogovara za date u 20h s nekom drugom curom. Poludila sam! Izašla sam na stražnji izlaz, sjela u njegov auto i ostavila ga 150km od doma!


ili:

onaj dan kad sam odlucila...

--------------------------------------------------------------------------------
onaj dan kad sam odlucila otici iz njegovog stana zauvijek ostavila sam mu poruku na krevetu: Dragi, sve sto je bilo lipo u nasoj vezi bilo je onda kad si ti radio a ja dane i noci provodila u zagrljaju tvog najboljeg prijatelja. Nadam se da ces mu to oprostit jer je uvik pazio da ne obrise spermu o tvoje zavijese. s postovanjem tvoja bivsa... spalatica i nikad vise me nije nazvao!
--------------------------------------------------------------------------------------

Pronalazim se u drugoj prici..ja bih ga tako ostavila, najradije u pustinji, da mi tako nesto uradi...

LM, ja nisam imala tako interesantnih raskida, o upoznavanjima bi vec mogla da pisem.
Da li vam se desio neki zajeb kad raskinete ili vi nekog da zeznete?
 
Hm...znamo li se? Imam problem sa video karticom - tako da ne vidim tvoju sliku u profilu. Sve vidim u 16 boja..Grrrrr.... U svakom slucaju uzvracam pozdrav....


I sad kad si vec tu, ne samo da pozdravljas, nego da te cujem. Osvetoljubiv? Iskustva sa osvetoljubivim osobama?

:)
 
Joya!:
Hm...znamo li se? Imam problem sa video karticom - tako da ne vidim tvoju sliku u profilu. Sve vidim u 16 boja..Grrrrr.... U svakom slucaju uzvracam pozdrav....


I sad kad si vec tu, ne samo da pozdravljas, nego da te cujem. Osvetoljubiv? Iskustva sa osvetoljubivim osobama?

:)
Ma kakvi, ja sam lala 8-) nije meni to poznato ako ne da dobro je,ako da još bolje, :roll:
 
dobar fazon ova ispaljivanja hahaha mada ne bi volela da mi neko to uradi.....a nikad mi se nije dogodilo da me neko bas toliko izbaci iz takta da uradim tako nesto,ako se ne racunaju scene i histerija na javnim i manje javnim mestima...:roll:
 
Joya!:
Naletim na nekom krvatskom sajtu .

Jes' ti ovo htela ovako da napises ili je stamparska?........

Meni se desio zajeb...davno dodushe. Poslala bivsa kevi na posao interesantno pisamce.......kako sam ja narkoman (onaj pravi) itd. pa me ova onda vukla da se testiram i gnjavila me pola godine.........smorio sam se bio grdno.
 
sta ljudi sve pishu ..no comment ...:))))

ona pricica je najjaca sto lik kitu brishe o zavesu ........moracu to da probam ...da vidim kako zene reaguju na to :))))))))
 

Back
Top