MUSKARCI POMAGAJTE MOLIM VAS!!!!!!!!!!!!!!!!!

medmedena:
JA SAM U SEXU SLOBODNA.....MOGLO BI SE RECI SEX MASINA KAKO SU MI DO SADA GOVORILI.SA DECKOM SAM VEC 7 MESECI I IMALI SMO UVEK LUDACKI SEX ALI VEC POSLEDNJIH PAR PUTA SA IMAMO PROBLEMA U SEXU....JEDNOSTAVNO MU PADNE POSLE PAR MINUTA ......STA JE RAZLOG TOME....DA LI ME VISE NE VOLI?


To sto mu padne si kriva TI a ne ON
Valjda si svesna toga pa zato i ocajavas...
Nema tu vise hemije i sad ce on da navata neku drugu, ako vec nije sa njom u ljubavi&sexu dok ti piskaras po istoimenom forumu 8)
 
GLUPA-CICA:
medmedena:
JA SAM U SEXU SLOBODNA.....MOGLO BI SE RECI SEX MASINA KAKO SU MI DO SADA GOVORILI.SA DECKOM SAM VEC 7 MESECI I IMALI SMO UVEK LUDACKI SEX ALI VEC POSLEDNJIH PAR PUTA SA IMAMO PROBLEMA U SEXU....JEDNOSTAVNO MU PADNE POSLE PAR MINUTA ......STA JE RAZLOG TOME....DA LI ME VISE NE VOLI?


To sto mu padne si kriva TI a ne ON
Valjda si svesna toga pa zato i ocajavas...
Nema tu vise hemije i sad ce on da navata neku drugu, ako vec nije sa njom u ljubavi&sexu dok ti piskaras po istoimenom forumu 8)

ma volela bi da je barem tako pa da znam razlog.ali sigurno nema nijednu drugu cak ni u glavi....ali neki kvar ima sigurno
 
GLUPA-CICA:
medmedena:
JA SAM U SEXU SLOBODNA.....MOGLO BI SE RECI SEX MASINA KAKO SU MI DO SADA GOVORILI.SA DECKOM SAM VEC 7 MESECI I IMALI SMO UVEK LUDACKI SEX ALI VEC POSLEDNJIH PAR PUTA SA IMAMO PROBLEMA U SEXU....JEDNOSTAVNO MU PADNE POSLE PAR MINUTA ......STA JE RAZLOG TOME....DA LI ME VISE NE VOLI?


To sto mu padne si kriva TI a ne ON
Valjda si svesna toga pa zato i ocajavas...
Nema tu vise hemije i sad ce on da navata neku drugu, ako vec nije sa njom u ljubavi&sexu dok ti piskaras po istoimenom forumu 8)
kako to da sad od jednom nisi glupa..?
 
Margott:
GLUPA-CICA:
medmedena:
JA SAM U SEXU SLOBODNA.....MOGLO BI SE RECI SEX MASINA KAKO SU MI DO SADA GOVORILI.SA DECKOM SAM VEC 7 MESECI I IMALI SMO UVEK LUDACKI SEX ALI VEC POSLEDNJIH PAR PUTA SA IMAMO PROBLEMA U SEXU....JEDNOSTAVNO MU PADNE POSLE PAR MINUTA ......STA JE RAZLOG TOME....DA LI ME VISE NE VOLI?


To sto mu padne si kriva TI a ne ON
Valjda si svesna toga pa zato i ocajavas...
Nema tu vise hemije i sad ce on da navata neku drugu, ako vec nije sa njom u ljubavi&sexu dok ti piskaras po istoimenom forumu 8)


kako to da sad od jednom nisi glupa..?


Gde bre s tobom da se kačim...evo ćutim ...jer se zentam da se upustim u duel verbalni sa forumskom pametnicom...mada nisi loša...
Margott, ti si moj idol ! 8)
 
mozda mu pada jer si ga isprepadala?
znas ono - ti iskusna a on.... :?:

desava se to....proradi komleks nize vrednosti i eto. nece da se digne.

probaj da ne budes navalentna i da pustis njega da uradi sta vec zeli da uradi. neka sve ide prirodno i bez presija. vidis da je covek pod pritiskom da li c biti dovoljno dobar za takvu sex masinu :lol: :lol:
 
medmedena:
JA SAM U SEXU SLOBODNA.....MOGLO BI SE RECI SEX MASINA KAKO SU MI DO SADA GOVORILI.SA DECKOM SAM VEC 7 MESECI I IMALI SMO UVEK LUDACKI SEX ALI VEC POSLEDNJIH PAR PUTA SA IMAMO PROBLEMA U SEXU....JEDNOSTAVNO MU PADNE POSLE PAR MINUTA ......STA JE RAZLOG TOME....DA LI ME VISE NE VOLI?

slobodna sam devojka, op sa sa
njegova sam navika, op sa sa
u poslednje vreme, op sa sa
nemoze od treme, op sa sa

on krene pa stane, op sa sa
promenimo strane, op sa sa
traje par minuta, op sa sa
jer mu nije krutaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol:
 
medmedena:
фигхтер:
можда се ниси довољно трудила око њега...


vidi....ako postoji riba koja se trudi da zadovolji muskarca onda sam to ja..nemam nikakvih predrasuda i nista me ne mrzi...ali opet nije urodilo plodom...ne kapiram zasto se to desava.....ima li ovde neki muskarac kojem je poznat ovakav problem
e, ovako, ja imam takvih problema. procitao sam sve ostale odgovore koje si dobila ali mislim da nista od toga ne vredi! zakljucio sam iz licnog iskustva da "pada" kada sam jako umoran. isto tako se ponekad desava da kada hocemo oboje, ma koliko ja bio napaljen, "pada"! :cry: ako dodjes do resenja,javi!!!P.S. i meni je frka! :(
 
Moja bliska prijateljica je imala vezu sa slicnim problemom. Problem je postojao sve dok On nije priznao da je pod stalnom presijom i u strahu da ce je izneveriti. Ona je bila iskusnije, mozda i perverznije, prepuna zelje i inicijative... Nakon sto su priznali i prihvatili problem, radili su na tome da ona njega uveri i u svoje emocije, te su malo "oladili" sa seksom i poceli da uce iz pocetka...
Kada ga shvatis kao akrobatiku i zadovoljstvo samo po sebi (i samo za sebe), sex, makako dobar i zabavan bio, pre ili posle prestaje to da bude...
 

Back
Top