Коај ће странка после избора преузети управљање БИА

Која странка преузима управљање над БИА после 21.јануар

  • ЛДП :Горан Пертовић

  • СПО :Даница Драшковић

  • СПС : Богољуб Бјелица

  • Г 17 : Млађин гад фадер ,звани шеф поскока


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

MAXIMUS !

Primećen član
Banovan
Poruka
962
Пошто је јасно да ће мање странке попут ЛДП-а и СПС-а итд,а недај боже СПО
после избора практично условљавати оне "ВЕЋЕ" да им ради подршке при формирању владе повере управљање над битним министарствима и ресорима истих.
ко би могао да се у таквој једној праљавој игри нађе на челу БИА ?
 
MAXIMUS !:
Пошто је јасно да ће мање странке попут ЛДП-а и СПС-а итд,а недај боже СПО
после избора практично условљавати оне "ВЕЋЕ" да им ради подршке при формирању владе повере управљање над битним министарствима и ресорима истих.
ко би могао да се у таквој једној праљавој игри нађе на челу БИА ?
Tesko je to predvideti to zavisi a ono sto si mi rekao za pricu o obezbedjenju izgleda da je tacna i ljudi su definitivno promenjeni...
 
kami83:
Sutanovac ce verovatno biti na celu unutrasnjih poslova,pa cak iako BIA ne potpada po to ministarstvo,tesko je ocekivati da ce resori javne i drzavne bezbednosti biti podeljene izmedju 2 stranke,tako da najverovatnije DS,a DSS-u ce da daju vojsku
I ja mislim da bi ovako moglo da bude pravda i policija DS a vojska i inistrani poslovi DSS.
Finansije zna se.
 
_Milanche_:
Tesko je to predvideti to zavisi a ono sto si mi rekao za pricu o obezbedjenju izgleda da je tacna i ljudi su definitivno promenjeni...

Ма да био је скроз у опасности,а сада су далеко од њега.А што се БИА тиче?
Мислим да је рано за овакву прогнозу али има некакве по моме мишљењу шансе да тако и буде јер ће их притиснути ови са запада да ДСС и ДС уз ЛДП формира владу,
постоје неке процене које кажу да то ЛДП никада неће прихватити и да ће се избори поновити у Септембру а да ће онда СРС самостално формирати власт,што је у интересу и америке и Србије,незнам?
Само сада треба видети шта ради СРС ако и даље небуду активни у кампањи јасна ствар,КиМ самостално на пролеће нико није одговоран а СРС у септембру на власти!
 
kami83:
Sutanovac ce verovatno biti na celu unutrasnjih poslova,pa cak iako BIA ne potpada pod to ministarstvo,tesko je ocekivati da ce resori javne i drzavne bezbednosti biti podeljene izmedju 2 stranke,tako da najverovatnije DS,a DSS-u ce da daju vojsku

Ма да Шута хоће новац ће бити можда министар унутрашњих послова, јер да није тако не би му амери платили оне курсеве и школовање на ФБИ,јасно је да га спремају за нешто,само он у БИА не би могао то је неки другачи рад нема баш много сличности са јавном безбедности.
 
MAXIMUS !:
Ма да био је скроз у опасности,а сада су далеко од њега.А што се БИА тиче?
Мислим да је рано за овакву прогнозу али има некакве по моме мишљењу шансе да тако и буде јер ће их притиснути ови са запада да ДСС и ДС уз ЛДП формира владу,
постоје неке процене које кажу да то ЛДП никада неће прихватити и да ће се избори поновити у Септембру а да ће онда СРС самостално формирати власт,што је у интересу и америке и Србије,незнам?
Само сада треба видети шта ради СРС ако и даље небуду активни у кампањи јасна ствар,КиМ самостално на пролеће нико није одговоран а СРС у септембру на власти!
Daj bre mximuse kao da ne znas o kakvim se igracima radi...ako budu falili Cedini glasovi(mada je mislim da nece) a on ne bude pristao uhapise ga.
 
_Milanche_:
Daj bre mximuse kao da ne znas o kakvim se igracima radi...ako budu falili Cedini glasovi(mada je mislim da nece) a on ne bude pristao uhapise ga.

Ма ок, али треба јасно рећи људима да се није са њим шалити и да се са њим воде разни преговори и преко а после избора биће и овде.
Пази овако да желе да га ухапсе у ствари да смеју то одавно урадили не смеју!
Зато му намештају убиство као он је крив за ово он је крив за оно,чуди ме да није он крив за Ћурувију?
А то да чедо љубави неће са тадијом не борисе (који је на црти) то се зна!
Значи реално септембар и СРС ? Милорад Мирчић ?
 
MAXIMUS !:
Ма ок, али треба јасно рећи људима да се није са њим шалити и да се са њим воде разни преговори и преко а после избора биће и овде.
Пази овако да желе да га ухапсе у ствари да смеју то одавно урадили несмеју!
А то да чедо љубави нће са тадијом не борисе (који је на црти) то се зна!
Значи реално септембар и СРС ? Милорад Мирчић ?
Ma nije on do sada bio nikakav faktor bio im je zgodniji da bue dezurni krivac 2003-2004.
maximuse SRS nema ama bas nikaakve sanse da pobedi na izboriam u skorije vreme.
 
Срећа да то министарство неће преузети нека од НВО.
c005.gif
 
Ок али како мислиш да дође до расплета на КиМ ?
Или да се не формира влада па после да СРС самостално формира исту касније или да ови ризикују ...па да пре прогласе самосталност,а пошто је речено после 21.јануара 2007 онда ми делује да је то то.
Било како било ако би ЛДП случајно био у позицији да преузме управљање БИА после избора то би био ....?
 
kami83:
Pa to,ali mislim da se posvadjao sa Cedom... A nisam ja rekao da ce bas Sutanovac biti na celu BIA-e,on 100% uzima ministarstvo,samo mislim da ce neko iz DS-a biti na celu BIA-e,neko ko nije poznat javnosti a zna tu materiju
i ja mislim da ce DS na to mesto da stavi nekog nepoznatog ko i nije fvormalno clan stranke a bavi se tom materijom...
 
MAXIMUS !:
Ок али како мислиш да дође до расплета на КиМ ?
Или да се не формира влада па после да СРС самостално формира исту касније или да ови ризикују ...па да пре прогласе самосталност,а пошто је речено после 21.јануара 2007 онда ми делује да је то то.
Било како било ако би ЛДП случајно био у позицији да преузме управљање БИА после избора то би био ....?
ma nece oni proglasiti nezvasinost tako naivno kao eto odma je nezavisno nego ce to ici polako...za pocetak ce se legalizovati status kvo...nece biti velikih potresa...
ne znam ko bi bio na celu BIA kad bi LDP imao to mesto...
 
Salvantis:
Ja glasao za Danu. Jeste da je mala sansa, ali ako ona ikada postane sef BIAe ima da pohapsi pola Srbije.

Pa cisto da se zna ko je glasao za nju na vreme, mozda mi bude olaksavajuca okolnost kad dodju ;)

што је сигурно сигурно је.
ма истина је да би она хапсила и уб...
али више њу интересује њен сараднички досије а и вуков.
Кађу да је у њој било 10 так различитих врста сп...после неких демострација од ових ...другова органа,и ћорак,значи јалова дана,ништа од биа,можда има спиралу?А Вучино спирала ?
 
_Milanche_:
ma nece oni proglasiti nezvasinost tako naivno kao eto odma je nezavisno nego ce to ici polako...za pocetak ce se legalizovati status kvo...nece biti velikih potresa...
ne znam ko bi bio na celu BIA kad bi LDP imao to mesto...

Значи међународна заједница се неће много мешати и биће и даље ближе независности,чисто да их пусте да сами заврше запшочето а ако се Србија умеша онда зан се ?
Ма морају нешто да одлуче после избора велики је притисак..
 
MAXIMUS !:
Значи међународна заједница се неће много мешати и биће и даље ближе независности,чисто да их пусте да сами заврше запшочето а ако се Србија умеша онда зан се ?
Ма морају нешто да одлуче после избора велики је притисак..
odlucice NEZAVISNOST ali postepeno a ne "s neba pa u rebra"
 
Знаш шта,жао ми је што то морам да кажем али ово мора да се прекине и СРС мора да изађе са неким програмом,овај поен из хага није толико битан, јер људи живе бедно а од критике нема ништа,то је исто оно што ради демократска опција у Србији
крив је Милошевић стара власт итд, а 7 година су они власт!
СРС мора да реагује ако то не учине изгубиће значајан број симпатизера,
ако се настави суђење шешељу можда ту очекују који поен због евентуалног директног обраћања Шешеља,мада "ОВИ" кажу да је Николић тренутно популарнији у народу од Шешеља?
 

Back
Top