Novi biseri Natase Kandic za B92 u vezi Seselja

anntaylor

Zainteresovan član
Poruka
346
Novi BISER i izjava narodnog izdajnika Natase Kandic za izdajnicku televiziju B92:

Direktorka beogradskog Fonda za humanitarno pravo Nataša Kandić ocenila je večeras da je odluka Haškog tribunala da ispuni zahteve Vojislava Šešelja "iznuđena" i da je on dobitinik. "Pokazalo se da je tribunal posle Miloševićeve i Babićeve smrti u jednoj napetoj situaciji i da mora da vodi računa de se ne dogode stvari koje bi ugrozile poziciju tribunala", kazala je Kandićeva. Kako je navela, osnovni je problem u tome što holandsko zakonodavstvo ne dozvoljava postupanje lekara mimo volje onoga koji štrajkuje glađu, što može da dovede do njegove smrti. "Odluka tribunala da mu se omogući da se brani sam možda može da pomnogne da Šešelj prestane sa svojim postupcima koji predstavljauju nepoštovanje i uvredu ne samo samog suda nego i čitavog sveta i čovčanstva", ocenila je ona. "Ako ovakve odluke suda budu uticale na Šeselja da se ponaša pristojno i sa poštovanjem, onda smo svi nešto dobili, ali ako on nastavi sa svojim ponašanjem kao ranije, mislim da će biti udaljen iz sudnice i da više neće moći da se služi svojim starim trikovima kao što je štrajk glađu", zaključila je Nataša Kandić.

Izgleda da je doticna zaboravilo ovo da procita:

Veće je ocenilo je da prvostepeno veće u slučaju Šešelj, pogrešilo još u oktobru kada je, posle prve odluke Žalbenog veća da Šešelju može da se brani sam, ishitreno u postupak uvelo stend baj branioca, Britanca Dejvida Hupera.

Toliko o poznavanju prava Natase Kandic
 
Шта очекивати од моралне наказе попут Наташе Кандић ?
a043.gif
 
Giovanna:
Zalosno je da takva osoba kao sto je Kandicka zastupa Fond za Humanitarno Pravo ! Ako neko nema ljudskosti u sebi onda je to Gospodja Kandic koja bi za novac prodala i dusu Djavolu ! (Ako vec i nije...)

Sorry, znam da je off topic, ali moram da te pitam, nesto slabo vidim......... :shock:
Ok, ovo levo na avataru ispred lica su prsti, ali..........sta je ovo sto viri odozdo,i zaklanja lice??? :confused: :confused: :confused:
 
anntaylor:
Novi BISER i izjava narodnog izdajnika Natase Kandic za izdajnicku televiziju B92:



Izgleda da je doticna zaboravilo ovo da procita:

Veće je ocenilo je da prvostepeno veće u slučaju Šešelj, pogrešilo još u oktobru kada je, posle prve odluke Žalbenog veća da Šešelju može da se brani sam, ishitreno u postupak uvelo stend baj branioca, Britanca Dejvida Hupera.

Toliko o poznavanju prava Natase Kandic

Иако нисам радикал,
НАЈИСКРЕНИЈЕ ЈОЈ ЖЕЛИМ ДА ШТО ПРЕ ОБУЧЕ ДРВЕНИ КАПУТ, ИДЕ ЗИМА...Бррр
 
Salvantis:
Kandicka je biser ko biserko.

бисер по бисерко па се направи огрлица која нас богами жестоко дави!
вућо,бисерко,кандић,милић итд...
Само руски модел може да реши тај проблем,
а под тиме подразумевам начин финансирања...
па НВО су ништа мање од клана и треба их пред спец ...
 
MAXIMUS !:
бисер по бисерко па се направи огрлица која нас богами жестоко дави!
вућо,бисерко,кандић,милић итд...
Само руски модел може да реши тај проблем,
а под тиме подразумевам начин финансирања...
па НВО су ништа мање од клана и треба их пред спец ...

Da,ideal treba da nam bude autokratska Rusija... Nije mi jasno takvo rezonovanje,tipa Kada Leh Valensa prima pare od zapada da rusi komuniste, to je onda ekstra pozitivno,a kada to radi Helsinski odbor i to ne da bi rusio vlast ko Valensa,vec da bi ukazivao da su masovne ubice danas nacionalni heroji u Srbiji i Hrvatskoj, to je onda nesto lose... Ili je to razmisljanje debilsko,ili sam ja glup...
 

Back
Top