Приједор

Odem bar jednom godisnje
Kao klinac (pre 20ak godina) sam se super provodio: Sana, cevapi
malo kasnije sam se isto super provodio prvu cicu smuvao tamo (studirala u BG pa se upoznali u vozu) izlasci u milion kafica svako vece do jutra, Sana, cevapi
sad mi je manje interesantno
verovatno zato sto sam se ja promenio
Pozdrav svim Prijedorcanima :heart:
 
Ako uzmete u obzir da je to druga opština po veličini u RS , većim djelom renoviran zadnje godine ima najbolji aeroklub u RS ,a za loših vremena su i iz Srbije dolazili Padobranci i ljubitelji rekreativnog vazduhoplovstva, Tae kwon klub-ovi su vrlo uspješni.....da ne spominjem kako je svjetski poznat grad po ...hm Hagu....malo, malo pa kad ne znaju šta će svrate u Prijedor da nekog uhapse.....nije to ni malo dosadan grad...Banja Luka veoma blizu..kao i Hrvatska, a ni Srbija nije daleko autoputem......Sana jeste hladna, ali je Vrbas još hladniji...dakle fali jedno umjetno jezerce sa rekreativnom stazom i što da ne...pa nije loš grad.......
 
Slazem se sa Danijelom - nije los grad. Ljeti je odlicno zbog Sane, zimi zbog Kozare...Grad je prenatrpan kaficima, picerijama i sl. U Prijedoru postoji aerodrom, gradi se bazen, centar je renoviran prije par godina,...Jedino sto je zaista u losem stanju to su ulice :neutral:...iii bilo bi bolje kada bi se povecala populacija Prijedora, istina je da je ponekad pomalo pust....;)
 
Ja sam cuo za neku kultnu kafanu u Prijedoru, zove se PLATANA i kako sam shvatio, gazda je slijep covjek? Cuo sam razne price o ovoj kafani, da su u njoj prije rata stalno visili svi clanovi grupe DIVLJIH JAGODA, posebno Nasko Budimlic, koji i jeste iz Prijedora, kao i Zele Lipovaca, Alen Islamovic...Kazu da kafana ima prepoznatljiv smek i da je obavezno treba obici kada se dodje u grad na Sanu. Zna li neko nesto vise o ovom lokalu?
 
Ne bih rekla da je samo u Prijedoru sivilo i kriminal.
Mislim da je to opšta pojava u cijeloj RS i BiH.
A DZ ne bih komentarisala jer tamo kao pacijent gotovo da i nisam bila.
O ljekarima bi se moglo pričati,ali to je za neku drugu temu.
Činjenica je da je u BiH hiperprodukcija medicinskih i stomatoloških fakulteta,i vjerujem da odatle izlaze i poluobrazovani kadrovi.
 

Back
Top