Приједор

Zivila sam u Prijedoru jedno vrijeme. Mislim da je grad dosta propao, da se dosta izmjenio u poslednjih par godina. Ne toliko grad koliko gradjani. Sad kad odem u Prijedor uglavnom srecem nepoznata lica.
 
ofk19.jpg
 
U Prijedoru sam bio par puta......nikog zivog nema......ona glavna ulica/trg mi je igledao kao u kaubijskim filmovima samo sto je na cosku neki cica prodavao balone......mislim da je banjaluka 1000000X bolja i ljepsa......sorry Prijedorchani :((
 
Ja sam studirala u Banja Luci 1997/98 godine. Samnom u klasi VŠUP-a je iz Prijedora bio i jedan momak, inače meni vrlo drag prijatelj Batinica Siniša. U međuvremenu se svašta izdešavalo pa sam izgubila kontakt sa njime i ostalim momcima iz klase. Ako ga neko poznaje molim vas da mi se javite na PP.
Hvala....
 
imam seku u Prijedoru, tako da preko leta idem tamo. Inace sam iz Bg-a, i cini mi se da ljudi tamo lepse i blje uzivaju nego mi ovamo. Ako kayem da se jedino tu najbolje provedem, da li mi neko veruje? Poydrav svim Prijedorcanima. A ima i jedno prelepo bice u njemu ;-)
 
Svakome je njegovo selo najljepše. Niko nam nije kriv što smo na vjetrometini svakakvih sranja i što su nas drugi godinama eksploatisali i rasli dok smo mi tapkali u mjestu.
Ali svaki povratak u njega, ma koliko ružan ovakav ili onakav, bio je lijep.
i usuđujem se reći, dok je PRIJEDOR postojao i egzistirao kao GRAD, sređen po urbanističkim planovima, pola sela i zaselaka /od pojedinaca koji znaju samo reći: bljak, fuj,selo sranje itd/ nije ni postojalo a kamoli bilo ucrtano na kartama malih razmjera, o većim ne treba ni razgovarati.
I da su nas čuvali kao druge, vjerovatno bi bili i ljepši i razvijeniji u svakom pogledu.











 

Back
Top