rFactor

Reglia

Ističe se
Poruka
2.171
Jedna od najboljih ako ne i najbolja simulacija ikada napravljena....Skinuo sam full igru i dosta modova (F1,Rally,NASCAR) i mislim da je nemoguce recima opisati kakva je...Interesuje me ima li ovde jos neko ovu igru i kakvi su utisci...Trenutno se na toj igri zasnivaju manje-vise sve lige u simulacijama....

PS.Igra kosta 40 evrica ali se negde moze naci i crack (markoca,ovo nije reklamiranje pirata ;) )
 
1.4 GHz processor
Windows 98 SE, ME, 2000, XP, XP 64-bit (will NOT run in Windows 95 or Windows 98 first edition)
512 MB RAM
Geforce4 4200 or Radeon 9200
128 MB video RAM
DirectX 9.0c
2.0 GB of hard drive space for installation
Internet connection required for one-time activation

Ovo poslednje manje-vise nije potrebno.Igra se skida sa neta,nema je u klasicnoj prodaji,ali nije pirat.
 
Runs Best With
Intel Core 2 Duo E6600 processor
Windows XP
2048 MB RAM
Geforce 7900 GT or Radeon X1900 GT
256 MB video RAM
DirectX 9.0c
2.0 GB of hard drive space for installation
Internet connection required for one-time activation

A hihi!
krezacz1.gif
 
Pa preporucljivo je kupiti volan,ali ima i nekih serija za koje je tastatura bolja.Recimo,za F1 je prepurucljiv volan....A za rally tastatura....Mozes ti igrati sve na tastaturi,mada je malo teze...
 
Kontam da uzmem volan, ali pre toga graficku, jos pomalo RAM-a i eventualno novi procesor (nije obavezno) i uzimam Richard Burns Rally, totalna je zaraza igrati sa volanom :)
 
Da za ovakve igre se isplati odresiti kesu,jer su zaista extra napravljene.RB rally nisam probao,nadam se da je dobar....Valjda cu kada uzmem volan.Uostalom rFactor ti je besplatan.Jel si ga skino?
 
Pa ne bih rekao da je bas skroz besplatna.....
RB Rally me zbunjuje pomalo. U punoj brzini naletim na bankinu (tu su i neke klupe) i auto mi odleti u pic*u materinu....
 
Ti skines igru i imas demo verziju.Dok im ne platis 40 evra.Kada platis oni ti ukljuce i imas full.Ali imas i neku vrstu cracka koji je besplatan i legalan i kada ga instaliras,opet imas full igru.

Mozda su se ti sto su ga pravili malo zaneli.....I u rF imas takve scene...Smesno.... :)
 

Back
Top