Spanska serija......

tufnica_86

Zainteresovan član
Poruka
343
Moj bivsi decko treba da se zeni.....Mi smo bili nekih 4 meseci,tad nisu bili zajedno...Decko je divan.Pravili su pauzu.Sa tom devojkom je 5 god...Ona je sad trudna.....3 mesec.E sad......
Ja saznam pre nedelju dana da je ona bila i jos je u kres semi sa rodjenim bratom moje drugarice.....
Imam potrebu da mu kazem,mada znam da je glupo......Nije to moja stvar.A on je stvarno ok lik.....
Kako biste vi reagovali?
 
šalim se, naravno. Gazda ti je dobro rekla. ja sam se par puta našla u sličnoj situaciji i kad sam rekla (iz najbolje namere) na kraju mi se obilo o glavu! i sad sam u sličnoj situaciji, i jako me grize da joj kažem, ali neću, gledaću svoja posla.
 
na kraju ti možeš ispasti zla aždaja a da oni ipak ostanu zajedno i uzmu se, a on te zamrzi i nikad ti se više u životu ne javi, a ti u društvu ostaneš zapamćena kao ljubomorna spletkaruša.... pa, ako to hoćeš...
 
Ma ja mislim da tufnica jos uvek nesto oseca za tog decka pa joj je malo krivo sto se zeni i jos odozgo ce da ima dete s tom zenom (iako nisam bas najbolje pohvatala ko je skim 3 meseca i kad i to sa 5 god :lol: ali nema veze)! Ali ok je to.....ja bi mu eventualno dojavila nekako ili dala znak da pocne da sumnja pa da onda eventualno sam skonta......ali licno ne savetujem ni ja i slazem se sa gazdaricom!;)
 
Vid' trachara je protiv tracha ;-)

Znas za onu pricu kada je Aristotel sreo jednog svog prijatelja, pa mu ovaj rekao da mora nesto da mu kaze. Aristotel ga pita da li si siguran da je to sto ces mi reci istina? Prijatelj kaze da nije. Aristotel pita da li je to sto zeli da mu kaze lepa vest? Prijatelj opet kaze da nije. Aristotel onda pita a da li ces me povrediti time sto zelis da mi kazes? Prijatelj kaze da hoce. Aristotel ga upita koja je poenta reci nekome nesto ruzno, za sta nisi siguran da je tacno a mozes tog nekoga povrediti time? Prijatelj vise nista nije rekao.
Eto tako Aristotel nikada nije saznao da ga je zena varala sa najboljim prijateljem i bio je srecan.

p.s. nije Aristotel nego Sokrat, ali nema veze - poenta je ista
 
tufnica_86:
Moj bivsi decko treba da se zeni.....Mi smo bili nekih 4 meseci,tad nisu bili zajedno...Decko je divan.Pravili su pauzu.Sa tom devojkom je 5 god...Ona je sad trudna.....3 mesec.E sad......
Ja saznam pre nedelju dana da je ona bila i jos je u kres semi sa rodjenim bratom moje drugarice.....
Imam potrebu da mu kazem,mada znam da je glupo......Nije to moja stvar.A on je stvarno ok lik.....
Kako biste vi reagovali?

reci mu :lol: :lol: :lol: .... sjebi mu brak ... :smile: ...sigurno ce te zavoleti ponovo ... i ozeniti ;-)
 
tufnica_86:
Moj bivsi decko treba da se zeni.....Mi smo bili nekih 4 meseci,tad nisu bili zajedno...Decko je divan.Pravili su pauzu.Sa tom devojkom je 5 god...Ona je sad trudna.....3 mesec.E sad......
Ja saznam pre nedelju dana da je ona bila i jos je u kres semi sa rodjenim bratom moje drugarice.....
Imam potrebu da mu kazem,mada znam da je glupo......Nije to moja stvar.A on je stvarno ok lik.....
Kako biste vi reagovali?
E... ali pravili pauzu :roll:
******!
Za neke ljude stvarno nije ljubav.
 
Samantha Jouns:
Pa imam i ja takvu situaciju samo sto moju drugaricu vara muz sa nekom mojom komsinicom....NAZALOST NEMA SANSE DA SE MESAM U NJIHOV BRAK,,,da ne bude posle...Samantha rekla ovo, ono,...i sta ja znam...TAKO DA SE NE MESAJ UOPSTE!!!!!
Necu......Ali ja bi ipak,kad bi se meni tako nesto dogodilo,volela bi da mi neko kaze.....a ne da prave budalu od mene...
 
tufnica_86:
Moj bivsi decko treba da se zeni.....Mi smo bili nekih 4 meseci,tad nisu bili zajedno...Decko je divan.Pravili su pauzu.Sa tom devojkom je 5 god...Ona je sad trudna.....3 mesec.E sad......
Ja saznam pre nedelju dana da je ona bila i jos je u kres semi sa rodjenim bratom moje drugarice.....
Imam potrebu da mu kazem,mada znam da je glupo......Nije to moja stvar.A on je stvarno ok lik.....
Kako biste vi reagovali?


Dojavi mu ANONIMNO!
 
vanjusica:
Vid' trachara je protiv tracha ;-)

Znas za onu pricu kada je Aristotel sreo jednog svog prijatelja, pa mu ovaj rekao da mora nesto da mu kaze. Aristotel ga pita da li si siguran da je to sto ces mi reci istina? Prijatelj kaze da nije. Aristotel pita da li je to sto zeli da mu kaze lepa vest? Prijatelj opet kaze da nije. Aristotel onda pita a da li ces me povrediti time sto zelis da mi kazes? Prijatelj kaze da hoce. Aristotel ga upita koja je poenta reci nekome nesto ruzno, za sta nisi siguran da je tacno a mozes tog nekoga povrediti time? Prijatelj vise nista nije rekao.
Eto tako Aristotel nikada nije saznao da ga je zena varala sa najboljim prijateljem i bio je srecan.

p.s. nije Aristotel nego Sokrat, ali nema veze - poenta je ista


Jel to ono, drag mi je Sokrat ali mi je njegova zena jos draza! :)
 

Back
Top