Spanska serija......

e otidi jedan dan nenajavljena na kafu.. kao samo svrnula s pijace il neshto.... ondak prvo ispitaj teritoriju... gde shta stoji dal je qcja chista i tako... saqpi vazhne informacije... onda kao sluchajno pomeni tog dechka.... al pazi da oboje budu tu i onda kao njoj dobaci jao shto si mi neshto prebledela? pa valjda si sigurna da chije je dete? i onda baci vazu i pochni da se deresh na shpanskom.... e onda napravi pauzu... tad cjesh se vecj umoriti.... i onda posle ne znam zavisi od reakcije... al bitno da su oboje tu... josh ako je neka baka tu super.. ves' cje se brzhe proshiriti.... :D
 
tufnica_86:
Imam potrebu da mu kazem,mada znam da je glupo......

Kazi mu, kazi mu obavezno.......ali cekaj vencanje. Onaj deo kad monk (ili maticar) pita : "Ima li ko nesto protiv ove zajednice"?
E onda ti istupis i kazes: "Imam ja". I sve lepo obrazlozis, kako se mlada tutza sa drugaricinim bratom a i kako si ti jelte...sa mladozenjom, dok je mlada bila na pauzi (za kafu).
Ima da budes zvezda dana (nedelje, cak)...mozda i u novinE izadjes. :roll:

P.S. Salim se samo......Gazdarica ti je lepo rekla.
 
zmajodbraj:
Једна исправка за Алексеја: Сократ је имао хомосексуалне склоности! Као и сви стари Грци; знате оно: на олимпијади у старој Грчкој мушкарци су трчали голи, зато је било много хомосексуалаца, замислите само када крену припреме!:D
Изрека гласи: "Мио ми је Платон, али ми је истина милија!" и припада Аристотелу.
Mislis da je to bila ljubavna poruka! :lol: :lol: :lol: :shock: ijaooo sto volim ljude koji znaju poverljive podatke....iz prve ruke (citaj livija sake) 8-)
 
Pariah:
Kazi mu, kazi mu obavezno.......ali cekaj vencanje. Onaj deo kad monk (ili maticar) pita : "Ima li ko nesto protiv ove zajednice"?
E onda ti istupis i kazes: "Imam ja". I sve lepo obrazlozis, kako se mlada tutza sa drugaricinim bratom a i kako si ti jelte...sa mladozenjom, dok je mlada bila na pauzi (za kafu).
Ima da budes zvezda dana (nedelje, cak)...mozda i u novinE izadjes. :roll:

P.S. Salim se samo......Gazdarica ti je lepo rekla.
najbolji savet :lol:
 

Back
Top