DS ne dozvoljava pitanja novinara u vezi slucaja Seselj

anntaylor:
Ne mogu da veruje sta sam cuo!

U DS trenutno vlada prava diktatura.
Na osnovu analiza i ispitivanja utvrdjeno je da je najbolje ako DS u opste nista ne prica o slucaju Seselj.
S tim u vezi novinari su unapred upozoreni da DS funkcionere ne pitaju pitanja u vezi Seselja, njegovog gladovanja i sl.!

Da li je istina?

Strasno,za ne poverovati,sta je preostalo od DS-a.
 
Они се јадни боре на најнижи могући начин за власт... ко је синоћ гледао Реплику на б92 могао је и лично да се увери КО СУ и ДС и ЛДП........ са једне стране у односу на ДСС и остале са друге.......
 
eremita:
Они се јадни боре на најнижи могући начин за власт... ко је синоћ гледао Реплику на б92 могао је и лично да се увери КО СУ и ДС и ЛДП........ са једне стране у односу на ДСС и остале са друге.......

Decko,bas i nisi raspolozen da slusas i naucis nesto,onda uzmi daljinac i stancaj po grand prdaksnu.
 
Ovaj Analteaylor prica gluposti svako ko je u zivotu bio na nekoj konferenciji na novinare politicke stranke zna da niko ne moze da ti zabrani da postavljas neka pitanja pre pocetka ,sta ako neko ipak pita nesto za Seselja ode na Goli otok ili u Gulag ? Nemojte se zazati ljudi jos je baksuz rekao "cuo sam" cuo sam i ja sve i svasta pa ne stavljam svaku glupost na forum.
 
svetolik trpkovic:
Ovaj Analteaylor prica gluposti svako ko je u zivotu bio na nekoj konferenciji na novinare politicke stranke zna da niko ne moze da ti zabrani da postavljas neka pitanja pre pocetka ,sta ako neko ipak pita nesto za Seselja ode na Goli otok ili u Gulag ? Nemojte se zazati ljudi jos je baksuz rekao "cuo sam" cuo sam i ja sve i svasta pa ne stavljam svaku glupost na forum.
Ja sam se iskreno nadao da ta zabrana postoji. Pametan svet, neće se valjda zamlaćivati svaki dan sa tim?
 
svetolik trpkovic:
Najsmesnije je sto je Cavoski pre 15 godina bio jos normalan covek.
А у тих петнаест година, тачније прошле године, докторирао права.
Човек је изузетно фин, скроман, станује ми у комшилуку, срећемо се у чубурском парку, шета маторог ротвајлера Хогара.
Изузетан патриота и познавалац права.
 
Lacibg:
А у тих петнаест година, тачније прошле године, докторирао права.
Човек је изузетно фин, скроман, станује ми у комшилуку, срећемо се у чубурском парку, шета маторог ротвајлера Хогара.
Изузетан патриота и познавалац права.
Pa pogubljen, naleti mu neka misao, pa odluta.... vozio sam se sa njim jednom u kolima, kad je bio kod nas u NS na tribini na faxu.
Pametan, ali počeo da vetri....
 

Back
Top