forumiranje

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
ok ne mogu retji da sam bio na previshe foruma...al sam bio na 5-6...ok nisam ni na jednom kolko ovde recimo...al trazhio sam forume mozhda sam bio na 50tak al samo po jedno veche...registrujem se izblejim to veche i kao to je to...shto na srpskom shto engleskom...i to nisam nikad ishao na bash neki mejnstrim tipa krstarica...vishe neki manji forumi neke muzike il umetnost il neka anarhija neshto...i nikad ali NIKAD nisam naleteo na forum na kom mozhe da se pishe shta god...dakle gde nema moderatora gde nema pravila...gde bukvalno mozhe shta god...i da se vredja i troluje i chatuje i sve...dakle jel to neko od vas susreo?...zashto toga nema?...da niste chuli da je neki forum ugashen il prestali ljudi da dolaze jer eto bio je haos?...a reci koji bi to trip bio...kakvih bi tu sve ludaka bilo...to bi bila bre ludnica...hektar novih ideja...shta mislite kako bi to izgledalo?...
 
Dosadno, posle nekog vremena.
Na Indeksu, hrvatskom, je dugo postojao crni podpodforum Politike, sa posebnom naznakom "nemoderirano". Pič******* u nedogled, ne zna se više koja psovka nije prošla tuda, a o viruščinama, navodnim grupnim prebijanjima i diferenciranju dragih sunarodnika i suseda da ne govorim...
Ima i neki, jao zaboravila sam kako se zove a registrovala se, poslala me tako neka sa četa. Onako, prilično je haotičan i samo se svađaju, a navodno je "minimalno moderiran".
Smorilo bi posle vrlo malo vremena, ne bi bilo komunikacije, a jedina kreativna stvar koja bi nas održavala tamo jeste raznovrsnost psovki.
 
nisam naleteo na takav forum - misljenja sam da bi bilo jako interesantno citati slobodu izrazavanja ma kakva ona bila

p.s. odlicna ideja koja moze dobro da se odrazi na ekonomsku situaciju onoga koji je sprovede u delo
 
A mi smo kao mejnstrim,u yebote....
Ne znam,nisam registrovan na drugim forumima,i ovaj mi prevshe.Pa po meni ni sad skoro pa da nema pravila,a svako pravilo je veoma lako moguce zaobici u odr.meri....jedino ako krenesh ko ludak da havarishesh ban ti ne gine ili ako si se lichno zamerio nekom modu.
 
4umiranje
ha...patak je prvi primetio... bicje da je bash tako... i ako je mainstream, da lagano zamire... i ne verujem da je stvar u tome da ne moze da se pishe shta god... pishe se shta god, i chatuje se mnogo... narochito u poslednje vreme... ovaj novi talas moderatora pokazuje ogromno strpljenje i toleranciju... i treba ih pohvaliti... ali koliko je to zajsta produktivno...
a kako bi izgledalo... pa slichno,a ko ne i isto kao ovaj... glavni zhivot svakog 4uma jesu privatne poruke... makar sam ja zakljuchio da je tako... kako objasniti ukidanje potpisa, a proshirivanje sanducheta na 5000 ... bicje da fali mesta :D... e, da...
na taj nachin svakako mogu da se slobodno razmenjuju ideje, vredja, troluje... ali mozda nije trip... a 4um dodje kao neka arena u kojoj se dokazujemo... prepznajemo stil borbe, dajemo naklonost odredjenim borcima u ringu... kasnije se kladimo se na svoje pulene... klichemo i navijamo na raznim anketama... a na kraju se zbijamo u malene chopore istomishljenika... preskachemo one koje smo vecj okarakterisali kao nepodobne... kako ischitavamo, sve manje ischitavamo nove l(j)ude... jer ko cje znati da l' su novi, ili su stari, sa novim imenom...
mozda i sve manje ischitvamo, postavljamo pitanja... odgovaramo na ista... a sve vishe oslushkujemo odjek sopstvenih rechi...
al' shta da se radi... 4umski smo smrtnici...
 
šta fali forumiranju.....meni nigde nije bilo loše, nego kad mi dosadi ja odem :lol: A ovde nekako i kad se ništa ne dešava - nije dosadno :lol:

Trenutno sam na tri foruma, ali su sasvim različiti i to je ok. Niko me ne tera da visim ceo dan pa da se dosađujem...
 
Artinve:
mozda i sve manje ischitvamo, postavljamo pitanja... odgovaramo na ista... a sve vishe oslushkujemo odjek sopstvenih rechi...
.
Jao jeste, ali ja sama sebi tako dobro zvucim i na papiru, i na monitoru a i svako jutro se sita ispricam sa onom u ogledalu i ona kaze da joj mnogo dobro zvucim; kaze mi da sam mnogo saramantna i duhovita :lol:
 
Betty:
šta fali forumiranju.....meni nigde nije bilo loše, nego kad mi dosadi ja odem :lol: A ovde nekako i kad se ništa ne dešava - nije dosadno :lol:

Trenutno sam na tri foruma, ali su sasvim različiti i to je ok. Niko me ne tera da visim ceo dan pa da se dosađujem...
hm... shta fali... pa mozda da posrnem... i da pochnem da shtampam pp-ove... :P... evo, sad cju da odredim mete, pa cju da se bacHim na posao... mada, mozda bi bilo bolje da prvo pochnem sa nekim lakshim... da se istreniram... skupim malo iskustva... nauchim neki novi skill... mozhda spell... sharm...
da.. to obavezno...
ove glavne kandidate... "hall of fame" cju da ostavim kada se priuchim...
a mozhda bi bilo dobro kada bi neka iskusna teta 'tela da me priuchi... ushtedela bi mi mnogo vremena... samo necje...
ili to ja mozhda ne emitujem dovoljno dobru poruku... bicje da je to... moram da promenim lokaciju... pod hitno... ako neko (umesto o, chitaj a) ima neki dobar predlog... mozhe ga poslati na pp :P
 
vanjusica:
Jao jeste, ali ja sama sebi tako dobro zvucim i na papiru, i na monitoru a i svako jutro se sita ispricam sa onom u ogledalu i ona kaze da joj mnogo dobro zvucim; kaze mi da sam mnogo saramantna i duhovita :lol:
eto... vidish...
to je osnova.. morash tako... inache nishta od uspeha... ako nemash stav i nastup... koji je pun samopouzdanja, ni drugi necje primetiti tvoje pozitivne osobine... a ako i dalje idbijaju da primete, onda morash da otvarash teme koje cje ih istaknuti...
josh je lepshe kada imash podrshku od kolega iz ogledala... pardon, koleginica...
 
Artinve:
ili to ja mozhda ne emitujem dovoljno dobru poruku... bicje da je to... moram da promenim lokaciju... pod hitno... ako neko (umesto o, chitaj a) ima neki dobar predlog... mozhe ga poslati na pp :P

jeste,m uvek sam mislila da živiš u kasapnici :lol: kuća od mesa, bla bla..
ili si u kobasici? :roll:
 
Ne bi imalo smisla...kako da budu slatke treshnje, kad ti niko ne brani da ih beresh...
Ne bi bilo uzivanja...pa, ljudi moji toliko ima pojava koje zude da se suprostave''pravilima''i ''autoritetima'', onih koji zude da autoritet primjene i onih koji mirno idu na pochinak(kao ja), sretni kad su josh jedanput
overili svoje prisustvo na forumu, ne krsheci pravila, a takodje revnosno ih poshtujuci i strahujuci od greshke koja bi im navukla ban na glavu...zbog kojeg bi skoro uginuli, da dozive takvu sramotu i dushevnu bol
:smile:
(pozdravljam sve koji me znaju, evo mashem, jel' me vidite, pozdravite familiju, sve najbolje, odo' ja...eto, sluchajno prolazih, pa da svratim, a sjecate me se, da, da, cvil, cvil...)
:smile:
 

Back
Top