forumiranje
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 68

Tema: forumiranje

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

Podrazumevano forumiranje

ok ne mogu retji da sam bio na previshe foruma...al sam bio na 5-6...ok nisam ni na jednom kolko ovde recimo...al trazhio sam forume mozhda sam bio na 50tak al samo po jedno veche...registrujem se izblejim to veche i kao to je to...shto na srpskom shto engleskom...i to nisam nikad ishao na bash neki mejnstrim tipa krstarica...vishe neki manji forumi neke muzike il umetnost il neka anarhija neshto...i nikad ali NIKAD nisam naleteo na forum na kom mozhe da se pishe shta god...dakle gde nema moderatora gde nema pravila...gde bukvalno mozhe shta god...i da se vredja i troluje i chatuje i sve...dakle jel to neko od vas susreo?...zashto toga nema?...da niste chuli da je neki forum ugashen il prestali ljudi da dolaze jer eto bio je haos?...a reci koji bi to trip bio...kakvih bi tu sve ludaka bilo...to bi bila bre ludnica...hektar novih ideja...shta mislite kako bi to izgledalo?...
    Voistinu.

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Podrazumevano Re: forumiranje

Ček', da i ja jednom budem prva...
    Janidebi

Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Dosadno, posle nekog vremena.
    Na Indeksu, hrvatskom, je dugo postojao crni podpodforum Politike, sa posebnom naznakom "nemoderirano". Pič******* u nedogled, ne zna se više koja psovka nije prošla tuda, a o viruščinama, navodnim grupnim prebijanjima i diferenciranju dragih sunarodnika i suseda da ne govorim...
    Ima i neki, jao zaboravila sam kako se zove a registrovala se, poslala me tako neka sa četa. Onako, prilično je haotičan i samo se svađaju, a navodno je "minimalno moderiran".
    Smorilo bi posle vrlo malo vremena, ne bi bilo komunikacije, a jedina kreativna stvar koja bi nas održavala tamo jeste raznovrsnost psovki.
    Janidebi

Zainteresovan član Midium (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2004.
    Reputaciona moć
    50

nisam naleteo na takav forum - misljenja sam da bi bilo jako interesantno citati slobodu izrazavanja ma kakva ona bila

p.s. odlicna ideja koja moze dobro da se odrazi na ekonomsku situaciju onoga koji je sprovede u delo

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

da verovatno bi ostalo na nivou nacionalnog vredjanja...mada taj forum jeste nosio ime politike...pitanje je da je o nechemu drugom...recimo svashtara bez pravila....
    Voistinu.

Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Hej, pa dogovorite se... I dajte neki link, posle
    Janidebi

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Dobra tema forum umiranje.....

Kad svi lude , dobro je NE-NORMALAN biti

Domaćin Mafijaš (avatar)
    Učlanjen
    28.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

nije ti loša ideja......

Iskusan Enfroz2891. (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2006.
    Reputaciona moć
    0

A mi smo kao mejnstrim,u yebote....
    Ne znam,nisam registrovan na drugim forumima,i ovaj mi prevshe.Pa po meni ni sad skoro pa da nema pravila,a svako pravilo je veoma lako moguce zaobici u odr.meri....jedino ako krenesh ko ludak da havarishesh ban ti ne gine ili ako si se lichno zamerio nekom modu.

divlja
    Guest

Citat Original postavio Enfroz2891.
    ili ako si se lichno zamerio nekom modu.
    A jel'? Ja prijavila jednog za ban i nista, kako je to moguce onda? :?

Iskusan Enfroz2891. (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio divlja
    A jel'? Ja prijavila jednog za ban i nista, kako je to moguce onda? :?
    Pa za vas medjusobno vaze druga pravila,mi obichni 4umski smrtnici to ne mozemo da provalimo.

Veoma poznat Artinve (avatar)
    Učlanjen
    18.07.2005.
    Pol
    muški
    Daleko sam ja...U kuci od mesa - zatvorenih vrata, spustenih roletni, zavesa - zivim.
    Reputaciona moć
    0

4umiranje
    ha...patak je prvi primetio... bicje da je bash tako... i ako je mainstream, da lagano zamire... i ne verujem da je stvar u tome da ne moze da se pishe shta god... pishe se shta god, i chatuje se mnogo... narochito u poslednje vreme... ovaj novi talas moderatora pokazuje ogromno strpljenje i toleranciju... i treba ih pohvaliti... ali koliko je to zajsta produktivno...
    a kako bi izgledalo... pa slichno,a ko ne i isto kao ovaj... glavni zhivot svakog 4uma jesu privatne poruke... makar sam ja zakljuchio da je tako... kako objasniti ukidanje potpisa, a proshirivanje sanducheta na 5000 ... bicje da fali mesta ... e, da...
    na taj nachin svakako mogu da se slobodno razmenjuju ideje, vredja, troluje... ali mozda nije trip... a 4um dodje kao neka arena u kojoj se dokazujemo... prepznajemo stil borbe, dajemo naklonost odredjenim borcima u ringu... kasnije se kladimo se na svoje pulene... klichemo i navijamo na raznim anketama... a na kraju se zbijamo u malene chopore istomishljenika... preskachemo one koje smo vecj okarakterisali kao nepodobne... kako ischitavamo, sve manje ischitavamo nove l(j)ude... jer ko cje znati da l' su novi, ili su stari, sa novim imenom...
    mozda i sve manje ischitvamo, postavljamo pitanja... odgovaramo na ista... a sve vishe oslushkujemo odjek sopstvenih rechi...
    al' shta da se radi... 4umski smo smrtnici...

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

šta fali forumiranju.....meni nigde nije bilo loše, nego kad mi dosadi ja odem A ovde nekako i kad se ništa ne dešava - nije dosadno

Trenutno sam na tri foruma, ali su sasvim različiti i to je ok. Niko me ne tera da visim ceo dan pa da se dosađujem...
    ♫ The computer was born to solve problems that did not exist before. – Bill Gates

Primećen član vanjusica (avatar)
    Učlanjen
    10.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Citat Original postavio Artinve
    mozda i sve manje ischitvamo, postavljamo pitanja... odgovaramo na ista... a sve vishe oslushkujemo odjek sopstvenih rechi...
    .
    Jao jeste, ali ja sama sebi tako dobro zvucim i na papiru, i na monitoru a i svako jutro se sita ispricam sa onom u ogledalu i ona kaze da joj mnogo dobro zvucim; kaze mi da sam mnogo saramantna i duhovita

Učlanjen
    18.07.2005.
    Pol
    muški
    Daleko sam ja...U kuci od mesa - zatvorenih vrata, spustenih roletni, zavesa - zivim.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Betty
    šta fali forumiranju.....meni nigde nije bilo loše, nego kad mi dosadi ja odem A ovde nekako i kad se ništa ne dešava - nije dosadno

Trenutno sam na tri foruma, ali su sasvim različiti i to je ok. Niko me ne tera da visim ceo dan pa da se dosađujem...
    hm... shta fali... pa mozda da posrnem... i da pochnem da shtampam pp-ove... ... evo, sad cju da odredim mete, pa cju da se bacHim na posao... mada, mozda bi bilo bolje da prvo pochnem sa nekim lakshim... da se istreniram... skupim malo iskustva... nauchim neki novi skill... mozhda spell... sharm...
    da.. to obavezno...
    ove glavne kandidate... "hall of fame" cju da ostavim kada se priuchim...
    a mozhda bi bilo dobro kada bi neka iskusna teta 'tela da me priuchi... ushtedela bi mi mnogo vremena... samo necje...
    ili to ja mozhda ne emitujem dovoljno dobru poruku... bicje da je to... moram da promenim lokaciju... pod hitno... ako neko (umesto o, chitaj a) ima neki dobar predlog... mozhe ga poslati na pp

Učlanjen
    18.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio vanjusica
    Jao jeste, ali ja sama sebi tako dobro zvucim i na papiru, i na monitoru a i svako jutro se sita ispricam sa onom u ogledalu i ona kaze da joj mnogo dobro zvucim; kaze mi da sam mnogo saramantna i duhovita
    eto... vidish...
    to je osnova.. morash tako... inache nishta od uspeha... ako nemash stav i nastup... koji je pun samopouzdanja, ni drugi necje primetiti tvoje pozitivne osobine... a ako i dalje idbijaju da primete, onda morash da otvarash teme koje cje ih istaknuti...
    josh je lepshe kada imash podrshku od kolega iz ogledala... pardon, koleginica...

Primećen član vanjusica (avatar)
    Učlanjen
    10.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Znaci "vazno je da vas primete" a ako to ne ide, onda "vazno je da se nametnete"?

Učlanjen
    18.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

tako nekako... mada... mozhe i da se kazhe... vazhno je da se nametnete, da bi vas primetili...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

2 pravila u saobraćaju:

Videti i biti viđen

Kretati se i biti...

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Citat Original postavio Artinve
    ili to ja mozhda ne emitujem dovoljno dobru poruku... bicje da je to... moram da promenim lokaciju... pod hitno... ako neko (umesto o, chitaj a) ima neki dobar predlog... mozhe ga poslati na pp
    jeste,m uvek sam mislila da živiš u kasapnici kuća od mesa, bla bla..
    ili si u kobasici?
    ♫ The computer was born to solve problems that did not exist before. – Bill Gates

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Citat Original postavio sejač
    2 pravila u saobraćaju:

Videti i biti viđen

Kretati se i biti...
    pokrenut?

iniciran.

Iskusan Gljiva zjalelovka (avatar)
    Učlanjen
    28.08.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    263

Ne bi imalo smisla...kako da budu slatke treshnje, kad ti niko ne brani da ih beresh...
    Ne bi bilo uzivanja...pa, ljudi moji toliko ima pojava koje zude da se suprostave''pravilima''i ''autoritetima'', onih koji zude da autoritet primjene i onih koji mirno idu na pochinak(kao ja), sretni kad su josh jedanput
    overili svoje prisustvo na forumu, ne krsheci pravila, a takodje revnosno ih poshtujuci i strahujuci od greshke koja bi im navukla ban na glavu...zbog kojeg bi skoro uginuli, da dozive takvu sramotu i dushevnu bol
    :smile:
    (pozdravljam sve koji me znaju, evo mashem, jel' me vidite, pozdravite familiju, sve najbolje, odo' ja...eto, sluchajno prolazih, pa da svratim, a sjecate me se, da, da, cvil, cvil...)
    :smile:
    Da, u pravu ste...

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

ko se plaši bana još......

Učlanjen
    18.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Betty
    jeste,m uvek sam mislila da živiš u kasapnici kuća od mesa, bla bla..
    ili si u kobasici?
    evo... sredio sam
    hej, Gljivo... pa ti si iz nasheg chopora... nemoj da cvilish, vecj rezhi

Iskusan Gljiva zjalelovka (avatar)
    Učlanjen
    28.08.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    263

ban ti je kao da si kuglica za fliper...pichish, pichish lijevo-desno...izbjegavash...ili idesh sredinom puta i izbanash se ko forumash
    Da, u pravu ste...

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •