gay life u ns
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 116

Tema: gay life u ns

djoka
    Guest

Podrazumevano gay life u ns

sta mislite o tome?

Aktivan član Leka (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Djoko crni sine!!! :? Pa sta ti bi?!
    Nema grada u kome ima vise lepih devojaka nego u NS-u i fala bogu sve su doterane,sexy...itd.
    Otvori oci!!! 8)

Guest

Podrazumevano ok

smatram da smo kao grad dovoljno kulturni i zreli da tolerantno pristupimo slobodnom ispoljavanju svih vrsta opredeljenja. koliko sam upoznat, situacija nije toliko ni losa u nasem gradu, sto me i ne cudi. da zakljucim, nemam nista protiv. ljudi, cinite onako kako zelite i osecate.

Primećen član underwater (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2003.
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano Re: ok

Citat Original postavio Anonymous
    smatram da smo kao grad dovoljno kulturni i zreli da tolerantno pristupimo slobodnom ispoljavanju svih vrsta opredeljenja. koliko sam upoznat, situacija nije toliko ni losa u nasem gradu, sto me i ne cudi. da zakljucim, nemam nista protiv. ljudi, cinite onako kako zelite i osecate.
    eto "kako da novosadjani rese problem sa novosadjankama"
    *shala mala, naravno* :wink:

zox.ns
    Guest

Podrazumevano

u poslednje vreme sve vise i vise ljudi to radi. da li zbog mode ili se oslobadjaju.. nemam pojma.
    probao sam sa nekoliko drugova i bilo je toliko dobro da cesto ponavljamo...
    znaci, ja sam za.

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio zox.ns
    u poslednje vreme sve vise i vise ljudi to radi. da li zbog mode ili se oslobadjaju.. nemam pojma.
    znaci, ja sam za.
    Underwater definitivno ce nase devojke morati malo vise da se angazuju,ili ko zna u sta ce se pretvoriti Novi Sad.Razumem da se okrenemo ka beogradjankama,ali nisam ni sanjao,da neko moze da se okrene "ovome".Ja licno nisam dosao u ovakvo iskusenje,a i tesko i da cu doci.Jesu nase devojke zahtevne,i traze zestoke momke,ali bez obzira na sve ima lepote u tome da ih osvojite i da se mucite oko njih.Na kraju ko uspe,dobije u svakom slucaju lepu nagradu.

nero
    Guest

Podrazumevano

NEK RADI KO STA HOCE, SAMO DOK JE U GRANICAMA KULTURE I UKUSA KOJI DOLIKUJU OVOM GRADU

balkaNSac
    Guest

Podrazumevano

fuj
    u logore, pa na kuluk!

Primećen član underwater (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2003.
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Citat Original postavio nero
    NEK RADI KO STA HOCE, SAMO DOK JE U GRANICAMA KULTURE I UKUSA KOJI DOLIKUJU OVOM GRADU
    izvini, a sta je tu ukusno, o, nerone

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Bolest definitivno!

Guest

Podrazumevano

NOVI SAD-GAY GRAD!

Obećava Firmas (avatar)
    Učlanjen
    06.08.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

A beograd ove godine po drugi put organizuje gay paradu.Zelimo vam lepo druzenje * beogradske!

Početnik
    Učlanjen
    13.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: gay life u ns

Citat Original postavio djoka
    sta mislite o tome?
    Braye ja sam GAY Sto ocigledno znaci da nisam protiv toga!!!!!!!!
    A jesi li ti MOZDA takodje GAY?

Aktivan član sch (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano Ne mogu da im sudim

Kao pubertetlija sam se grozio toga,odrastao sam na Podbari,i secam se da smo pravili racije po Dunavskom parku i tukli ih.Danas,kao zreo covek,mogu samo da ih sazaljevam jer i pored najbolje volje ne mogu da razumem sta se to desava u njihovim glavama.
    Zar neko moze da se zagleda u muskaraca koji da izvineterdi,smrdi na duvan i alkohol,psuje.. A sve to pored NAJLEPSIH zena na svetu novosadjanki.Obisao sam veci deo sveta i nigde nisam video vecu koncentraciju lepih zena.To sto su uobrazene,ohole..,to je vec druga tema.

Ipak,homosi ovo je najtolerantnija sredina uz onu suboticku i radite ono sto vam je srcu drago.Samo tako covek moze biti zadovoljan i sretan u zivotu.

Guest

Podrazumevano Re: Ne mogu da im sudim

Citat Original postavio sch
    Kao pubertetlija sam se grozio toga,odrastao sam na Podbari,i secam se da smo pravili racije po Dunavskom parku i tukli ih.Danas,kao zreo covek,mogu samo da ih sazaljevam jer i pored najbolje volje ne mogu da razumem sta se to desava u njihovim glavama.
    Zar neko moze da se zagleda u muskaraca koji da izvineterdi,smrdi na duvan i alkohol,psuje.. A sve to pored NAJLEPSIH zena na svetu novosadjanki.Obisao sam veci deo sveta i nigde nisam video vecu koncentraciju lepih zena.To sto su uobrazene,ohole..,to je vec druga tema.

Ipak,homosi ovo je najtolerantnija sredina uz onu suboticku i radite ono sto vam je srcu drago.Samo tako covek moze biti zadovoljan i sretan u zivotu.
    NE BUSAM SE PRETERANO STO SAM GAY I NE BIH NISTA NI NAPISAO DA NISAM OVO PROCITAO... HVALA, TO JE SVE STO IMAM DA KAZEM :-)

Guest

Podrazumevano

Da, zaista postoji u Novom Sadu...
    I verujte da je tamo najbolji provod u gradu...
    Najopustenije...

Poznat Peta W. (avatar)
    Učlanjen
    29.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    157

Podrazumevano

Hm...A gde se nalazi,da ga posetim?! :shock: :wink:

Guest

Podrazumevano

Ko zna, zna

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.11.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Citat Original postavio Firmas
    A beograd ove godine po drugi put organizuje gay paradu.Zelimo vam lepo druzenje * beogradske!
    Novom Sadu gay parade nisu ni potrebne. Posto ste svi odreda pe.eri za vas je svako okupljanje (3 i vise osoba) gay parada...
    Postali ste srpski San Francisko...svaka cast na emancipaciji i modernoj orijentaciji !!!

ha ha ha

Primećen član
    Učlanjen
    17.08.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Citat Original postavio Peta W.
    Ako se ne bojite napisite gde se nalaze vasi klubovi .Ne treba zaboraviti,da su se beogradjani lepo zabavili,dok su ih mlatili.Kod nas ne smete ni da izadjete u javnost,jer bio bi zanimljiv scenario koji bi se desio.Takvim osobama porucujem,ovde vam nije mesto,a beogradjani su bili po meni veoma "nezni".

Guest

Podrazumevano Re: gay life u ns

Citat Original postavio djoka
    sta mislite o tome?
    kako shta jado pa de je chasopsi prvi izisho no u novom sadu po imenu decko samo ga mnogo nesto citiraju u smesnom kontextu heh
    a sta je to GAY life izvini po cemu se razlikuje osim spavache sobe??? ili imash neki telesni nedostatak

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio zox.ns
    znaci, ja sam za.
    heh beogradjani se neshto ne izjasnjavaju o tome heeh balkanci su cvrsci...a jel su ti jos drugovi

a sto ja ovde ovoliko pisem

Obećava Firmas (avatar)
    Učlanjen
    06.08.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Citat Original postavio Hurricane
    Citat Original postavio Firmas
    Novom Sadu gay parade nisu ni potrebne. Posto ste svi odreda pe.eri za vas je svako okupljanje (3 i vise osoba) gay parada...
    Postali ste srpski San Francisko...svaka cast na emancipaciji i modernoj orijentaciji !!!

ha ha ha
    Boze Boze kako si ti glup.

Iskusan DOKONI UM (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    118

Podrazumevano

Citat Original postavio Peta W.

Nezalost nalazi se preko puta Saborne crkve i Vladicinog dvora u bivsem rock kaffeu ATRIJUM. :shock:
    Da citate jos nesto osim ovog foruma znali bi ste...
    Pre mesec dana novine (Kurir, Danas,Blic,Svet...)su brujale o tome da su redovni posetioci ovog kluba i Gradonacelnik, Alen Selimovic, Kole MK, Bojan Pakjtic & co.

Guest

Podrazumevano

Ova tema je izgleda zaista podgrejala strasti...
    Neka svako radi ono sto hoce, ali bez pompe i prasine, jer, nije najbitnije sa kim spavas vec kakav si covek, a na obe strane ima svega i svacega

Slične teme

1. ABC of life
    Autor drunk_punk_girl u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 25.05.2008., 11:46
  2. Still Life
    Autor Ja sam taj u forumu Video igre
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 20.08.2005., 02:41

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor