prevarila sam ga posle 7 godina braka

anita13

Početnik
Poruka
22
U braku tako reci u mraku sa sa mojim muzem 7 godina prevaril sam ga ,znala sam da on mene vara ali uvek me bilo strah da ga prevarim konacno sam se osudila i bilo mije ludo sada ga vidam 3 u nedelju posle posla imamo sex koji traje 30 minuta a sa mojim muzem 3-4 minute sada konacno imam zasta da zivim neko me hoce zeli itd sta vi mislite jeli to uredu ili ne jos nesto nije mi zao.
 
anita13:
U braku tako reci u mraku sa sa mojim muzem 7 godina prevaril sam ga ,znala sam da on mene vara ali uvek me bilo strah da ga prevarim konacno sam se osudila i bilo mije ludo sada ga vidam 3 u nedelju posle posla imamo sex koji traje 30 minuta a sa mojim muzem 3-4 minute sada konacno imam zasta da zivim neko me hoce zeli itd sta vi mislite jeli to uredu ili ne jos nesto nije mi zao.
i nisi ga shutnula..'bem ti ccc
i osudila :?
vidish shta si propustila u zivotu eeee...
 
stvarno mnogo komplikovano...NIJE!!!!
Ne vidim razlog zbog kog bi se mi bilo shta pitali?!
ja nisam za prevare u braku,ali ako je vec takva situacija kakva jeste,teraj,ribo,boli te ****!

p.s. samo sto bih se ja verovatno razvela,jer (ne znam nisi spomenula!) ako nemate dece,shta moze da te veze za takvog choveka?
sex od 3-4 minuta?
da,sigurno...
pozzzz.....
 
U jbt. :shock: pa ove teme su sve gluplje....sta je sa ovim forumom, sve se ponavlja, samo varanje....
Nije pametno cesto zalaziti na ovaj forum, svega se covek nacita, obicno sran*a...Proredicu svoj dolazak, dok ne odem konacno...jaoooo.....

Komentar na temu: Bez komentara ... :roll:


Slobodno me pljujte sad...
 
anita13:
U braku tako reci u mraku sa sa mojim muzem 7 godina prevaril sam ga ,znala sam da on mene vara ali uvek me bilo strah da ga prevarim konacno sam se osudila i bilo mije ludo sada ga vidam 3 u nedelju posle posla imamo sex koji traje 30 minuta a sa mojim muzem 3-4 minute sada konacno imam zasta da zivim neko me hoce zeli itd sta vi mislite jeli to uredu ili ne jos nesto nije mi zao.

A STA TI JOS UVEK TRAZIS U BRAKU SA SVOJIM MUZEM? VOLIS GA??
 
Meni se čini da grandšou pesme, ove moderne, utiču na međuljudske odnose.
Nego, brine me ovaj nalet helanki, ponovo... Šta da radim sa svim ovim helankama po izlozima? Gledam i ne verujem. Helanke...
Zašto uvek debele devojke nose helanke? Ne popunjene, nego baš debele? Tako je bilo ranije, tako je i sad. Ae, da je to neka udobnos' nego ih nose kao modni detalj, ful oprema, minđuše, šminka, fensi džemper, majica, narukvice, alke na ušima radijusa deset cm i, naravno, helanke...
Kako mene to sada brine, ne možete ni da zamislite :(
 
Lexa:
Meni se čini da grandšou pesme, ove moderne, utiču na međuljudske odnose.
Nego, brine me ovaj nalet helanki, ponovo... Šta da radim sa svim ovim helankama po izlozima? Gledam i ne verujem. Helanke...
Zašto uvek debele devojke nose helanke? Ne popunjene, nego baš debele? Tako je bilo ranije, tako je i sad. Ae, da je to neka udobnos' nego ih nose kao modni detalj, ful oprema, minđuše, šminka, fensi džemper, majica, narukvice, alke na ušima radijusa deset cm i, naravno, helanke...
Kako mene to sada brine, ne možete ni da zamislite :(
Pa ugoji se i ti to bar nije teshko....ako volish helanke da nosish.
 
A ne znam, ne sviđa mi se kako im se naziru one celulit rupe na bokovima, inače bih razmislila...
Baš sam zabrinuta... Videla sam kod Tute one rumunske sa čipkom na dnu, onom malom, na lutki baš dobro stoje, ali mi se čini kao da joj fali neki komad odeće preko... Šta vi mislite o helankama, da li je to novi modni talas koji će da nas ophrve?
 
Lexa:
Meni se čini da grandšou pesme, ove moderne, utiču na međuljudske odnose.
Nego, brine me ovaj nalet helanki, ponovo... Šta da radim sa svim ovim helankama po izlozima? Gledam i ne verujem. Helanke...
Zašto uvek debele devojke nose helanke? Ne popunjene, nego baš debele? Tako je bilo ranije, tako je i sad. Ae, da je to neka udobnos' nego ih nose kao modni detalj, ful oprema, minđuše, šminka, fensi džemper, majica, narukvice, alke na ušima radijusa deset cm i, naravno, helanke...
Kako mene to sada brine, ne možete ni da zamislite :(


E to ni meni nikad nije bilo jasno... :confused: Mi vitke devojke, ne nosimo helanke a debeljucke... :D nemam nista protiv njih al ipak... :confused:
 
Lexa:
A ne znam, ne sviđa mi se kako im se naziru one celulit rupe na bokovima, inače bih razmislila...
Baš sam zabrinuta... Videla sam kod Tute one rumunske sa čipkom na dnu, onom malom, na lutki baš dobro stoje, ali mi se čini kao da joj fali neki komad odeće preko... Šta vi mislite o helankama, da li je to novi modni talas koji će da nas ophrve?


Ne volim helanke...nisam ih nosila..osim kad sam morala na balet jooooooooooj uzasno!!! A i mrzim kad je nesto u trendu onda SVE DEVOJKE IZGLEDAJU ISTO!!! FUJ!!
 
anita13:
U braku tako reci u mraku sa sa mojim muzem 7 godina prevaril sam ga ,znala sam da on mene vara ali uvek me bilo strah da ga prevarim konacno sam se osudila i bilo mije ludo sada ga vidam 3 u nedelju posle posla imamo sex koji traje 30 minuta a sa mojim muzem 3-4 minute sada konacno imam zasta da zivim neko me hoce zeli itd sta vi mislite jeli to uredu ili ne jos nesto nije mi zao.


Ako ti je pi,ca zadovoljna sto ne bi bilo u redu. Samo nemoj i muzu zaboraviti dati. Nece biti tesko kad ne traje dugo.
 

Back
Top