Za sve nevernike koji misle da ne postoji vanzemaljski zivot

Džek svih zanata

Veoma poznat
Poruka
14.802
Pre par minuta slusam dnevnik na kanalu SUPER suboticke tv.

Udostojili su se da na kraju dnevnika odvoje par min. za reportazu o najnovijim zapazanjima sa marsa.

Kazu da se samo pre par godina izlila voda na nekom mestu tamo izmedju dva kratera, koja je u nedostatku atmosferskih prilika jako brzo isparila...
Pokazali su snimke sa neke sonde (sramota moja sto neznam koje) gde se jasno vidi trag vode, tj voda.
Jeste da je snimak kao iz fotoshopa.....

A i ona prica da su na zemlju dopremili fosilisane ostatke marsovskih bakterija?

Mislim, voda je izvor organskog-karbonskog zivota????

V-ovi su postojali, ili postoje, ili ce postojati, pa makar i kao bakterije, virusi ili ....?????
:)
 
taj broj i ta "jednacina" ima i svoj naziv....ne mogu da se setim kako se zove, a google mi bas ne pomaze....
nego, sta cemo sa ovim....
ako oni tamo negde postoje, mora da su mnogo daleko...toliko daleko da nikakv komunikacija nije moguca....nikakva interaktivnost izmedju nase 2 rase....
u tom slucaje je pitanje: "Pa sta onda ako postoje?"....
to ti je kao da znas da neko ima Ferari, koga nisi video, nisi cuo, ni sam nisi siguran u njegovo postojanje :)
 
Ma ebes sve to, to smo razvakali milion puta.
Nego, ovo na marsu, kazu da je nekad mogao postojati zivot na crvenoj planeti.
Ruku na srce, amazon je nedovoljno istrazen, a kamoli mars.
Sta li se krije ispod njegove povrsine?
NASA-ine glavonje vele da sigurno na maloj dubini ispod kore postoje ogromna jezera vode i da se zbog tektonskih poremecaja ili drugih ta voda pod pritiskom izlila na povrsinu.
Tragove tog izlevanja je ona sonda zabelezila.

Mozda bre mali zeleni zive ispod kore marsa?
Zasto da ne? Uslovi za zivot bi postojali...Ne verujem da ispod kore (pod uslovom da ta jezera postoje) ne postoji makar ameba ili ekvivalent iste.
:)
 

Back
Top