license key is blocked....Kaspersky

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
imam isti problem :-(
i nej sam uspela da ga se resim... ali moje poznavanje racunara je na nezavidnom nivou, tako da verovatno bi' pre uspela i kravu da diseciram
anyhow, pls mi javi na pp akos' izboris sa tim, posto nemam vise nerava da downloadujem nove i nove programe, uostalom ovaj je radio besprekorno do prekjuce
 
Поздрав.

И ја имам исти проблем,од пре два дана... :-?
Постоје две верзије license key кодова које су најмасовније,тј.које се највише користе,и оне су блокиране.

Ако неко има решење нека јави...
 
Frozen74:
Auuuu izgleda da svi imamo isti kljuc hahahhaa.

Pokusajte da reinstalirate kaspersky i da ga registrujete sa istim kljucem. Mislim da ce da radi posle. Drugar mi je to rekao a mene mrzi da pokusavam. Aj probajte pa javite sta je bilo.
Пробао већ 5 пута... :D
Не ради! :(
Чим даунлоадујеш први пут,јави да си на блек листи...
 
tab503:
I meni se nocas ista stvar desila.
:D :D :D ........... :-(

Иду по IP адресама...Изгледа да је каријера са Касперским завршена.
Чуо сам да постоји програм за прављење регистрационог кода.Помоћу њега се може направити код који важи само месец дана(као ''trial'' верзија).И тако сваки месец правите нови и једном месечно мењате...Проблем је што ја не знам који је то програм. :D
 
twix:
znaci svaki activation code koji zavrsava sa 000A02EC ili 00079D82 je piratski i zato je blokiran.znaci trebao bih skupiti nesto para i kupiti orginalni activation code. nije valjda da moram promijeniti antivirus :shock:
Читам на оним ''легалним'' сајтовима постове других...и кажу људи који имају ''Norton Antivirus'' да и са тим програмом почиње иста прича као са Касперским.
Преостаје нам Аваст... :?
 
Instalisi free AVG (mozes i da ga ostavis rezidentnog), neki Spy remover i naravno firewall i bices sasvim dobro zasticen. Polako prolazi vreme piratskih kopija polako, veci igraci su resili da pocnu ozbiljno da se bave zastitom.
Za nas i drzave kojih stanovnistvo nema sredstava za kupovinu ni osnovnog OS je to veliki problem.
Morate mi verovati na rec, gde god sam u inostranstvu sa drugarima ili poslvnim partnerima pricao, radio, nigde nisam video da imaju instalisanih milion programa (od toga 90% ne koriste)
Kod nas sam vidjao racunare gde su imali instalisanih stotine programa sa sve crackovima a ispostavilo se da koriste samo Word i igraju igrice! Na pitanje sta ce ti covece toliki software, odgovor je redovno bio "pravo da ti kazem i ne treba mi, ali da se nadje.... kad je vec dzabe..."
Sta dalje reci...
 
Nažalost rastanak od Kasperskog boli. :-( A bio je tako poslušan i dobar. :-)
Sinoć sam ga izbrisao i prešao na NOD32, ali sad vidim da neki kažu da ima problema sa registracijom. Za sada, za ovaj jedan dan ništa ne prijavljuje. A videću šta će biti kad prođe još koji dan. U svakom slučaju dok se ne odlučim za kupovinu Kasperskog koristiću NOD32. A ako i tu bude bilo problema tu su AVG ili Avast. :wink:

KASPERSKY JE MRTAV!
ŽIVEO KASPERSKY!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top