Ima li nekog iz NS za Au?

damir dz:
Dokle si ti stigao.Jel radiš baš papire ili si samo u fazi raspitivanja?

Sad sam u fazi ucenja engleskog, koliko sam se ja raspitao to mi je jedini problem za sad, jer ne trazem kao za Australiju, neku imovinu i kesh... Bitno je da si relativno mlad, da imas radnog iskustva u struci koja je njima potrebna, i engl. ostalo su sve formalnosti... A ti >?< isto si se prijavio za iseljen. ili >?<
 
GoshuMaster:
Sad sam u fazi ucenja engleskog, koliko sam se ja raspitao to mi je jedini problem za sad, jer ne trazem kao za Australiju, neku imovinu i kesh... Bitno je da si relativno mlad, da imas radnog iskustva u struci koja je njima potrebna, i engl. ostalo su sve formalnosti... A ti >?< isto si se prijavio za iseljen. ili >?<


Ja apliciram za skill matching ,za održavanja rashladnih i klima uredjaja.Mislio sam da ću uspeti sada do nove godine da pošaljem diplomu na verifikaciju ali prevodi su mi gotovi oko 21-22.decembra pa ne bi da rizikujem da stignu tamo baš za novu godinu.Inače i ja pičim engleski sve vreme,ide dobro,školu imam,zanimanje imam,engleski će biti dotad mislim kakav treba(dovoljan,jer traže funkcionalan engleski),radnog iskustva preko 10 godina ,rodbine koja je u Au preko 30 godina,da mi nadju poslodavca i.t.d.
 
capry:
Ejeste vi budale, sedite tamo gde ste ,pametnije vam je ,nepad ovde dolar sa grana!!!!!!!!!!!

Volim tako pametne kao što si ti,a isti ko moj ujak iz Sidneja,sere 35 godina kako pati za rodnim krajem a ne pada mu napamet da se vrati.Voleo bih da zamenimo mesta pa da vidimo ko je budala a ko pametan.lako je srati sa 3000 dolara minimalcem a dosta ti je za život mesečno 800.Dodji rode ovde i živi od 200 evra ceo mesec sa troškovima od 100 eura gde ti je usrani džemper sada 25 eura.I NORMALNO JE DA NERADNICIMA NE PADA NOVAC SA GRANE(ne pada nigde ne samo u Au).
Ako si stvarno u Australiji ćuti molim te pametnije je.Meni je rodbina preko 35 godina u Australiji i znam jako dobro kako tamo pada novac i odakle.
Izmedju ostalog ako misliš da je pametnije biti ovde izvoli pa se vrati nazad,neka mi drugi budemo još veće budale a ti još pametniji. :lol:
 

Back
Top