Voda ipak na Marsu?

Nikad cuo za " igru senki". Cuo sam samo da je objekat prilicno erodiran (?) i da u stvari na danasnjim preciznijim fotografijama ne lici mnogo (!) na ljudski lik. Sta je sa onim objektima sto lice na petostrane piramide?
 
Nikad cuo za " igru senki"
sta nije jasno u tom terminu?

evo lica na Marsu
k-mgs_m.jpg

erodiran ili ne, to ne UOPSTE ne lici na ljudski lik....kao sto ni ti objekti ne predstavljaju piramide....
 
Oblast Sidonija, bas naprotiv, nije uopste istrazivana. Zasto NASA nije po dobijanju snimaka sa "ljudskim likom" (bese li to "Vojadzer"?), sledecu sondu poslala u podnozje ili blizinu doticnog objekta da svi vidimo o cemu se radi, a ne u neku pustaru gde sigurno znaju da nece pronaci nista sem kamenja?
 
jok nije...
pa odakle onda sve ove slke visoke rezolucije i 3d modeli? Upravo zbog mogucnosti neceg tako fantasticnog sateliti su to slikali u najvecoj rezoluciji....
e sad, da li neki od rovera posetio tu oblast ili ne, nisam siguran, mada mi se cini da jesu....
ukoliko nisu, to je zato sto su trazili vodu, minerale, ostatke bakterija....
evo, sad su skoro stigli do jednog velikog kratera koji bi trebalo da nam pruzi dosta detaljnije informacije o istoriji marsa...

Inace u pitanju je sonda Viking (mislim na prve slike)....
 
A objekat sa ljudskim licem na Marsu?

Druze, najbolji sajt za ovakve stvari ti je . www.galaksija.com
Tu ces stvarno naci dosta ljudi koji podrzavaju to i ideje slicne tvojoj. Samo cekam kad ces ti ili neko i ovde pokusati da probije Hipotezu o supljoj zemlji. Ja sam se zaista smejao i dobro nasmejao u vezi toga.
Ober sve sto ti je napisao gore ja mogu da potvrdim. Ljudsko oko kad se nadje na nepoznatom tlu sve sto vidi pokusace da identifikuje sa onim sto je vec vidjeno. I sam si sigurno bio svedok mnogo prilika u kome si u nekim ljudima mogao da prepoznas druge ljude zar ne?
Igra senki je takva da podseca na ljutski lik ali to nikako neznacit da to jeste zaista ljutski lik. To je trazenje slicnosti na silu.
 
Znaci hoces da pokrenes raspravu o tome da li bi i svi vanzemaljci trebali da imaju plan gradje tela kao humanoidi? Huh o ne. :)

A sto se tice prednosti bakterija, pa biolozima da jesu svakako. Ako bi se otkrili ostaci ljudi na marsu to bi bili samo ostaci ovih ljudi kakvi smo sada i barem kakvi smo bili. To bi bilo senzacionalno antropolosko otkrice ali bi mnogo znacajni bio nalaz bakterija posto te bakterije ne bi morale da budu ovozemaljkog porekla te bi kroz njih mogli da proniknemo dublje u tajne zivota. Senzacija da su na marsu nekada bili ljudi ne bi bila nista prema senzaciji da postoji zivot jos negde u univerzumu. Da ne pominjem da je ovo drugo mnogo verovatnije. :?
 
Predlazem da na vreme osnujemo firmu za uvoz vode sa Marsa. Nemojte da se smejete. Pa mozemo mi to. Mi smo "Nebeski narod". Pogledajte neke teme i videcete na osnovu postova pojedinaca da su pali sa Marsa. Znaci mozemo nesto da smuvamo preko veze, zar ne. Ako se neko prepoznao u ovome, izvinjavam se, bilo je namerno.:D :D :D
 
Predlazem da na vreme osnujemo firmu za uvoz vode sa Marsa. Nemojte da se smejete. Pa mozemo mi to. Mi smo "Nebeski narod". Pogledajte neke teme i videcete na osnovu postova pojedinaca da su pali sa Marsa. Znaci mozemo nesto da smuvamo preko veze, zar ne. Ako se neko prepoznao u ovome, izvinjavam se, bilo je namerno.
Imam ja jednog frajera u Bugojnu koji bi nam to mogo organizovati ispod ruke.;-)
 

Back
Top