Novogodisnji pokloni :D

bebidoll

Primećen član
Poruka
905
zabavljam se sa jednim slatkisom od letos i treba mi pomoc oko xmas gift-a! da li imate neku sugestiju sta da mu kupim?? obozavam shopping & gifts...samo sto uvek kada treba nesto da kupim drugu ili decku uvek budem STUCK! dakle, da li vi kupujete poklone? i kakve? npr. parfem, sat, dux, neku dobru knjigu??

thx unapred
 
Jooj znam kao ti je...tesko je uvek kad je muskarac u pitanju......ja sam prosle godine gledala po tome sta je u horoskopu sto nema veze normalno..ali ovaj tip je strelac i procitala sam sta se njima dopada i izabrala sam super poklon koji mu se svideo.
 
bebidoll:
zabavljam se sa jednim slatkisom od letos i treba mi pomoc oko xmas gift-a! da li imate neku sugestiju sta da mu kupim?? obozavam shopping & gifts...samo sto uvek kada treba nesto da kupim drugu ili decku uvek budem STUCK! dakle, da li vi kupujete poklone? i kakve? npr. parfem, sat, dux, neku dobru knjigu??

thx unapred

Zavisi i od njegovih interesovanja...npr.ako je verni navijac Zvezde,Partizana ili Mladosti iz Backog Jarka neces omasiti da mu kupis nesto sa logoom tog kluba... Ako voli da cita obavezno mu kupi Da Vinchijev Kod...nije skup,a tako je extra... a takodje mozes kupiti i nesto od cega ces i ti kasnije imati koristi...
 
bebidoll:
zabavljam se sa jednim slatkisom od letos i treba mi pomoc oko xmas gift-a! da li imate neku sugestiju sta da mu kupim?? obozavam shopping & gifts...samo sto uvek kada treba nesto da kupim drugu ili decku uvek budem STUCK! dakle, da li vi kupujete poklone? i kakve? npr. parfem, sat, dux, neku dobru knjigu??

thx unapred

Ово се, иначе, зове англо-српски језик...
 
Иначе, од свих података о њему ми знамо једино да је ''слаткиш''...
Да ли очекујеш да на основу тог податка ми треба да ти саветујемо да ли да му купиш књигу, сат, парфем или нешто друго?
 
ja ne znam sta da kupim mom. on nekako, sta god da mu kupim, on se obraduje. ali sad hocu nesto bas bas lepo da mu kupim ali ne znam sta.
ko je od vas bik u horoskopu? i sta bi ste volele/voleli da dobijete za novu godinu, bozic, ili sta vec slavite?
 

Back
Top