Da li cete se prijaviti za ucesce u VELIKOM BRATU u sledecem serijalu?
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 93

Tema: Da li cete se prijaviti za ucesce u VELIKOM BRATU u sledecem serijalu?

Obećava pink_girl (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2006.
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano Da li cete se prijaviti za ucesce u VELIKOM BRATU u sledecem serijalu?

Da li cete se prijaviti za ucesce u VELIKOM BRATU u sledecem serijalu i ZASTO?

Evo ja prva da odgovorim-NARAVNO DA HOCU, a zasto?-mislim da mogu mnogo vise da ponudim od sadasnjih ukucana. Nisam "ALAVA NA PARE" i nije to razlog zasto bi se prijavila, a nije ni "POPULARNOST" nego jednostavno iz radoznalnosti i znatizelje za necim novim! Nadam se da niko ne misli da nudim seks, kad sam rekla da mogu mnogo vise da ponudim, nisam mislila na to nego u smislu SMEHA, DRUZENJA, OTKACENOSTI, STALNOG BRBLJANJA NA SVE TEME, PAMETNIH PREDLOGA ZA UBIJANJE DOSADE...
    Poslednji put ažurirao/la pink_girl : 06.12.2006. u 23:59

Iskusan Tankian (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2006.
    Reputaciona moć
    92

Podrazumevano Re: Da li cete se prijaviti za ucesce u VELIKOM BRATU u sledecem serijalu?

prviiiiiiiiiii....................

Poznat hator (avatar)
    Učlanjen
    24.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano Re: Da li cete se prijaviti za ucesce u VELIKOM BRATU u sledecem serijalu?

Necu.
    Zato.

Iskusan Tankian (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2006.
    Reputaciona moć
    92

ma naravno da hocu............ima da skinem gace pred kamerom da cela srbija vidi moje dlakavo dupe.....

Domaćin LUDICA (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    101

Nope
    Ne znam zasto bih
    ...a ti me ne pitaj nikada - o samoci...

Učlanjen
    15.11.2006.
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio Tankian
    ma naravno da hocu............ima da skinem gace pred kamerom da cela srbija vidi moje dlakavo dupe.....
    iskrena da budem toga se i plasim, sad kad su ljudi videli sta nedostaje SVI CE BITI MNOGOooo LUDJI... I radice svasta...

Veoma poznat saki8050 (avatar)
    Učlanjen
    31.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    165

ne...jer mislim da je emisija glupa....ostawim samo kada nema nishta drugo na TV-u....

Obećava Excommunicated (avatar)
    Učlanjen
    06.12.2006.
    Pol
    muški
    Just another freak in the freak kingdom...
    Reputaciona moć
    41

Dear God, NO!!!

Aktivan član sis (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Naravno da hocu ja jos da nesto da povalim pred kamerama makar me izbacili prve nedelje nadam se neku fzgodnu 4umasicu

Iskusan Tankian (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2006.
    Reputaciona moć
    92

ja se prijavljujem u kucu ako,u nju prime josh 5 profesionalnih porrno glumica,koje znaju da kuvaju,i nekog potrchka da brishe prashinu okolo....da vidite kakav cete show da dobijete.....

Veoma poznat bufla (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    178

Učlanjen
    15.11.2006.
    Reputaciona moć
    41

ja se prijavljujem u kucu ako,u nju prime josh 5 profesionalnih porrno glumica,koje znaju da kuvaju,i nekog potrchka da brishe prashinu okolo....da vidite kakav cete show da dobijete.....
    Super zvuci, ali mislim da te nece primiti-treba nesto da pustaju i preko dana sto mogu i deca da gledaju a ne samo posle 24h

Iskusan Tankian (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2006.
    Reputaciona moć
    92

Citat Original postavio pink_girl
    iskrena da budem toga se i plasim, sad kad su ljudi videli sta nedostaje SVI CE BITI MNOGOooo LUDJI... I radice svasta...
    ljudi su ludi samo kad je neko tu da ih vidi,inache im je u prirodi da se ponashaju kao zhivotinje...a naravno da necu da se prijavim za ucheshce u toj kuci,glupo je smeshno na nivou male dece....generalno zabava sirotinje i glupaka.....

Učlanjen
    15.11.2006.
    Reputaciona moć
    41

ljudi su ludi samo kad je neko tu da ih vidi,inache im je u prirodi da se ponashaju kao zhivotinje...a naravno da necu da se prijavim za ucheshce u toj kuci,glupo je smeshno na nivou male dece....generalno zabava sirotinje i glupaka.....
    Sta ces kad svi vole da budu VOAJERI...

Iskusan Tankian (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2006.
    Reputaciona moć
    92

Super zvuci, ali mislim da te nece primiti-treba nesto da pustaju i preko dana sto mogu i deca da gledaju a ne samo posle 24h
    ma koja deca,ja nisam mogao da verujem koliko odrasli to gotive,neverovatno......pa jel ljudi ovde imaju svoje zhivote eeeeejjjjj

Iskusan Tankian (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2006.
    Reputaciona moć
    92

Sta ces kad svi vole da budu VOAJERI...
    ma,vole da skrenu pazhnju sa svojih zhivota uzhivljavanjem u neke druge likove,kao gledanje shpanske serije.....

Učlanjen
    15.11.2006.
    Reputaciona moć
    41

ma,vole da skrenu pazhnju sa svojih zhivota uzhivljavanjem u neke druge likove,kao gledanje shpanske serije.....
    Znas onaj fazon - VISE VOLE DA ZAVIRE U TUDJE ZIVOTE nego da gledaju svoj!

Bas imam takav primer> u zgradi gde zivim ima jedna zenica pije kafu stalno sa mojom majkom vec ihihihi godina i stalno nesto pita gura nos gde mu nije mesto i BUKVALNO njoj treba da se pravda/mo ako nismo kuci gde smo bili sta smo radili....

E pa taj VELIKI BRAT JE ISTI PRINCIP-GLEDAMU NA TV-a zivote drugih... ko gde sta kad kako... I NISTA SE NE PROPUSTA!

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Ja ću da nosim svog tvora sa sobom....I govoriću tiho....

Kad svi lude , dobro je NE-NORMALAN biti

Učlanjen
    15.11.2006.
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio Tuzni_patak
    Ja ću da nosim svog tvora sa sobom....I govoriću tiho....

Nosis tvora (kao Ena onog medu) ako udjes u kuci VB ili???

Iskusan MarilynManson (avatar)
    Učlanjen
    11.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    107

Ah, ja se necu prijawiti jer sam jos uwek, awaj, maloletan, ali da nisam werowatno bih se prijawio, sto da ne...par meseci se zajebawash, gledaju te moroni na telewiziji, boli te karina ....eeextra

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Nosis tvora (kao Ena onog medu) ako udjes u kuci VB ili???
    VB je šou " bolje prvi u selu nego poslednji u gradu"....
    Sa živim tvorom nema dileme ko će biti najveći smrad , a poverenje u ishod se uvek isplati....

Zar vam nisu dosadila kukumavčenja za sitnice....
    Sa Smrdom (moj maleni ljubimac) bi bilo uvek interesantno, čik da bi se neko žalio što mu je neko obrisao ruke peškirom , a peškir još miriše....na sapun....

Nećeš da spavaš, hoćeš da se zajebavaš....odmah protrljam stomak Smrdi i nahuškam ga na tudji krevet i eto snimka u sutrašnjem pink dnevniku....Gledanost do neba, Miki piše zahvalnice, Vuku raste poseta u Zoo vrtu....

I šta taj Glas velikog brata....Da im zadatak da ne izadju iz sobe, oni izlaze....
    Brate , samo overi Smrda i eto ti karantina.

Imam dobar njuh, nos, bio bih najviše pogodjen, ali zar nije i to suština, nesebičnost žrtve, izabrati oblast gde je lični najveći hendikep.....u ovom slučaju osetljivost.....

Golubići ubijaju, ukućani umiru PEVAJUĆI....

Kad svi lude , dobro je NE-NORMALAN biti

Poznat gucci_novosadjanka (avatar)
    Učlanjen
    27.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    119

ju pa nemam nameru tako da gubim vreme............................ni knjigu ne bih mogla da procitam tamo

Obećava Excommunicated (avatar)
    Učlanjen
    06.12.2006.
    Pol
    muški
    Just another freak in the freak kingdom...
    Reputaciona moć
    41

Gucci, Cosmopolitan nije knjiga...

Poznat gucci_novosadjanka (avatar)
    Učlanjen
    27.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    119

cosmopolitan je biblija......................tj. elle, vogue i kompanija

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Evo odma ću da se prijavim i povešću mou drugaricu janu da mi pravi krofne jao što je to zanimljivo ima da budem tv zvezda pa da posle snimam reklame na račun qrajberisanja kako nisam završila osnovnu školu pa šta ako nisam ja sam najpametnia od sviju nji i ima da napravim tragični odlazak i svi će da me vole i onda ću da budem javna ličnos do kraja života akad umrem podićiće mi spomenik ispred filozskog vakulteta pošto ću da osnujem novu filozofiu
    Janidebi

Slične teme

1. Masturbacija na Velikom Bratu
    Autor Tuzni_patak u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 05.12.2007., 06:55
  2. Ko owe godine pobedjuje u Velikom Bratu???
    Autor X-factor AM 007 u forumu Arhiva
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 24.09.2007., 00:31
  3. AcaBg82 u Velikom bratu??
    Autor Aleksej_BASO u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 09.07.2007., 00:29
  4. Nacionalni incident u velikom bratu
    Autor Tunguska- u forumu Politika
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 17.11.2006., 21:02
  5. Sve sto zelite znati o Velikom Bratu