za administratora

Ubedicu ja Bozu da zabrani pisanje gostima na svim forumima... Time se sprecavaju:

a) Namerne provokacije
b) Osobe koje vole da pisu iza vise nick-ova

Uostalom, registracija ima puno prednosti a ni jednu manu... A traji svega 2 minuta...

Ovo ce mozda liciti na predizbornu parolu ali neka: ... Pa da svako stoji iza svojih reci!
 
Nisam na kraj srca... ali jednostavno, vecina ljudi takvu opciju zloupotrebava... Uostalom ne znam ni jedan iole ozbiljniji forum gde je dozvoljeno gostima da postuju...

Jednostavno, takva su nepisana pravila forumskih zajednica...
 
Moram da priznam da VOLIM da znam s kim pricam...neka me uvredi registrovani clan, ne smeta mi(znam ko je i klonicu ga se), ali kada me uvredi neki gost :? a ja ga sutra pozovem na kolace :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
ajd' smiri se shmrljo :lol: :twisted:

... shalim se mishonjo... ma ti si bre pametnija od vecine 'velikih naucnika' ovde, i zrelija od vecine ovde prisutnih, samoproklemovanih 'magistra zivotne skole'...

... jedino mojoj blondiki niko nije dorastao... kiss dusho :oops:
 
blondi:
mr. I:
blondi:
mr. I:
mishica:
Ehhh Blondi, kad si gloopa to je slatko, kad si tupa...pih, samo nerviras ljude, to je ono kada ti ljudi kazu: "ma brisi bre balava" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
meni gloopo nije ni malo slatko
a mene miš bio utešio i vidi sad :?

e baš ti hvala :roll:
ali b. ja ne drzim da si ti gloopa :(
držao ti to ili ne... stvari tako stoje 8)
ja to ne mogu da prihvatim, ne pravim podjele
 
Incognito:
ajd' smiri se shmrljo :lol: :twisted:

... shalim se mishonjo... ma ti si bre pametnija od vecine 'velikih naucnika' ovde, i zrelija od vecine ovde prisutnih, samoproklemovanih 'magistra zivotne skole'...

... jedino mojoj blondiki niko nije dorastao... kiss dusho :oops:
da dodam: da u tvojim očima... 8)

PS... nemo' me tolko hvališ stvoričeš sam sebi konkurenciju :mrgreen:
 
mishica:
"ajd' smiri se shmrljo"

:( :( :(

Dobro, necu vise...obecavam...to si od stvoraca cuo, znam ja :?

Ma to sam cuo od tebe... zaboravljas da imam foto-memoriju, pa se secam da si se pre par meseci zalila kako te tako zezaju tvoji matorci...

Inace, rekoh, salim se... Ajd' jedan kez na lice... Ne zaboravi sta sam ti pozeleo za novu godinu ;)

blondi:
da dodam: da u tvojim očima... 8)

PS... nemo' me tolko hvališ stvoričeš sam sebi konkurenciju :mrgreen:

Ne plasim se ja konkurencije... Jer znam da me volis koliko i ja tebe! :oops:
 

Back
Top