...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
e ne znam jel se bob oshishao? kao neke shishke ima sad..... a ja sam ladno nashla coke kojoj je istekao rok proshle godine... malo me blam.... al nije to shto sam shtrokava nego se skladishtim k'o veverica i samo dodajem na gomilu... i tako.....
prosula sam salatu i sad mi krevet smrdi na sircje..... lenja sam..... necju danas ni da ustajem.. ok moram kasnije..... kao shkola.....
sinocj
sam nashla site gde mozh' da nadjesh udate zhene iz susetstva za kres.... :shock:
postavile lepo slike i informacije o sebi, o muzhu, deci.... svashta neshto..... chudan neki svet..
 
livija:
e ne znam jel se bob oshishao? kao neke shishke ima sad..... a ja sam ladno nashla coke kojoj je istekao rok proshle godine... malo me blam.... al nije to shto sam shtrokava nego se skladishtim k'o veverica i samo dodajem na gomilu... i tako.....
prosula sam salatu i sad mi krevet smrdi na sircje..... lenja sam..... necju danas ni da ustajem.. ok moram kasnije..... kao shkola.....
sinocj
sam nashla site gde mozh' da nadjesh udate zhene iz susetstva za kres.... :shock:
postavile lepo slike i informacije o sebi, o muzhu, deci.... svashta neshto..... chudan neki svet..
Daj link!
 
livija:
e ne znam jel se bob oshishao? kao neke shishke ima sad..... a ja sam ladno nashla coke kojoj je istekao rok proshle godine... malo me blam.... al nije to shto sam shtrokava nego se skladishtim k'o veverica i samo dodajem na gomilu... i tako.....
prosula sam salatu i sad mi krevet smrdi na sircje..... lenja sam..... necju danas ni da ustajem.. ok moram kasnije..... kao shkola.....
sinocj
sam nashla site gde mozh' da nadjesh udate zhene iz susetstva za kres.... :shock:
postavile lepo slike i informacije o sebi, o muzhu, deci.... svashta neshto..... chudan neki svet..
Celav tutto-completo... a imao sam dugu valovitu kosu... nesto sam eksperimentisao... i nije ispalo kako sam zeleo... te sam se iznervirao i obrijao glavu.. bas je sad cool.. licim na Eda Nortona...
 
Bila sam sinoc na vecheri i jela sam pechurke,ali mi je tek sada palo na pamet da su mogle biti otrovne,ali opet mi pada na pamet da mi je ortak kuvar u tom restoranu i na bi me zaye8'o valjda,ali mozda ima neke skrivene namere i mrznje upucene meni...ko zna ...?
i tako....shta ima kod vas?
spomenite neku je8achinu,zakljuchace nam temu!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top