Šta biste najradije bojkotovali na TV

Dust

Domaćin
Banovan
Poruka
4.184
Ne kažem šta vas najviše nervira, jer ceo program nekad ume da iznervira, evo, ja sam sinoć prešao svih 70 kanala i nigde ništa. RTS po milojarditi put reprizira svoje bljuvotine od humorističkih serija. Pink je počeo da smara, B92 i Liga Šampiona su tu i tamo,...
Još se samo nadam da će FOX, koji za 2 dana mora da pusti redovni program, ubiti boga u ostalim televizijama...
 
sve je katastrofalno, kad sam bila klinka bilo je tri kanala i cini mi se da je bilo vise toga da se vidi na tv-u nego sad na 70 kanala ( dobro moram jedino da izuzmem par kanala tipa discovery..), bile su kvalitetnije serije italijanske, francuske,...,crtani filmovi koje su deca gledala (tom i dzeri)... i jos milion kvalitetnijih stvari.
sad bih bojkotovala sve, pogotovu pink, koji je postao strava i uzas, jedni isti filmovi 15 puta, grand i serije su prava seljana, kvizovi i ludiranja raznoraznih kokoski, fuj- ima vec dosta vremena kako pink i ne palim! mada bih se ja zapitala zasto je takav program na pinku, pa verovatno ima gledaoce!
 
Dust:
Ne kažem šta vas najviše nervira, jer ceo program nekad ume da iznervira, evo, ja sam sinoć prešao svih 70 kanala i nigde ništa. RTS po milojarditi put reprizira svoje bljuvotine od humorističkih serija. Pink je počeo da smara, B92 i Liga Šampiona su tu i tamo,...
Još se samo nadam da će FOX, koji za 2 dana mora da pusti redovni program, ubiti boga u ostalim televizijama...

Poceo?:D
 
zoranpetrovic84:

Dobro, ali ranije je još nešto i bilo... Na primer, pre nekih 5 godina, posle 5. oktobra, morali su kako-tako da se civilizuju, pa je bilo tu i kvalitetnih stvari-serija, novih filmova.
Ali ključni momenat za njih je Nemečekov odlazak! Tada su se vratili u mrak, gde su i ostale televizije!
Pre dva dana Fox je "kao"počeo da emituje redovni program... Samo fali informativni,
delom sportski, filmski, jutarnji program,... U svakom slučaju, dosadilo mi je da gledam kako se pare žabe i jednom nedeljnom Zvezdu. Malo su me razočarali onom latino-serijom, ali posao je posao, to se ovde još negde gleda.
 

Back
Top