PowerPoint problem - zadatak na kolokvijumu
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: PowerPoint problem - zadatak na kolokvijumu

Podrazumevano PowerPoint problem - zadatak na kolokvijumu

Za ispit iz predmeta OIKT (Osnovi informaciono komunikacionh tehnologija) treba da napravim jednu prezentaciju ciji drugi slajd treba da sadrzi sledece:

(citat)

Zadatak 5: Drugi slajd sadrzi napomenu (Notes). Napomena uz slajd je naredba koja otvara Vasu prezentaciju. Tekst napomene - Times New Roman 12pt - "Radna mesta za sve!!!"

Nazalos ni asistent nema pojma sta treba da se uradi, ali je rekao ko uradi ovo tecno, tj. ovo mu uspe dobice 10.

Pomoc!

Podrazumevano Re: PowerPoint problem - zadatak na kolokvijumu

Ja sam mislio da jednostavno ubacis hyperlink koji ce "pokazivati" tj. otvoriti prezentaciju, medjutim u notes-u tekst koji iskucas ne moze da se hyperlinkuje, pa samim tim ne moze da se klikne na njega i izvrsi naredba!!! Pokusao sam i da ubacim prezentaciju kao objekat (Insert>Object itd.) ali ni to nije to. Problem je u tome sto ni sam asistent ne zna sta tacno treba da se uradi, ali je rekao ako nekome radi da ce dobiti maksimalno poena. Medjutim u poverenju nam je rekao da je verovatno greska u tekstu i da je zato nelogican...

E sada...ja sam uspeo da nadjem jedan nacin, ali nisam siguran da li je to to...Ustvari nesto slicno je...evo kako:

1.korak - napravim celu prezentaciju
    2.korak - otvorim prezentaciju idem na View>Notes Page i na drugi slajd ubacim prezentaciju na sledeci nacin: Insert>Object>Create from file>Browse (izaberem prezentaciju)>OK

Sad kad se klikne na tu novu prezentaciju otvori se mala verzija prezentacije u prezentaciji. I to je to....

*Samo jedna mala napomena: Prezentaciju moram snimiti 2 puta sa dva razlicita imena jer ne mogu istu prezentaciju da ubacim u sebe!!!

To izgleda ovako:
    http://rapidshare.com/files/6229005/Proba_rada.ppt.html

Iskusan codemaker (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ==Nemesis==
    Za ispit iz predmeta OIKT (Osnovi informaciono komunikacionh tehnologija) treba da napravim jednu prezentaciju ciji drugi slajd treba da sadrzi sledece:

(citat)

Zadatak 5: Drugi slajd sadrzi napomenu (Notes). Napomena uz slajd je naredba koja otvara Vasu prezentaciju. Tekst napomene - Times New Roman 12pt - "Radna mesta za sve!!!"

Nazalos ni asistent nema pojma sta treba da se uradi, ali je rekao ko uradi ovo tecno, tj. ovo mu uspe dobice 10.

Pomoc!
    Pozdravi asistenta i reci mu da predje u pekare!
    Nekoliko puta sam procitao tekst a nisam shvatio sta treba zapravo da se uradi.
    Pitaj profesora, mozda on ima maglovitu ideju sta treba (ili onog ko je satsbljao pitanja)
    $^*&%^#%$

Profesor je rekaom da pitamo asustenta, posto je ovo prakticni deo ispita pa su oni zaduzeni za konsultacije...Reci mi da li je ovo sto sam uradio to? Ili bar priblizno....
    Poslednji put ažurirao/la ==Nemesis== : 06.12.2006. u 17:08

Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Koliko sam video, na drugoj strani se pojavi nekva mreza od cetiri polja i desno neki kratak video. Bilo gde da se klikne zavrsava se.
    Na drugom saljdu nemas nikakvu naredbu da bi se otvorila neka prezentacija.
    Mada, kazem, nista nisam razumeo zadatak...
    Ne razumem sta se hoce.
    A da li je priblizno - ne znam, samo zapamti u IT nema priblizno (ili je OFF ili je ON)

Da.... Hvala ipak...

Ako je neko razumeo neka pomaga....

Iskusan
    Učlanjen
    06.12.2004.
    Reputaciona moć
    103

Citat Original postavio ==Nemesis==

(citat)

Pomoc!
    [font=Verdana]Ovde nešto logički nije u redu, pre svega. Kako će asistent da oceni da li je nešto urađeno tačno, ako uopšte ne zna šta treba da se uradi?! Pošto asistent ne zna o čemu se radi uopšte, pitaj ga ko je zadatak sastavio kako bi mogao da tražiš objašnjenje šta (ne kako) treba da se uradi.
    [/font]

On je rekao da ko uradi ovako kako je napisano i to radi dobija 100 poena...A ko je sastvaljao...ko zna....

Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Pa dobro te pita Bojan, kako ce asistent da oceni da je to napisano kako je trazeno? A ne zna da ti kaze sta to zadatak zapravo trazi?

I ja sam zbunjen...ali takva je situacija...Mozda ce neko shvatiti...

Iskusan
    Učlanjen
    06.12.2004.
    Reputaciona moć
    103

[font=Verdana]Šta sada tu ima da se shvata?! Ako aistent ne zna šta treba da se uradi, odnesi mu bilo kakvu prezentaciju i traži 10! Pošto on ne zna šta treba da se uradi ti kaži da je tačno to trebalo da se uradi i gotovo.

Mislim, šta sve ovde neću pročitati.[/font]

Slične teme

1. PowerPoint
    Autor kaca2207 u forumu Internet
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 20.10.2007., 13:22
  2. Powerpoint (opet problem) :mrgreen:
    Autor Zool u forumu Softver
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 05.12.2006., 21:40
  3. Powerpoint (problem sa zvukom)
    Autor Zool u forumu Softver