najbolja prilika...

batka_mija

Domaćin
Poruka
3.233
zasto ja sve cesce vidim kod muskaraca da misle o sebi da su Bogom dani da usrece devojku, da to niko ne moze bolje da uradi od njih, da su savrseni, da znaju sve...?
posto vidim da se svi nesto zale na devojke koje dizu nos... i to...
mislim... stvarno sam cuo neke omladince kad kazu: "ako nije mogla sa mnom, onda stvarno ne znam sa kim ce moci... "
jel to samo moj utisak, ili stvarno vecina muskaraca danas misli tako?
 
batka_mija:
zasto ja sve cesce vidim kod muskaraca da misle o sebi da su Bogom dani da usrece devojku, da to niko ne moze bolje da uradi od njih, da su savrseni, da znaju sve...?
posto vidim da se svi nesto zale na devojke koje dizu nos... i to...
mislim... stvarno sam cuo neke omladince kad kazu: "ako nije mogla sa mnom, onda stvarno ne znam sa kim ce moci... "
jel to samo moj utisak, ili stvarno vecina muskaraca danas misli tako?


U pitanju je sujeta.
 
Sticajem okolnosti, slusala sam razgovor dva mladica (od nekih 22-24 godine)
Kucam razgovor bez psovki i ostalih izraza koje su koristili...
1: Gde si bio sinoc, zvao sam te?
2: Bio sam sa onom malom sinoc. Video sam da si zvao.
1: Pa sto se nisi javio ******. Gde ste bili?
2: Bole me ***** da ti se tada javljam. Bili smo u mojim kolima. Gde bi bio s njom?!? Jesi lud?
1: Ne izlazite nigde?
2: Ma daj bre... Gde nju da izvodim. Ona je samo za kola i ni za sta drugo. Ni kuci je ne vodim.
1: Pa sto me nisi zvao da se pridruzim (smeh)
2: Hocu, kao sto si ti mene zvao kada si ***** onu tvoju....
Itd ... itd...
Dakle.... ovako nesto dve devojke nikada ne bi izjavile! Kod nas sigurno ne postoji podela: ovaj je za kucu, ovaj je za izlaske, ovaj je samo za *** kolima itd itd...
Njihov stav prema devojkama je ocajan! Pazi... "gde on nju da izvodi, ona je samo za *** u kolima".... Strasno!!!!!!
.... A nisu jedini takvi.... Toliko o tome!
 
meni je ovakav razgovor sasvim normalan...pa nisu se djevojke iste...neke su za zabavu...neke su da se vode za rukicu...prezentuju..itd....kako se djevojka postavi takav ce i da bude odnos izmedju nje i muskarca..ako je riba drolja ili ima kakav poremechajchitj lichnosti normalne su ovakve stvari...ima ih na forumu brdo o kojima njihovi jebachi vako isto pricaju...joj sad ce me ponovo banovati al nema veze
 
Silent Bob:
Mozda je spavala sa celim blokom...

Mozda je bije glas da je sisala lokalnom cigi...

U ostalom, zasto koji vrag uvek pravite paralelu "sta ako tvoja cerka/sin bude"...


Zato sto sada imate (dajem primer) 20-22-25 godina i zanimljivo vam je da *** ribice. I imate podelu koja je za kucu, koja za izlaske, a koja za kola....
A kada jednog dana budete postali tate, pa kada budete imali cerkice od nekih 18-20-25 godina, da li cete onda misliti da je to normalno ponasanje, razmisljanje i razgovaranje.
Zato ta paralela.
I te kako ima da vam se promeni ugao gledanja.....
 
Zana:
Zato sto sada imate (dajem primer) 20-22-25 godina i zanimljivo vam je da *** ribice. I imate podelu koja je za kucu, koja za izlaske, a koja za kola....
A kada jednog dana budete postali tate, pa kada budete imali cerkice od nekih 18-20-25 godina, da li cete onda misliti da je to normalno ponasanje, razmisljanje i razgovaranje.
Zato ta paralela.
I te kako ima da vam se promeni ugao gledanja.....
Ja sam siguran da ce moja cerka/sin biti po tom pitanju gori od mene. Novo vreme, eksperimenti i slicno i u opste sam se pomirio sa tim...

Ne mogu ja njima da moralisem kad ih budem imao, kad ni ja nisam bio nevinasce...

Isto tako ni moj cale nije bio "cvecka"... Sta ces, it's in the blood...
 
@ tema
Mislim da je u pitanju samo prosta igra brojeva ili zakon ponude i traznje - trenutno ima vise devojaka nego muskaraca. Kada je ponuda na trzistu velika, cena proizvoda pada - ovo je metaforicno izrazavanje da neko ne pomisli da izjednacavam ljude sa proizvodima (ima ovde bukvalista pa je ovo objasnjenje bilo neophodno). Tj. situacija je takva da vise nije bitna upotrebna vrednost proizvoda, vec je samim tim sto je proizvod muskarac to dovoljna vrednost.
 
to je zaista otužno. zbog toga su i smešni oni komentari "devojke su previše digle nos, drske su, bahate..." a kakve i da budu? kako dane zauzmu gard kad su momci takvi? verovatno je većina devojaka tako "gruba" dok se ne zaljubi ili uveri da je našla ljubav...
 
Pa dobro, nisu ni neke ribe cvećke!!! (I ja naglašavam da ovo ne mislim za ceo ženski rod nego...)
Te ribe što se futaju po kolima one to rade jer ne vole da se futaju po kolima!!! Ja ne znam da li bi mogao da mi dodje neki klinac sa namerom da me ziguje u svojim kolima a da ja to neću. Mislim zašto da se je...beš u kolima ako nećeš. Mene bi bio blam da jednog dana saznam da mi se ćerka futala u kolima i da to zna ceo kraj, ne može ni nju neko da **** ako ona to neće, a ako ona to hoće i hoće mnogo i često, onda nije dečko kriv, ona je ta koja bi.... (Nije strašno je...bati se u kolima ali to pre da bude kao neka trenutna opcija ili neki trip,ali da se ****** zato što mali neće da te vodi kući??? Pa onda kažeš dobro dečko aj sad malo zdravo, i odeš kući!!)Kad su "momci" od po 21-22-25 god u pitanju, naravno je da su oni najbolji u krevetu i naravno da su oni najpanetniji i najjači i sve u p.m. Naravno i da se hvale. To su te godine!!! Mada oće i stariji likovi da se hvale ali iza toga je već neka viša matematika!.
 
batka_mija:
zasto ja sve cesce vidim kod muskaraca da misle o sebi da su Bogom dani da usrece devojku, da to niko ne moze bolje da uradi od njih, da su savrseni, da znaju sve...?
posto vidim da se svi nesto zale na devojke koje dizu nos... i to...
mislim... stvarno sam cuo neke omladince kad kazu: "ako nije mogla sa mnom, onda stvarno ne znam sa kim ce moci... "
jel to samo moj utisak, ili stvarno vecina muskaraca danas misli tako?

hahahahahaahhahhahaahahahahahah nisam jos cula da neko misli tako....ne znam s kim se ti druzis :D:D:D:D
 
blpd_girl:
čula sam ja takve komentare! da ne veruješ! u fazonu "šta, ja loš u krevetu? jes, k..ac, nije nego je ona frigidna, brate!" ili "kome mali tuki, meni? nije nego je ona drolja, đana joj ko tepsija!"
blpd_girl:
"ja joj ne valjam, pa šta bre ona zamišlja? ko će se drugi zamajavati s njom, baš i to da vidim"
......
Buhahahahahaha.... priznaj da su se ti komentari odnosili na tebe... Buhahahahahaha
 

Back
Top