Sve ostaje u krugu porodice ;)

Marifaza

Obećava
Poruka
87
Samantha Jouns

Re: Utisak nedelje :)

VARAJ I TI NJEGA...SA NJEGOVM DRUGOM,. TATOM, BRATOM ...


Je l' vam se desilo kad ovo? Da prevarite momka/devojku sa njegovim bratom/sestrom?

Meni skoro... Mislim, nije mi bio momak nego drug, ali ocito zaljubljen u mene. A ja opet, ocito zaljubljena u njegovog rodjenog brata. Na kraju, brat i ja smo imali aferu, a on ispao seljak. Svojom reakcijom.
 
Marifaza:
Samantha Jouns

Re: Utisak nedelje :)

VARAJ I TI NJEGA...SA NJEGOVM DRUGOM,. TATOM, BRATOM ...
[/HTML]


Je l' vam se desilo kad ovo? Da prevarite momka/devojku sa njegovim bratom/sestrom?

Meni skoro... Mislim, nije mi bio momak nego drug, ali ocito zaljubljen u mene. A ja opet, ocito zaljubljena u njegovog rodjenog brata. Na kraju, brat i ja smo imali aferu, a on ispao seljak. Svojom reakcijom.

STA JE SAD OVO??? :shock: :?:?:?:?:? zasto ja????
 
Ma, merak nema cenu (kakvo prijateljstvo), dok ne prevaris momka sa njegovom sestrom, nista nisi uradila. Ako mislis da ti je tema za forum, idi ubi se, molim te, bolje bi ti bilo da se sakrijes negde i cutis. Kao zaljubljena u brata, a ovamo "afera", nadam se da je bilo vredno prijateljstva
 
Pa sad kako se uzme ... ja nisam... ali...
Mene je pripitog spopala burazerova bivsa devojka, tako da nije bilo varanje, a i sve se zavrsilo samo na pusenju...
Bivalo je i da ja i burazer budemo sa istom ribom u komb (a ja kao ne znam da je on bio sa njom ili obrnuto) ali ja nikad nisam bio sa sestrom neke moje devojke.
 
2pike:
Ma, merak nema cenu (kakvo prijateljstvo), dok ne prevaris momka sa njegovom sestrom, nista nisi uradila. Ako mislis da ti je tema za forum, idi ubi se, molim te, bolje bi ti bilo da se sakrijes negde i cutis. Kao zaljubljena u brata, a ovamo "afera", nadam se da je bilo vredno prijateljstva

:)
Drugarstvo i prijateljstvo se ipak 'malo' razlikuju. Ovo je bilo drugarstvo.
A bila sam s onim u koga sam bila zaljubljena.

Jedini moj "greh" je sto sam slusala sebe i bila sa nekim iako znam da je njegov brat zaljubljen u mene i da ce za njegovu sujetu biti udarac to da biram brata a ne njega.

Ako je to greh, onda sam ja banana a ti zrela, odrasla osoba.
 
da da, bila sam sa bratom, jel se to rachuna?

ahahaha, nije mi se desilo, mada secam se moje veze od tri godine i njegovog rodjenog brata... e to je bilo vrlo nezgodno neko vreme, s ovim mojim sex neshto sve onako, a ovaj drugi jezivi frajer ali ko osoba mi onako, sve mislim skochice na mene, pa kad ostanemo sami jooooj, samodisciplina, iskuliraj, iskuliraj... vrhunac kad smo igrom 'sluchaja' ostali sami na moru nekoliko dana, e kad sam to iskulirala mogu sve... posle nas je prosto proshlo i onda nam se sveo odnos na ko ce koga vishe da podjebava
 
Marifaza:
Je l' vam se desilo kad ovo? Da prevarite momka/devojku sa njegovim bratom/sestrom?

Meni skoro... Mislim, nije mi bio momak nego drug, ali ocito zaljubljen u mene. A ja opet, ocito zaljubljena u njegovog rodjenog brata. Na kraju, brat i ja smo imali aferu, a on ispao seljak. Svojom reakcijom.

A sta je to seljacka reakcija? Kada odreagujes isto kao seljanka samo u muskom rodu? Ili bolje da konkretizujem pitanje - da li ti znas sta je to seljak?
 
Ama,ljudi,bre, jel vi to nju podrzavate? Ajde da je prevarila momka, pa da joj prisijes neku etiketu (qrva, qcka, ...), al da povredis drugara tako- ma, nema opravdanje! I posle, ON SELJAK?! P.S. Nema ljutnje, ja sam tvoja savest. Samo se istinski pokaj i bice ti oprosteno! I DA TI SE NIJE PONOVILO!!! He, he, he
 

Back
Top