SASTAVI IZ ENGLESKOGA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

unisoft

Zainteresovan član
Poruka
143
Razmišljam o mom buducem pozivu

Moja razmišljanja svih ovih godina mogu da stanu u samo jednu reč srednja škola.Sada se nalazim na životnoj raskrsnici kada razmišljam koji je pravi put i smer kojim treba da pođem.Topitanje me muči svih ovih godina.
Mnoge sate proveo sam razmišljajući kuda da pođem i za koji put da se opredelim.Za sada jedino znam,a to je da moram izabrati školu koju volim.Da li ću uspeti da ostvarim svoju želju zavisi od moga opšteg uspeha i postignutih rezultata na prijemnom ispitu.Kao mali maštao sam da nastavim posao oca a to je da budem programer.Znam da je ovaj posao veoma odgovoran ali i veoma dobro plaćen.Oduvek me je zanimao rad sa kompijuterima što mi je i hobi.
Znam da me čeka težak i trnovit put do ovoga cilja,ali nadam se da ću svojom željom,voljom, i trudom pobediti sve prepreke koje mi se nađu na tom putu i stići veoma brzo do cilja.
 
hahaha nije engleskoga nego engleskog(ti ni sa srpskim bash najbolje ne stojish :D).ima tu josh gresaka u tvom sastavu :) ali dobro da ne pametujem sada ja ovde mnogo :D....engleski znam solidno, ali ne garantujem da bi umeo bash sve kako treba da ti prevedem ...tako da bolje da ne pokusavam :D
 
Ne kapiram zashto se pravish pametan i pokushavash da napishesh neshto shto ne znash?
Sastavi obichan sastav koji UMESH da prevedesh...
Osim oga, imash grmatichkih greshaka u onom sastavu gore...
A da prevodim netju... Razmisli malo, jer tje ti Engleski kad-tad trebati...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top