Socijalisti i radikali se uželeli krvi

anntaylor

Zainteresovan član
Poruka
346
Zveckanje oružjem u režiji radikala i socijalista i pozivanje u novi rat za oslobođenje Kosova je samo puka predizborna kampanja, kojom žele da privuku konzervativne i starije građane koji su i u prošlosti glasali za njih

E mislim da su ovi iz DS-a stvarno preterali sa plasiranjem ovakvih izjava. Oni su upravo ti koji nas vracaju i podsecaju na vremena kada nas je NATO bombardovao.

SRS je jasno rekao i na danasnjoj konferenciji u vezi toga ali ovi volovi nece nego po svome. Sami izmisljaju neke situacije ni onda sami na njih odgovaraju.

Zar nije Milosevic, Gorica Gajevic i slicni radili isto dok su kontrolisali medije?
 
Па када би у некој нормалној земљи неко изјавио да ће државне границе бранити свим средствима то не би било ништа чудно али код нас је на дјелу другачије стање ствари гдје будале коло воде.
 
anntaylor:
SRS je jasno rekao i na danasnjoj konferenciji u vezi toga ali ovi volovi nece nego po svome. Sami izmisljaju neke situacije ni onda sami na njih odgovaraju.
shta to?

ma sve je to meni OK, i dachetova i radikalska ke.njanja i sve, ma nek se i ide u rat za kosovo, ali pre toga bih voleo samo jednu stvar da oni urade - a to je da odgovore na pitanje shta su oni radili dok su granice kosova bile shirom otvorene i dok su se shiptari gomilali gomilali gomilali gomilali.... i dok su chak i neki stranci pre chetres godina predvidjali shta cje se desiti posle devedesetih, shto se i desilo. i da li su oni, socijalisti i radikali, tih devedesetih pre no shto je sve eksaliralo, mislili na kosovo? ... ne, nisu. ratovali su i pljachkali.

i sad kad se sve zas.ralo da prostite, kad vishe nemamo shansi da zadrzhimo kosovo potpuno nashe ko shto i jeste, sad pred izbore su oni nashli da se busaju u prsa. e pa molim vas lepo kad ste tako odluchni pushku u ruke i marsh na kosovo. napustite te vashe fotelje i pravac jug. i pustite da se diplomatskim putem spase shto se spasti mozhe, da nas ne bi syebali josh vishe.

granice se brane mnogo pre rata.
rat je krajnja nuzhda u ovom sluchaju.
shta se radilo pre ove krajnje nuzhde?
nishta.
prst na chelo, ratoborci moji.
 
Keeper:
shta to?

ma sve je to meni OK, i dachetova i radikalska ke.njanja i sve, ma nek se i ide u rat za kosovo, ali pre toga bih voleo samo jednu stvar da oni urade - a to je da odgovore na pitanje shta su oni radili dok su granice kosova bile shirom otvorene i dok su se shiptari gomilali gomilali gomilali gomilali.... i dok su chak i neki stranci pre chetres godina predvidjali shta cje se desiti posle devedesetih, shto se i desilo. i da li su oni, socijalisti i radikali, tih devedesetih pre no shto je sve eksaliralo, mislili na kosovo? ... ne, nisu. ratovali su i pljachkali.

i sad kad se sve zas.ralo da prostite, kad vishe nemamo shansi da zadrzhimo kosovo potpuno nashe ko shto i jeste, sad pred izbore su oni nashli da se busaju u prsa. e pa molim vas lepo kad ste tako odluchni pushku u ruke i marsh na kosovo. napustite te vashe fotelje i pravac jug. i pustite da se diplomatskim putem spase shto se spasti mozhe, da nas ne bi syebali josh vishe.

granice se brane mnogo pre rata.
rat je krajnja nuzhda u ovom sluchaju.
shta se radilo pre ove krajnje nuzhde?
nishta.
prst na chelo, ratoborci moji.

Neznam gde si ti bio u zadnjih 20 godina ali u Srbiji sigurno nisi. Taj problem datira iz Titovog vremena i pogorsan je za vreme vladavine SPS-a.
Kada je SRS stupio na vlast tada je vec sve bio naoruzano do zuba.

Dobro bi bilo da malo proucis sta se sve tada i kada desavalo.
 
Winston Smith:
Момак, СРС је била на власти само у периоду 1998-2000.
kolko ja znam, sve vreme su bili sa SPSom ko prst u dupe.

svejedno, mogli su biti i Zeleni na vlasti, ja sam samo hteo recji da sy Sheshelj i ostali mogli icji po Kosovu i zalagati se za ozhivljavanje gradova i privlachenje Srba u njih, mesto shto su se sa pushkama slikali po Vukovaru i Slavoniji, gde vecj, za vreme ratova.
 
Keeper:
kolko ja znam, sve vreme su bili sa SPSom ko prst u dupe.

svejedno, mogli su biti i Zeleni na vlasti, ja sam samo hteo recji da sy Sheshelj i ostali mogli icji po Kosovu i zalagati se za ozhivljavanje gradova i privlachenje Srba u njih, mesto shto su se sa pushkama slikali po Vukovaru i Slavoniji, gde vecj, za vreme ratova.

SRS je slao dobrovoljce, pod komandu RS i RSK, kao pomoc braci Srbima. U to vreme je Seselj cak bio u Milosevicevom zatvoru.
Takodje u tom vremenu je DS bio na vlasti sa SPS jedno vreme.

Tek pre opasnost od NATO agresije SRS je usla u vladu sa SPS kako bi se zemlja mogla braniti. Mnoge interesantne stvari su se odigrale pre 1998 a posto si ti izgleda mladje generacije dobro bi bilo da proucis sta se sve desavalo.

Siptari su se naoruzali jos 1980 za vreme komunizma ali su svi vladari na celu sa Titom i Milosevicem pokusavali da na demokratski nacin rese problem.
Ne znam kako ne shvatas da siprati hoce da se odcepe i da ih nista vise ne zanima a da su im na vlasti diktatori koji se bave kriminalom i koji ne dozvoljavaju da se javi drugacije misljenje od onog koje oni zastupaju, ako se i pojavi sledi LINC.
 
dobro ako je istina to za SRS pre '98, onda OK, neupucjen sam, al svejedno promashujesh sushtinu.
ponavljam:
svejedno, mogli su biti i Zeleni na vlasti, ja sam samo hteo recji da sy Sheshelj i ostali mogli icji po Kosovu i zalagati se za ozhivljavanje gradova i privlachenje Srba u njih, mesto shto su se sa pushkama slikali po Vukovaru i Slavoniji, gde vecj, za vreme ratova.

znam kakvi su shiptari, to svi znamo. tu nema spora.
al chinjenica je da ni njih, svojevremeno, kao i Tita i Slobu, Kosovo nije previshe zanimalo, a sad se svi redom, ali svi, duvaju kako je kosovo keva, ovo ono. a svi su ga zaboravili i desilo se shto se desilo. ne mo'sh se bash tako izvlachiti.
 
Keeper, дозволићеш да ипак Срби са Косова - који тамо некако покушавају да преживе ипак најбоље знају ко данас на прави начин заступа њихове интересе. А они редовно, на свим изборима дају српским радикалима поверење у процентима од по 60, 70%.
Да, напоменем, то што кажеш да ниси упућен је ипак велика ствар - није ништа страшно у томе бити неупућен, али је проблем што би многи пре прибегли томе да се и даље придржавају неких наметнутих ставова у које су били убеђени него што би их преиспитали. Информативна и медијска блокада је управо и главни начин како данашња владајућа елита настоји одржати предрасуде и нека уврежена схватања у животу.
 
to sad nije tema. :)

i mislim da su Srbi sa Kosova ipak... previshe napacjeni i izolovani da bi mogli videti shta se u ovoj nashoj srbiji zaista deshava. i da nisu dovoljno, nazhalost, objektivni. tachnije da ne mogu zbog situacije biti objektivni. bilo bi lepo da oni mogu ovako kao mi mirno sedeti, kuvati chajicj i visiti na netu, al ne mogu, u opasnosti su, svi su ih zhivi izdali nebitno dal su ovi il oni, i samo zhele da se neshto radikalno desi i promeni sve to.
ali znaju li oni kako bi ti radikali koje podrzhavaju njihove interese (navodno) stvarno ostvarili njihove interese? ... jel bi im uspelo da patnju izleche novom patnjom? chisto sumnjam.

shta raditi dalje sa njima, ja stvarno ne znam, al znam da nam necje mnogo chak nimalo pomocji da zaratimo. mozhda dachicj i kompanija zhele da zhivote provedu u sklonishtima shaljucji druge u rat, al ja ne zhelim jer necju imati sklonishta. lako je tim mudonjama da prichaju svashta. nek urade neshto pametnije od skupljanja jeftinih poena.
 
Winston Smith:
Keeper, дозволићеш да ипак Срби са Косова - који тамо некако покушавају да преживе ипак најбоље знају ко данас на прави начин заступа њихове интересе. А они редовно, на свим изборима дају српским радикалима поверење у процентима од по 60, 70%.
Winston Smith:

Да, напоменем, то што кажеш да ниси упућен је ипак велика ствар - није ништа страшно у томе бити неупућен, али је проблем што би многи пре прибегли томе да се и даље придржавају неких наметнутих ставова у које су били убеђени него што би их преиспитали. Информативна и медијска блокада је управо и главни начин како данашња владајућа елита настоји одржати предрасуде и нека уврежена схватања у животу.

Za radikale masovno glasaju dzabalebarosi iz sevrne K. Mitrovice, koji nista ne rade godinama, dobijaju pare iz Srbije, sede po kaficima, i diluju drogu sa siptarima, pri tom je konzumirajuci na veliko.........njima ovakva situacija odgovara , 100%, samo da potraje, blago njima, drogiranima........samo se drogiraju, pijance po kaficima, i srbuju ...... :roll:

Oni koji su stvarno ugrozeni, u malim enklavama, nevezanim za Srbiju, i u usamljenim domacinstvima opkoljeni siptarima, ne glasaju odavno ni za koga....... :evil:
 
inagadadavida:
Pa ti ocigledno nisi bio u K.Mitrovici zadnjih godina??
Kafica ima ko u Parizu, a droge ko u Kolumbiji......... :D

Omiljeni sport "patriJota " u Mitrovici.......
shot6zbcs0.gif
:D :D :D


Hej Jomini molim te obrisi ovakve sulude postove. Zamisli sad me dete pita sta tome daju inekcije na internetu.......

Stvarno kakvih debila ima ne mogu da poverujem......

Da se tako drogira na Kosovu onda bi verovatno nasli nekog drugog za glasanje a ne SRS. Ljudi tamo glasaju za SRS zbog toga sto od te partije ocekuju zastitu dok od ostalih ocekuju nastavak trgovine i prisiljavanje na suzivot sa siptarima po siptarskim uslovima.
 
anntaylor:
Hej Jomini molim te obrisi ovakve sulude postove. Zamisli sad me dete pita sta tome daju inekcije na internetu.......

Stvarno kakvih debila ima ne mogu da poverujem......

Da se tako drogira na Kosovu onda bi verovatno nasli nekog drugog za glasanje a ne SRS. Ljudi tamo glasaju za SRS zbog toga sto od te partije ocekuju zastitu dok od ostalih ocekuju nastavak trgovine i prisiljavanje na suzivot sa siptarima po siptarskim uslovima.

Vidis, kada je meni jedan degenerik na ovom forumu napisao da ce mi poklati decu, moja cerka je to procitala, i prilicno se dete uznemirilo.........

Dobio sam zayebavanje i "dobronamerne savete" od patriJotski orijentisanih forumasa, da nisam dobar otac, posto dajem detetu da cita "Forum".....

Eto, sada savetujem ja tebe isto to, Ne daj detetu da cita forum........ :roll:
 
inagadavida, ako su tebi to prichali ne znachi da sad i ti morash da se pojavljujesh sa ovakvim komentarima iglama i shpricevima, a shto je josh vazhnije, da kvarish i dovodish na ivicu osetljivu raspravu koja je, gle chuda, ishla mirnim tokom, tako neuobichajeno za ove prostore.

al tako ti je to, uvek se ovde nadje neko..... :roll:
 
Keeper:
inagadavida, ako su tebi to prichali ne znachi da sad i ti morash da se pojavljujesh sa ovakvim komentarima iglama i shpricevima
Keeper:
, a shto je josh vazhnije, da kvarish i dovodish na ivicu osetljivu raspravu koja je, gle chuda, ishla mirnim tokom, tako neuobichajeno za ove prostore.

al tako ti je to, uvek se ovde nadje neko..... :roll:

Ok. evo , sklonio sam sliku igle,ali stojim iza komentara, da u severnoj K, Mitrovici, niko nista ne radi, samo zive na foru, sede u kafanama i srbuju..........

I da nema grada u Srbiji gde ima vise droge , nego u Mitrovici....... :roll:
 

Back
Top