Sloboda pisanja na ,,forumu'' B92

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

00 Chief Parish

Zainteresovan član
Poruka
480
Your account has been temporarily suspended. This suspension is due to end on 21 Feb 2018, 13:39.
Eto, to sam dobio od B92.
Hvala forumu B92 i Veranu Matiću, Peščaniku, Bebi Popoviću, Čedi Jovanoviću sto su me suspendovali. Hvala im na jednoumlju. B92=RTS (90-ih). Verane Matiću, Free your mind!
Sve ideje koje im se čine opasnim oni banuju i brišu. Nikoga nisam vređao, nisam koristio ružne reči. Ma, svaka im čast!

Obrisali su temu gde se raspravljalo o Situacionistima, sklanjali temu o incidentu na Filozofskom fakultetu u kojem je učestvovao Čeda Jovanović… Trebali su lepo da napišu upozorenje : Bićete banovani u slučaju da iznesete mišljenje drugačije od onog koje mi očekujemo (ili nešto slično).

Do sada je banovan skoro svako ko je izneo drugačije ideje, a nisu ni na jedan drugi način mogli da ga diskredituju ili iznerviraju. Pošto oni rade u grupama, kad se pojavi neko sa drugačijom idejom koja ih uplaši, odmah se pojavi njih 5-6 pokušavaju da skrenu temu, da izbace iz takta onog koji pokušava da iznese svoje mišljenje. U mnogim slučajevima uspeju, a kad im ne uspe banuju nalog. I tako, eto slobode govora i pisanja.
 

Prilozi

  • ceda.jpeg
    ceda.jpeg
    31,1 KB · Pregleda: 7
ma nego shta nego ban...revanshizam bre na svakom nivou..."ja sam za revanshizam"...vetjina vas shto ke.njate o tom forumu u sushtini nije nishta do slobinih i shesheljevih pulena...chudno kako svi te kvazi patriote pozivaju demokratiju kad im treba...bitange !
 
Da, da Situacionisti su bili veliki obozavaoci Slobe i Seselja. Ma uozbilji se. Veliki vrach AntunTun je zakljucio na osnovu cega?

,,U desetom selu zivi Antun Tun
u njega je malko neobican um...''

(By the way nemoj Ateist rap oni nisu, kao ti, za Paliju :) )

Ne znam, SumiTara, cudi me. Nisam raspravljao u toj temi o dnevnoj politici, nisam pozivao ljude da glasaju za ovog ili onog.


djoledjole, znaci li ovo da su i tebe banovali?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top