Ana mi treba

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
a ti si nesrecno zaljubljen!
devojka te ostavila i otisla trbuhom za kruhom, pa ti sad mislis da je beograd...kako ono ti kazes...leglo sotone?
a030.gif
 
volimteana:
Jbt, 5 puta pokusavam da pocnem ovu poruku.OK, Ana je iz PO, zivi u BG veci deo zivota, verovatno je zavrsila prava do sada i srecno udata, samo zelim da znam da je ok.
svirala flautu, balet, najplavlje,najzelenije oci na svetu, vozila wartburg. Ako neko ima info o njoj, please javite. Samo zelim da znam da je ok i da joj je zivot lep:)

kako ovu temu napraviti URGENT?

vi svi sto dolazite u beograd iz neke provinicije tripujete da ovde svako svakog zna :)
kao ono, jel znas onog Acu iz Beograda :):)

Alo, beograd nema 2000 stanovnika pa da znas svakog....
 
ndjordje91:
@ trachara

Ako meni nesto kazes,nije me ostavila... ;) Ili mozda ovom volimteana

ma ovom!
otvorio temu da pljuje po beogradu, strasno se iznervirao sto je miss sixty 3 puta skuplji nego ne znam gde...u pozarevcu?
i onda jos je l znate anu?
kako ne bi znali anu! :roll:
 
volimteana:
Jbt, 5 puta pokusavam da pocnem ovu poruku.OK, Ana je iz PO, zivi u BG veci deo zivota, verovatno je zavrsila prava do sada i srecno udata, samo zelim da znam da je ok.
svirala flautu, balet, najplavlje,najzelenije oci na svetu, vozila wartburg. Ako neko ima info o njoj, please javite. Samo zelim da znam da je ok i da joj je zivot lep:)

kako ovu temu napraviti URGENT?

Та се усрећила што се није удала за тебе!
О да, сви знамо Ану ... како да не!
 
Obersturmfuehrer:
vi svi sto dolazite u beograd iz neke provinicije tripujete da ovde svako svakog zna :)
kao ono, jel znas onog Acu iz Beograda :):)

Alo, beograd nema 2000 stanovnika pa da znas svakog....

Nije bas neki problem ustvari.
Evo ja seo pa na papir bacio sve Ane koje poznajem. Godine nebitne.
Dakle, rezultat je 73 Ane na spisku, velika je verovatnoca da je njegova Ana tu.
Doduse ima ih od 0.4 godine do dve od po 79 godina.
Jedna od Ana je i hermafrodit.
3 Ane su vozaci GSP
2 Ane voze taksi
6 Ana su prodavacice
1 Ana je pandur
3 Ane su lekari
22 Ana su ekonomisti
13 Ana su pravnici
4 Ane su stjuardese
6 Ana su penzionerke
4 Ane su bebe
2 Ane su u osnovnoj skoli
3 Ane su u srednjoj skoli
1 Ana je frizerka
3 Ane su rukometasice

A samo jedna od njih ume da svira flautu.... i uopste bavi se i muzikom. Problem je sto je penzionerka... Mozda momku i odgovara.

Za svakog dakkle se moze naci po neka Ana, pogotovo ako ne bira mnogo i ako suzi pretragu na Pozarevac -uspeh garantovan. NE mora bas ona sto svira flautu, moze mozda i jedna koja udara pendzeta, nju sam zaboravio da navedem?

Doduse, ovoj budali ne treba Ana, treba mu dozivotni ban pa nek se prosserava na nekom drugom forumu u vezi Beograda!
 
volimteana:
Jbt, 5 puta pokusavam da pocnem ovu poruku.OK, Ana je iz PO, zivi u BG veci deo zivota, verovatno je zavrsila prava do sada i srecno udata, samo zelim da znam da je ok.
ma kakvi,"udata" je za nekog ciganina makroa,i ordinira kod ekonomskog,troshe je za neku sicu alkosi i gedze kojima zapali zadnja lasta,jbg moraces sada peglom da skidas "Ana" sa ramena...ili se zaljubi u neku Ivanu pa samo dodaj Iv ispred :idea:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top