Шта ће вам Легијалисти поклонити за нову 2007 годину

MAXIMUS !

Primećen član
Banovan
Poruka
962
Ја знам похапсиће све мање битне мафије ,
нарочито ће водити рачуна да пошто у њих има поверење земунски клан исти пред крај мандата ове Легијалистичке владе похрле у Хајат ЦЗ(сви осим Сретка Каленића јер он је џокер из рукава милорада гвоздени кук,кратка памет)
Каква влада ( Легијалистичка ) такав и поклон,
ма поклониће њима Србија пропусницу за музеј воштаних фигура нарочито млохавој совуљаги и мачкару а за ловокрадицу спреман је поклон НАРУКВИЦЕ од колега са посла као успомену за несебично залагање у борби против организованог и свог другог криминала!Шта би сте поклонили Легијалистичкој влади у одласку ?
јер је јасно шта ће они поклонити вама! ....
 
Нема шта типични ЛЕГИЈАЛИСТИ ,па пустите га напоље молим вас господине стојковићу,ловокрадице,млохава совуљаго итд,па ћете видети без џокера колики је то јунак !
легијалисти су пукли скроз у најави нови прелети,дсс (ЈУл,спс) старих пре и сад летача!
 
giovaniI:
poklonio bi im jedan onaj rezac za papir,da pokusaju sakriti lopovluk u zadnjie 3 ,5 godina pocinjen,ali im ni to ne bi pomoglo,..

одличан поклон сразмеран ученим од стране Легијалиста.
Сада су много љути дао сам им коначно прави надимак
легијалисти дсс
 
Torrente-BG:
Ma kazem koga placaju.
Nisi ti Kira normalno.

Ок извини.
Само није лоше ово са легијалистима ?
Ево гледај да ће се одомаћити у народу,
па када им обичан кувар као ја замесим погачу шта мислиш како ће им то урадити неко ко је овлашћено лице пантићу?
 
MAXIMUS !:
Ја знам похапсиће све мање битне мафије ,
нарочито ће водити рачуна да пошто у њих има поверење земунски клан исти пред крај мандата ове Легијалистичке владе похрле у Хајат ЦЗ(сви осим Сретка Каленића јер он је џокер из рукава милорада гвоздени кук,кратка памет)
Каква влада ( Легијалистичка ) такав и поклон,
ма поклониће њима Србија пропусницу за музеј воштаних фигура нарочито млохавој совуљаги и мачкару а за ловокрадицу спреман је поклон НАРУКВИЦЕ од колега са посла као успомену за несебично залагање у борби против организованог и свог другог криминала!Шта би сте поклонили Легијалистичкој влади у одласку ?
јер је јасно шта ће они поклонити вама! ....
za legijaliste sam uvek imao samo jedno 8)
al... :( mislim da nece da odu
glup je ovo narod :(
sad ce josh moron tadic da ih zajacha...
 
crow:
za legijaliste sam uvek imao samo jedno 8)
al... :( mislim da nece da odu
glup je ovo narod :(
sad ce josh moron tadic da ih zajacha...

Значи јача коалиција легијалиста у Србији,
значи опет кожне гаће народе и педу уза зид!
нема правде на овом свету,за неког је живот Звезда све остало је небитно,
а за неког је живот ЛЕГИЈАЛИЗАМ !
 

Back
Top