Ploca msi kt4av

nature

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.562
kada palim komp nema onog bip vec samo vrti kuler i nista vise monitor ugasen i nista se ne desava.probao sam graficku i procesor na drugom komp i graficka radi i procesor radi .sat mislite jel riknula ploca ili sta.sistem je amd athlon 2200(1800) doticna ploca,fx 5200 512mbddr
 
misoni:
Та плоча је крш неопеван.Као Асус A7V8X-X.
Sad si mi probudio secanja :-D
Zaista te dve ploce (uz KT4V) su bile najprodavanije na nasem trzistu u njihovo vreme.
a posto je to bio period kada se ukinuo porez na kompjutere, (pa period pred vracanje poreza) nema ko sve nije kupovao racunar.
I zato (odgovorno tvrdim) 90% kucnih racunara u Srbiji i dan-danas ima jednu od ove dve ploce i GF 4 ili 5200 graficku.

Jos jednom, moj ti je savet, baci to djubre, procesor prodaj i kupi nesto novo, a ako nemas novaca, opet baci to djubre i prezali 30-40€ za neku bolju socket a plocu.
 
riknula.Ne treba mi nista nesto super posebno trba mi cisto neka ploca da klinci igraju igrice tipa wolfenstein i te starije igrice.za nekoliko odana odlazim u usa tako da nisam ni pri parama za takav izdatak od 100-150e znaci ako neko prodaje neku plocu za moj procesor broj je 062-436-062 boban.pozdrav
 
pazite ovako!!! MSI je da kazem fensy marka i dobra je samo na papiru... to jest preformanse su joj ok ali kada je pustite u rad tesko je sranje jel se brzo kvare!!!

MSI KT4AV ima via cipset koji se greje kao da je ringla i dovodi do restarta racunara pri jacim opterecenjima...

Kola zaduzena za DDR su jako losa i lako pucaju - kvare se!!!

Dali je iko od vas provalio da mu se bas neda da na njoj overklokujete svog Athlona ili semprona ( SOKET A)... a da isto to polazi za rukom onima koji imaju druge ploce?!?

E pa to je njihova boljka (MSI) lako se kvare!!! nisu dobre za overklok!!!

Jako cesto crkavaju delimicno!!!

Kupite sebi DFI !!! to je moja topla preporuka!!!
 
rokavec:
pazite ovako!!! MSI je da kazem fensy marka i dobra je samo na papiru... to jest preformanse su joj ok ali kada je pustite u rad tesko je sranje jel se brzo kvare!!!

MSI KT4AV ima via cipset koji se greje kao da je ringla i dovodi do restarta racunara pri jacim opterecenjima...

Kola zaduzena za DDR su jako losa i lako pucaju - kvare se!!!

Dali je iko od vas provalio da mu se bas neda da na njoj overklokujete svog Athlona ili semprona ( SOKET A)... a da isto to polazi za rukom onima koji imaju druge ploce?!?

E pa to je njihova boljka (MSI) lako se kvare!!! nisu dobre za overklok!!!

Jako cesto crkavaju delimicno!!!

Kupite sebi DFI !!! to je moja topla preporuka!!!

Kad kazes da je toliko ploca losa, sto sam svoj AMD Athlon 1800+ uspesno overklokovao na 1400 MHz i tako radi vec 5 godina, negreje se nista. Nijednom se nije restartovao.
Ne hvalim MSI, daleko od toga, al kod mene radi normalno, ko i svaka druga ploca.

Preporuka ASUS.
 

Back
Top