РТС или Б 92

Да ли треба забранити неке од евидентно штетних телеви

  • Да ли треба забранити тв Б92

  • Да ли треба забрнити РТС

  • Да ли треба забранити и РТС и тв Б92

  • Негледам ни једну од наведених телевизија


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

MAXIMUS !

Primećen član
Banovan
Poruka
962
Ваше право да знате све(Ртс) или њихово право да вам напакују све(Б92).
Јавни сервис(Јтс) или јавни тоалет(Б92).
Тијанић А(РТС) или В.Матић(Б92)
Наташа Миљковић(РТС)или Бранкица Станковић(Б92).

Да ли има неке видљиве разлике између ове две куће,новинара и уређивачког програма,ја мислим да има и да је битна разлика у томе само ко за кога ради и по чијем налогу.
Било како било нема ништа ту националног ни интереса ни много истине.
Забранити РТС и Б92 ? или обе?
 
Забрањено је и није у складу са кодексом и правилима струке начин на који они обављају свој посао,а није забрањено да се одузме лиценца или дозвола онима који су је добили под зна се каквим условима.
Једнима ми плаћамо да знамо све што они желе да знамо(РТС) а другима плаћају да незнамо ништа од онога на шта имамо право(Б92)
Дали је тако ?
 
Ukinuti i RTS i b92 i Pink i BK (a da, njega su vec zabranili :D ). Da se skupe sve nase televizije, ne bi mogli da naprave gledljiv ( a kamoli kvalitetan program), ni za jedan dan nedeljno, toliko su svi nikakvi.
 
Откако су нам ТВ станице постале ''транспарентне'' и имамо утицај комшија са ''запада'' имамо и комплетно смеће од ТВ програма.Немамо ниједну ТВ станицу која има нормалан и објективан програм.8)
 
MAXIMUS !:
Ваше право да знате све(Ртс) или њихово право да вам напакују све(Б92).
Јавни сервис(Јтс) или јавни тоалет(Б92).
Тијанић А(РТС) или В.Матић(Б92)
Наташа Миљковић(РТС)или Бранкица Станковић(Б92).

Да ли има неке видљиве разлике између ове две куће,новинара и уређивачког програма,ја мислим да има и да је битна разлика у томе само ко за кога ради и по чијем налогу.
Било како било нема ништа ту националног ни интереса ни много истине.
Забранити РТС и Б92 ? или обе?


Zabraniti svakako ne, nije demokratski. Popaliti DA to je svakako vise demokratski! ;)
 
misoni:
Откако су нам ТВ станице постале ''транспарентне'' и имамо утицај комшија са ''запада'' имамо и комплетно смеће од ТВ програма.Немамо ниједну ТВ станицу која има нормалан и објективан програм.8)

Вала стварно ова тиха окупације је ту највидљивија,
па све те телевизеије се утркују ко ће више комшиских серија и музичких спотова да емитује,забранити и ртс и б92 или да им заплене имовину због континуираног бављења криминалном делатношћу и удруживању ради вршења кривичних дела.
Па за не вернан се све зна а богами и за седу тија главу полако почиње да излази по која информација.
тв бастиља .
 
E,daj vise pun mi je **** ovih tema o kojekakvim zabranjivanjima,posebno pojedinih medija. Da lis te be vi ljudi normlani?!?!?! Pricate o zabrani medija u sred 21. veka.
Predlazem da se od sada svaka tema kojoj se pominje zabrana bilo kakavog medija ZAKLJUCA...MA OBRISE!!!

Slabo gledam TV,ali najvise gledam b92 i to uglanom naucni program,fudbal,zabava i slicno...usput pogledam vesti,kao sto ih pogledam i na Pinku i RTSu.
Van mozga i pameti je i samo razmisljanje o zabrani bilo koje od ove dve ili bilo koje druge televizije.
 
kyo:
treba zabraniti emisiju ključ na RTS
voditeljica je totalni dibidus a teme su joj Božesačuvaj
Natasa Miljkovic.
Blajva Tijanicu karru,pa moze da radi sta hoce. inace umislila je da je ne znam kakav novinar. Mislim koji je novinar ona kada je na jednoj BK vodila samo Zlatnu zicu ili neki slican kviz. Smesno!
Ona je drolja obicna koja gazi preko leseva da bi napravila senzaciju i izgradila karijeru. Gazi preko leseva da bi joj emisije bil gledane. Posto joj ne ide,onda je nervozna,pa krece da gazi i preko zivih ljudi,pa i dece da bi ispunila svoj cilj.
 
urospo:
U svakom slucaju RTS, takav kakav je, mnogo je bolja televizija nego B92, a i korisnija za gradjane (pre svega Srbe).

Joj bre ne lupetaj. RTS je JADNA televizija u svakom pogledu. Kao prvo,sto godina ne mogu da nabave neko normlanu scenografiju,nego koriste jos neke glupe scenografije iz doba socijalizma.
Ako nista drugo b92 mi je vizuelno lepsi. Makar lep i osvetljen studio da gledam,a ne neke tamne polumrance pozadine.
Skoro sam se iznenadio kada sam gledao BG horniku ili tako nesto,pa je studio bio bas lepo sredjen inace su OCAJ!
I sto se tice ideja su OCAJ! RTS naravno.
 
Korner zastavica:
Joj bre ne lupetaj. RTS je JADNA televizija u svakom pogledu. Kao prvo,sto godina ne mogu da nabave neko normlanu scenografiju,nego koriste jos neke glupe scenografije iz doba socijalizma.
Ako nista drugo b92 mi je vizuelno lepsi. Makar lep i osvetljen studio da gledam,a ne neke tamne polumrance pozadine.
Skoro sam se iznenadio kada sam gledao BG horniku ili tako nesto,pa je studio bio bas lepo sredjen inace su OCAJ!
I sto se tice ideja su OCAJ! RTS naravno.

ima kakav zanimljiv politički talk show na RTS-u??
kao npr. kod nas Latinica, Nedeljom u 2 ili tako nešto
inaće mnogo Srba, Bošnjaka i Slovenaca su mi rekli da HTV kako i za vrijeme Juge tako i sad je najgledanija na ovim prostorima što se tiće balkanskih tv programa
znači li to da Hrvati umiju to najbolje napravit?
 
Јадан је народ што мора да финансира ове неспособне и необавештене који нам дају право да верујемо у све што они кажу,мало је гора б92 али само мало,
одмах затим деле 2 .место РТС и пинки је пинки је видео тита.
Све то треба ...лустрирати,море похапсити .
 
kyo:
ima kakav zanimljiv politički talk show na RTS-u??
kao npr. kod nas Latinica, Nedeljom u 2 ili tako nešto
inaće mnogo Srba, Bošnjaka i Slovenaca su mi rekli da HTV kako i za vrijeme Juge tako i sad je najgledanija na ovim prostorima što se tiće balkanskih tv programa
znači li to da Hrvati umiju to najbolje napravit?

Питај слику са аватара она зна шта је квалитет...не скида се са...тв-а а и двд-ато је најбољи хрватски бренд,кажу и ови из међународне заједнице да се ко вас увек има шта добро фук...Шта је братство и јединство још нас нисте заборавиле па шта раде ови пургери док се ви тесла...гледају фудбал?А ми да вас ...
Тема је јасна ртс или б92 можда скупа,групно?
 
kyo:
ima kakav zanimljiv politički talk show na RTS-u??
kao npr. kod nas Latinica, Nedeljom u 2 ili tako nešto
inaće mnogo Srba, Bošnjaka i Slovenaca su mi rekli da HTV kako i za vrijeme Juge tako i sad je najgledanija na ovim prostorima što se tiće balkanskih tv programa
znači li to da Hrvati umiju to najbolje napravit?

Na RTSu,nema nijedna iole zanimljiva emisija. CAk ni njihov sportski pregled nije zaniljiv. Ni prenosi utakmica,ma nista. Sve je totalno sterilno.
Evo veceras sam video da su 12. put u poslednji 5 godina poceli da repriziraju seriju Bolji zivot.
 
Па штеди човек зна да неће више никад ни прићи ниједној озбиљној тв.
Нека штеди требаће му за црне дане како се то каже у економици пословања фонд за црне дане ,који су изгледа близу.
 
Korner zastavica:
Na RTSu,nema nijedna iole zanimljiva emisija. CAk ni njihov sportski pregled nije zaniljiv. Ni prenosi utakmica,ma nista. Sve je totalno sterilno.
Evo veceras sam video da su 12. put u poslednji 5 godina poceli da repriziraju seriju Bolji zivot.

ma daj
e pošto kod nas nema te serije od 80ih pogledat ću
thnx
 

Back
Top