MIONICA...

sudbina

Obećava
Poruka
61
posto MIONICA pripada valjevskom kraju, mislim da joj je mesto u forumu bas ovde! inace valjevo i ceo valjevski kraj je jedan od najlepsih u srbiji.zanima me da li ste bili u mionici, da li nekoga poznajete iz nje, da li ste posetili bazene u sankovicu (lepenici), da li vam se svidja narod koji tamo zivi, mesta za izlaske...? JA MISLIM DA JE SJANA!!! :razz:
 
Volim Mionicu!
Imam dosta rodbine tamo, bio sam na bazenima i da ... Mionica je najlepsa leti! Volim atmosferu tamosnju! Volim kad sam kod rodjaka, pa kad predvece izadjemo na ulicu (a u ulici samo niske kuce), pa sedimo pod nekim drvetom ili u skolskom a okolo zrikavci zricu, noc pada, zvezdano nebo! Volim i trg Zivojina Misica, ma, volim Mionicu i ponosim se sto je tako blizu Valjeva!

Da ne zaboravim da sam kao klinac bio zaljubljen u jednu Janu iz Mionice! ;-) Eh, uvek ce mi Mionica draga!
 
Wilkołak:
Volim Mionicu!
Imam dosta rodbine tamo, bio sam na bazenima i da ... Mionica je najlepsa leti! Volim atmosferu tamosnju! Volim kad sam kod rodjaka, pa kad predvece izadjemo na ulicu (a u ulici samo niske kuce), pa sedimo pod nekim drvetom ili u skolskom a okolo zrikavci zricu, noc pada, zvezdano nebo! Volim i trg Zivojina Misica, ma, volim Mionicu i ponosim se sto je tako blizu Valjeva!

Da ne zaboravim da sam kao klinac bio zaljubljen u jednu Janu iz Mionice! ;-) Eh, uvek ce mi Mionica draga!
svi koji dodju se oduseve s njom, uvek se ponovo vracaju! znam dosta ljudi koji zive u inostranstvu i provedu po celo leto u njoj ne zele na more, a kad krenu kuci placu...! Jana je verovatno dosta mladja od mene pa je ne znam ili starija!
 
pa da mladja je od mene, a pogotovu ako se preselila za valjevo! sve u svemu velika koncentracija lepih ljudi u valjevskom kraju! kad se ide kroz valjevo ne zna se da li su lepse devojke ili mladici..!
 
Monza je O.K. Lepo okruzhenje, ima dosta lepih devojaka, a znam i dosta ljudi iz Monze, sve suv ludak! 8) Pozdrav za sve ludake tamo, a narochito za brata Borata Monchanina koji se veoma obradovao ovoj temi... :twisted:
 
Wilkołak:
Ko god da je, nadam se da ce nasi Mionicani doprineti povecanju poruka na ovom podforumu! Treba nam pomoc da preteknemo Nislije!
mozda sam pogresila sto temu nisam stavila na neki drugi forum, mozda bi bilo vise ljudi!u svakom slucaju valjevo i mionica su zakon!!!! :-)
 
Меонца је супер, ниси никако погрешила што си тему поставила баш овде ! На неком другом подфоруму људи би се питали где је то, шта је то... а појма немају како је то једно дивно место!
Оба села су ми у мионичкој општини и за мене су та два места нешто најлепше на свету... Мионицу волим и сад сам се сетила неких старих љубави ( које се и нису тако лепо завршиле) и тако... Увек се сетим детињства, вожње на коњским колима кроз Мионицу и ратлука у оној кафани у центру.Лепо беше некад. Баш сам се сад растужила...
 
jane_va:
Меонца је супер, ниси никако погрешила што си тему поставила баш овде ! На неком другом подфоруму људи би се питали где је то, шта је то... а појма немају како је то једно дивно место!
Оба села су ми у мионичкој општини и за мене су та два места нешто најлепше на свету... Мионицу волим и сад сам се сетила неких старих љубави ( које се и нису тако лепо завршиле) и тако... Увек се сетим детињства, вожње на коњским колима кроз Мионицу и ратлука у оној кафани у центру.Лепо беше некад. Баш сам се сад растужила...
nije vise mionica tako anonimna kao nekad, sad se vec culo za nju zahvaljujuci bazenima kako u vrujcima, tako i u sankovicu, misicevi dani, ljudi koji dodju uvek se ponovo vracaju, cesto puta zahvaljujuci bas zaljubljivanju...mada u pravu su bar sto se tice muskaraca, bilo je par bas dobrih frajera! mada sam ja malo starija imam vec oko 30 g. tako da ako si dosta mladja, mozda ne znam tih par tvojih ljubavi!!! ali nije ni bitno , vazno je da nosis lepa secanja iz mionickog kraja1 ;)
 
Мионица је најпознатија по Мишићевим данима, а богами почела је лепо да се развија, још мало ће и престићи Ваљево... ;)
А у вези мојих љубави... ;) И они су ту близу 30-те , годину или две су млађи, тако... А ја нисам баш толико млађа, мислим стварно... :lol: :lol: :lol: Ове године сам постала пунолетна по светским мерилима (напуних 21.-у годину) ...
 
ARbPdRWTRtsXqwEV.jpg
 

Back
Top