MIONICA...

Dobardan na svimaju, ja zivim u Fransusku, ali dolazijo sam svake letu u Mionici, moja familija zivi u selo Berkovac.

Jel imate jos slike od moja lepa Mionica???

Stavicu i ja jedna slika de sa ja , u Mionici, u 1998 :wink:
 
Mionica jeste prelepa, zapravo cela okolina, Mionicanka po maminoj liniji, i to vrlo ponosna...
Ali, ima li da se kaze jos nesto osim - Mionica je lepa, ja volim Mionicu...
Sta se desava tamo, jel idsao neko u skorije vreme, jel jos rade ona tri kafica...?
Eto, krenula je sezona u Banji Vrujci, jel isao neko?
 
;)
SuzanKalvin:
Nemoj da obracas paznju na ljude koji se podsmevaju tvom (zaista losem) srpskom jeziku. Vidi se da nisi zaboravio ko si i odakle si, zato ti zelim toplu dobrodoslicu.

Hvala!!! :D

Nisam nikad zaboravijo moje zemje, uveh je u moje srce.
Imam samo neki problemu, zasto ne mozem da dolazim kao pre, taj problemu je psiholozike, ja sam agorafobije , to je doslo u 1998, zadnja puta kad sam dolazio.

Neznam ako je bilo neki problemu u putovi, zasto sam izdoso taklo :?

Ali cero dan mislim na moje familija, tamo, u Berkovac, i moje Mionicu, sa negove lepu kafane...

Moje otac je bijo sejak, i mome deda, i mje prededa, i nije mi slamota.

Volim odakle dozim ;)

Jos hvala za mene
 
katta:
Mionica jeste prelepa, zapravo cela okolina, Mionicanka po maminoj liniji, i to vrlo ponosna...
Ali, ima li da se kaze jos nesto osim - Mionica je lepa, ja volim Mionicu...
Sta se desava tamo, jel idsao neko u skorije vreme, jel jos rade ona tri kafica...?
Eto, krenula je sezona u Banji Vrujci, jel isao neko?


Ja sam islo u banji vrujci dva puta, sa moje sestre koje zivi isprod banju.

Tamo je bas lepo.

Moje oce i majke kaze meni kad su dolazili zadnja godina da sad ima puno hotelu, za turiste!!!

Jel imate slike???
 
Caos ljudi, ja sam iz sela koje pripada opstini Mionici... Sta mogu reci o Monci... pa... najlepse je leti.... Misicevi dani , bazeni...
Steta sto ima tako malo mesta za provod ... samo Knez i Gringo.. leti je to prepuno... i zagusljivo... super bi bilo da ima zivih svirki i letnjih basta....

I jos nesto... promociji Monce je dobrineo serijal JEDNOSTAVAN ZIVOT :-)
 
katta:
Mionica jeste prelepa, zapravo cela okolina, Mionicanka po maminoj liniji, i to vrlo ponosna...
Ali, ima li da se kaze jos nesto osim - Mionica je lepa, ja volim Mionicu...
Sta se desava tamo, jel idsao neko u skorije vreme, jel jos rade ona tri kafica...?
Eto, krenula je sezona u Banji Vrujci, jel isao neko?

Išao sam u nedelju i bilo je lepo.Jedina negativna strana je neasfaltiran put, tako da je velika prašina na delu bazena do puta.Voda je prijatna za kupanje a nije ni velika gužva.Superiška.
pool.gif


PS:Katto,nije bilo ridjih devojaka, hahaha.Pozzzzzzz od Ashika
 
SuzanKalvin:
Nemoj da obracas paznju na ljude koji se podsmevaju tvom (zaista losem) srpskom jeziku. Vidi se da nisi zaboravio ko si i odakle si, zato ti zelim toplu dobrodoslicu.
Ma ne podsmevam se ja uopste coveku, samo kazem da je malo zaboravio svoj jezik, to je sve...i od mene srdacna dobrodoslica...;)
 
VOLIM MIONICU I RADO JE SE SECAM-naravno samo pod uslovom da za tako nesto imam vremena,
...a covek sa vremenom mora obazrivo,inace ga uludo u potrosi pa se posle pita-GDE MI PRODJE VREME?!?!?!?!?!-
 

Back
Top