Svemirske strategije

El Muerte:
HEGEMONIA
Nekako mi je bolja od svih ostalih.......vishe je strateshko-politicka.
jako mi se svidja.....
samo pazi moze da se zajebue da nabavi hegemoniu: solon heritage ko ja sto sam jer ta igra uopste nema singleplay. Ako oce singleplay nek igra haegemonia:legions of iron. Mada koliko sam odigro prvih par misija, onako, nisam se bas najbolje snasao i malo je za moj ukus produkcija bila slaba pa sam batalio... Al moze bit da je igra ok skroz, neam pojma....
 
Ali ako volish bas nestko kao starcraft itd. onda svim srcem predlazem
GORUND CONTROL 2
Ova igra je na mene ostavila isti utisak kao sto je npr Far Cry postavio vishe standarde u FPS igrama..Prelepa grafika, slobodna free view kamera.....pomerash je i zumirash kako god zelish i efekti kada altiljerija bombarduje naprosto ostavlja bez daha.texture su uradjene jako lepo, nema skrnavih mutnih pixela kad zumirash itd.Korishcenje konfiguracije terena za peshadiju, gerilska dejstva, podrska iz vazduha, dimne zavese, izvidjanje.........ma morash videti da bi mi verovao.
Nema talozenja jedinica na 10000000000 kao u C&C a resursa NEMA uopste, nego novas dobijas drzeci victory lokacije i baze tj.zone za sletanje u evc unapred napravljenoj bazi jer gradnje u igri NEMA! Igra te naprosto prisiljava da uleces u borbu a ne da gledash dok se drugi igraci ubijaju, ovde nema situacije "zavadi pa vladaj" naprotiv, ako samo stojish, ova dvojica sto se ubijaju ce biti jaci od tebe jer ce dobijati novac jer se bore :D
A kada dobijes novac, kada kupish jedinice, imash njihov unkeep tj. troskove odrzavanja :D
Savrshen balans je postignut u ovoj igri narocito u multiplayer-u.Niko nije dominantan, sve ide na taktiku i KEFALO.......prava strategija ili da kazem TAKTICKA igra za ozbiljne stratege.Ne zahteva pomahnitalo kliktanje mishem, niti je igra spora nego taman toliko da brzo odredish najbolji polozaj za vojsku izdash naredjenja.
i najbolje od svega je sto NEMA najbolje jedinice....svaka ima sto ova druga nema i tako u krug.Npr tenk je najbolji protiv peshadije, ali ne moze da puca u vazduh kada ga letelice ubijaju, ali su letelice ranjive jako na peshadiju itd. :)
 
slazem se za ground control 2
To je prva igra koja me je naterala da nakupujem pesadiju.
Secam se kad sam poceo da je igram, bila neka druga, treca misija i nabildujem tenkovske jedinice i po C&C klasici krenem ja u "rush" kad oces popucalo mi sve a da nisam ni prisao bazi. Jednostavno prva igra gde se tacno zna koja jedinica koju ubija i gde ti je pesadija pod obavezno. Nije kao u Generalsima gde se nabildujem sa onim ogromnim kineskim tenkom (zaboravih mu ime) i sa njima napravim pokolj.
Jedino sto nije klasicna svemirska simulacija a decko je trazio svemirsku.

@ codemaker
Ko ne zna za lemingse ne zna sta je igrica :lol:
 
za mene prva i poslednja je Warhammer 40000: Dawn of War (sva tri dela) jeste da nije bash svemirska,al ipak su one ostale rase sem space marines-a sve iz svemira.
Nego probaj i EVE online bash juche kupih original da vidim kakva je.
 
V.K.:
za mene prva i poslednja je Warhammer 40000: Dawn of War (sva tri dela) jeste da nije bash svemirska,al ipak su one ostale rase sem space marines-a sve iz svemira.
Nego probaj i EVE online bash juche kupih original da vidim kakva je.
kako t mislish "kupio si original" ??????
Pa original se besplatno skida sa sajta ali se zato clanarina placa oko 10e mesecno.....kao WOW.
osim ako nisi nashao neke "nezavisne" servere u tom slucaju poshalji mi poruku na PM da mi kazes adrese :)
 
Nisam 100% siguran ali koliko se secam wow kad kupis ti u stvari kupujes odredjeno vreme igranja na netu a igru dobijas. TAcnije uz igru dobijes odredjeno vreme igranja. Tebi wow ne vredi kad nije original jer ne moze (ili moze izuzetno tesko) da de igra na krekovanom serveru.
 

Back
Top