Velika Srbija

Каква лепа тема : Карловац, Карлобаг, Огулин Вировитица ! Западне границе Србије.
Биће, биће ... За коју годиницу.
c007.gif
 
Pricaju Hrvat i Slovenac i kaze Hrvat:"Sanjao sam nocas da je cela Slovenija u plamenu nigde vas vise nema, da smo vas sve iskidali za jedan dan,sve je to sada Hrvatska..."
A kaze njemu Slovenac:"Pa dobro brate sto tako ja sam sanjao veliku paradu u centru Zagreba na trgu bana Jelacica,decicu sa cvecem masu ljudi, velike transparente... ali nisam mogao da procitam sta pise". A Hrvat:"A sto?" Slovenac odgovara:"Ne znam brate da citam CIRILICU!" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
kyo:
ućio ga Sloba Milošević kako
:lol: :lol: :lol:
što se tiće i jednog i drugog
mogli su ih pokopati zajedno
da smrde jedan drugom....
О, види и овај убоде понешто. Сад... ко је кога учио, не знам. Свеједно, иста школа комуњарска.
Али, да се овај није с вашим зликовцем договорио не би било ни п. од ваше "велике победе" у тзв. "обрамбеном рату", нити свег осталог зла, почев од 300. хиљада прогнаних Срба...
 
drbob:
Hahahahahahahahahahahahahahahah,istina boli,a?

Mislio si na ovo?

Spremaju krvav obračun!
A. M., 3. februar 2003

BEOGRAD - U Srbiji se sprema krvavi obračun, Zoran Đinđić, Nebojša Čović i Goran Svilanović moraju da me sklone, zato što raskrinkavam sve afere i svi koji su protiv njih sada ujedinjeni navijaju za mene.
Predsednik SRS Vojislav Šešelj rekao je ovo u ponedeljak na vanrednoj konferenciji za novinare tvrdeći da je postao nepodnošljiv režimu, jer u javnosti iznosi sve...
- Imam informacije da ove nedelje stižu optužnice protiv mene i Jovice Stanišića, a svi funkcioneri i Nenad Milić, glavni akter internacionalne afere “Mercedes benc”, znali su za to - kaže Šešelj. - Iz američkih diplomatskih izvora doznao sam da je LJubiša Buha Čume prošlog proleća napravio dil sa njima da svedoči protiv Slobodana Miloševića kao svedok “M1”. Đinđić mu je omogućio da ode iz zemlje ako kaže da će svedočiti da je Milošević lično davao naređenja Arkanu i Legiji za etničko čišćenje i progon nesrpskog življa.
Šešelj tvrdi da će Čume, koji nikada nije video Miloševića, biti predstavljen kao “vođa paravojne formacije iz Surčina”, iako je on, kako kaže, imao “mafijašku bandu koja je krala, pljačkala, švercovala i ubijala”, a front nije ni video.
- Čume je prihvatio da Legiji pripiše sva nerešena ubistva od 1992. do 2002. godine i Đinđić mu je obećao sigurnost i slobodu - tvrdi Šešelj. - JSO bi bila proglašena terorističkim snagama i rasformirana. Legiji, čija optužnica treba da stigne u martu, bilo bi ponuđeno da svedoči protiv Miloševića.
- Policijske kanale informisanja, koje sam u poslednje vreme zaledio, ponovo sam otvorio.
Lider SRS je izjavio i da “Đinđićev kum Milan Beko” ponovo pokušava da u ime “Dibis internešnal produkt” kupi pančevačku Petrohemiju i RTB Bor, da će Vuk Hamović sa Goranom Novakovićem u februaru ponovo dobiti monopolski aranžman na uvoz nafte...
- Oni već dve godine podižu krivične prijave protiv mene, a ja im predlažem da sve objedine u jednu tužbu. Čović je najveći srpski “Minhauzen”, jer laže da se nisam pojavio na suđenju. Ako se ispostavi da je podigao tužbu protiv mene - poješću je pred novinarima. On samo podnosi krivične prijave kako bi se sve prolongiralo.
 
drbob:
Ako može Velika Albanija,zašto ne i Velika Srbija?
Strashno, strashno...
Zato shto bi Ajnshtajne Velika Albanija za petnaestak godina ''pojela'' i Veliku i malu Srbiju......Govorim o natalitetu.......Monstrum sa juga nadam se nikada nece biti stvoren......
 
Samo jaka Srbija moze da pomogne u odbrani Zapadne Evrope od islama.Sto pre to shvate zapadnjaci,to bolje,a Velika Albanija vec ugrozava Zapad.A Srbija ce biti jaka kada se ujedine Srpske zemlje.I Amerika ce imati probleme sa Siptarima.
 
goxy:
Strashno, strashno...
Zato shto bi Ajnshtajne Velika Albanija za petnaestak godina ''pojela'' i Veliku i malu Srbiju......Govorim o natalitetu.......Monstrum sa juga nadam se nikada nece biti stvoren......

Kako nece.Pa jos malo pa to ce biti gotova stvar.I to najvise zasluga za to imace Srbija.
 

Back
Top