MODERATOR!!!!

Novi Moderator?

  • Charger

  • Ilic

  • neko treci


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Jeka#26

Poznat
Poruka
8.932
Posto smo se slozili da nam je potreban Moderator, ovde mozemo da odlucimo ko ce to da bude. Ja glasam za povratak Chargera.
Ako glasata za nekog treceg napisite ko bi to mogao da bude.
 
Ja glasam za samog sebe,a to mu dodje pod "neko treci".
A gde je PsD? :D
Predlazem da imamo DVA moderatora,jedan Ciganin i jedan Grobar...ne moze sve jedan covek sam. :D
Inace Charger ako hoce da se vrati,dobrodosao je...mada me je razocarao sto je odustao bez borbe! :D
Svecanom vam obecavam ,ako ja postanem mod...nayebali ste! :lol:
 
Korner zastavica:
Ilke,jel ovo neki najnoviji film? :D
Čekaj samo kad se Nevidljivi vrati. Ti si oterao Plesa.
g080.gif
 
Korner zastavica:
Ja glasam za samog sebe,a to mu dodje pod "neko treci".
A gde je PsD? :D
Predlazem da imamo DVA moderatora,jedan Ciganin i jedan Grobar...ne moze sve jedan covek sam. :D
Inace Charger ako hoce da se vrati,dobrodosao je...mada me je razocarao sto je odustao bez borbe! :D
Svecanom vam obecavam ,ako ja postanem mod...nayebali ste! :lol:
Onda se nadam da neces da postanes mod :lol:
Ako se Charger ne vrati, ja glasam da nam Ilic bude mod.
 
tab503:
nisam u toku
a sto je charger otisao?
Nije mogao više da podnese stalna tužakanja, stalne prigovore i mešanje u njegov posao. Najgori su, kaže bili oni koji su se najredje pojavljivali. Pojavi se jednom u mesec dana, posadi idiotsku izjavu, pa se žali zašto mu je "umotvorina" izbrisana. :evil:
c054.gif
 
Pozdrav svima,
Da vam kazem da nema poente ovo glasanje za novog moderatora jer admina nije briga za tim. Jedini nacin da se dobije novi moderator je da ga admin sam odabere. Ja mogu poslati poruku adminu i reci mu koga bi hteli za moderatora, ali cisto sumnjam da ce on prisati na to.
Imali smo slicnu situaciju na automobolizam pre, isto je bilo glasanje i kad smo se ponadali da smo dobili novog moderatora - admin je samo rekao "imacemo u planu ako se odlucimo za novog moderatora".

Poz
 
Ilicu kad smo te naucili da postavis avatar naucicemo te da budes i mod.
Glasala sam za Chargera,ali bih volela da modovi budete ti ili Ples.
Znam da vi necete da mi brisete postove u kojima za*ebavam grobare!!! :lol:

Ili sto ne bi bio neko neutralan???Jeka npr. ona ne navija ni za koga
 
68Charger440+6:
Pozdrav svima,
Da vam kazem da nema poente ovo glasanje za novog moderatora jer admina nije briga za tim. Jedini nacin da se dobije novi moderator je da ga admin sam odabere. Ja mogu poslati poruku adminu i reci mu koga bi hteli za moderatora, ali cisto sumnjam da ce on prisati na to.
Imali smo slicnu situaciju na automobolizam pre, isto je bilo glasanje i kad smo se ponadali da smo dobili novog moderatora - admin je samo rekao "imacemo u planu ako se odlucimo za novog moderatora".

Poz

Pa sto ti neces da budes mod?
Zato sto te gusteri smaraju?
Pa kuliraj ih!
Sta te boli ***** !
Oni dodju, postave 2-3 nebulozna posta, i vise ih nema.
 
MadonnaGirl:
Ilicu kad smo te naucili da postavis avatar naucicemo te da budes i mod.
Glasala sam za Chargera,ali bih volela da modovi budete ti ili Ples.
Znam da vi necete da mi brisete postove u kojima za*ebavam grobare!!! :lol:

Ili sto ne bi bio neko neutralan???Jeka npr. ona ne navija ni za koga

@Madonna Najbolje je da bude neko neutralan. Ja bih stvarno volela da se Charger vrati.
@Ilic Ma ti ces da nam budes novi mod. Nema tu neces :lol: . Bio bi bas dobar mod.

Ne znam ko je neutralan. Recimo Walken.
 
ZzZzZz:
Pa sto ti neces da budes mod?
Zato sto te gusteri smaraju?
Pa kuliraj ih!
Sta te boli ***** !
Oni dodju, postave 2-3 nebulozna posta, i vise ih nema.

Zato sto imam pametnija posla nego da se svadjam po Krstarici. Sa vecinom nasih ljudi je nemoguce pricati zato izbegavam nase forume sto je vise moguce.
 

Back
Top