Grrrrrrrrrrrrr!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.698
E, zasto sam se ja jutros ovako raspisao... Pa zato sto sam sinoc dva puta izduvao i to u rekordnom roku! :evil: :-x :evil: :-x :evil: :-x Prvo me zove jedna kod sebe i ne bude nista, posle druga dodje kod mene i opet nista! Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!! Koja od forumasica je zagorela, da je danas @#$#@@ :idea: :twisted: # :twisted: ne biram :D
 
Ja nisam, ali evo ti još ljutih smajlija. :lol:
a040.gif
g070.gif
k026.gif
k034.gif
a050.gif
a020.gif
 
Zex:
E, zasto sam se ja jutros ovako raspisao... Pa zato sto sam sinoc dva puta izduvao i to u rekordnom roku! :evil: :-x :evil: :-x :evil: :-x Prvo me zove jedna kod sebe i ne bude nista, posle druga dodje kod mene i opet nista! Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!! Koja od forumasica je zagorela, da je danas @#$#@@ :idea: :twisted: # :twisted: ne biram :D
duhovito,duhovito.
 
Zex:
More goni ih, nisu lezbejke ove od sinoc nego me jedna udavila sa porodicnim problemima a druga sa nekim ispitima na poljo faksu... Grrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!1
Ma nisi me razumeo :???: Sigurno za tebe sada pricaju da si homitj...
A sta si ti ocekivao? Da kazu e odo' ja da se tusnem pa da pocnemo... Naravno da ce da smaraju pricom. Bar prva dva tri puta... a posto covek prica o onome sto mu se desava... vuala... eto ti price o porodicnim problemima i poljo faxu 8-)
 
Pa da, meni tako jednom dosla jedna pa sve nesto kuka a ja je sa mukom slusam i sve mi je zao... mislim zao sto je smor... kad ubrzo posle toga sretnem je sa nekom drugaricom u gradu. I mi se tu nesto skontamo (drugarica i ja) i sve super kad ona meni "e bas si super steta sto si homitj" :shock: a ja njoj "sta steta? Pa upoznaj me sa bratom"... Dan danas, a proslo par godina od tada nece da mi se javi na ulici :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top