Pomoc- promena boje kose

Cupavka

Domaćin
Poruka
3.593
Zenice drage moje...i po koji muski...da li znate neki sajt gde mogu da isprobam boje za kosu na svojoj fotografiji...ima program za to negde, al ne znam gde sam ga videla...hocu da se farbam, jer mi dosadilo satiranje...imam bled ten, tamnu, skoro crnu prirodnu boju kose i puno sedih bas kod cela :roll:
Budite dobri pa dajte neki konstruktivni predlog :)
 
jao... qq... ne mogu da se setim.. znam da sam videla.... e shto mrzim kad mi je onako... pri vrhu... a ne mogu da se setim... poslacju ti... nego... zashto ne ostavish shareno ali samo obrnesh malo boje.... ja volim shatiranu kosu... samo to je bash cimanje....
 
Znas sta mi je posebno muka? Imam svetle krajeve kose- osim satiranih krajeva i sedih vlasi, imam i neke kesten i jednu crvenkastu niajnsu zbog meliranja, pa sam mnogooo sarena...isprobavala sam sredstvo za posvetljivanje satiranih pramenova, pa sam uspela da posvetlim sve- i moje pramenove i satirane :(...sad cu da probam da stavim sliku da vidis kaki je to horor
 
e ma samo ti udri to jopet... mozhe mnogo dobro da izgleda ako imash zaista puno boja... ali mora da bude dobro odradjeno.. sitno.... da se iz daleka ne vidi.... meni je bar to bash dobro... e i ono sitno sitno crno belo... da opet iz daljine il cjoravima izgleda sivo.... to sam ja sad u procesu... :D
ajd da i tebe vidim... pa da se foliram posle malo po forumu :lol:
 
Jbt., a biser je poseban to sto sam silne pare pukla za meliranje, da se sve to , kao izjednaci... sad mi je bez veze...ja-curka nisam razmisljala sta ce da bude kad dodje vreme za sledece satiranje...sta sad, crna, da izmeliram...:(((
 
Cupavka:
Eeee, znala sam ja ko ce meni da bane i razradi temu prvi :)...a, kako to izgleda "da obrnem boje"?
To ti je, po prilici, kao kada je Livija, na " Lj & sexu ", striktno po preciznim uputstvima koja je tamo dobila, pokušavala da izvede striptiz iz čučnja, sa sve raznoškom i zgrčkom, samo je, ovo tvoje, nešto malo manje bolno .... :lol:
 
samo ti dobacuj... da vidish samo kako sam se izveshtila... :lol:
e chup pa ti imash chavrgavu kosu.... :shock: e jest to zaebano... ne znam... ja bih ondak jednu boju.... tamniju neq... kesten il tako neshto..... e mozhda narandzhasta.... al ne znam bash koliko si ti u pa tom fazonu... al evo da chujemo shta krfolok ima da kazhe on je pun ideja... narochito kad su tudje dlake u pitanju :D
 
livija:
samo ti dobacuj... da vidish samo kako sam se izveshtila... :lol:
e chup pa ti imash chavrgavu kosu.... :shock: e jest to zaebano... ne znam... ja bih ondak jednu boju.... tamniju neq... kesten il tako neshto..... e mozhda narandzhasta.... al ne znam bash koliko si ti u pa tom fazonu... al evo da chujemo shta krfolok ima da kazhe on je pun ideja... narochito kad su tudje dlake u pitanju :D
Nemam ništa da kažem, pošto si ti " pokrila " sve alternative, a da je baš ja posavetujem da se, za promenu, ošiša na ćelavo, mis' : nekako ne ide ... :lol:
 
Mojra- je l u te nijanse spada kesten? Muka je sto sam bleda mnogo, pa ne mogu da se farbam u svoju prirodnu boju...a retko se sminkam.
Mislim da vise nemam mogucnost da se satiram u crno - belo, sem ako se ne osisam ko sto rece Krvolok :)))...tako da mi jedino preostaje farbanje u jednu boju...
 

Back
Top