Ceda Jovanovic ili Vuk Draskovic

Ko ima manju podrsku medju biracima: Ceda ili Vuk

  • Vuk Draskovic?

  • Ceda Jovanovic?


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Гласао сам за Вука Драшковића мада заиста мислим да је то мртва трка. Можда њих двојица да направе коалицију. Што да не? Чеда агитује за независно КиМ, Драшковић би дао Косово и Метохију. Чеда прима паре од Запада, а и Драшковић. Ипак они имају сличности. Само, једно их раздваја, а то је што је Драшковић умислио да је четник, а Чеда је комуњара.
 
Ovo je zanimljivo, Draskovic koji je za monarhiju i saradnju sa zapadom , starim saveznicima, je umislio da je cetniki! A Seselj koji je republikanac i rusofil je autentican! Kako ga nije sramota da prica o tome uopste :):):):)
E dete,dete!
Mislim da su ipak oni obojica cetnici , Vuk onaj stari , iz II svetskog rata, a Seselj je ovaj novi , koljac,ubica , iz ovog novijeg nam rata! Da se nadjemo na sredini , sta kazes! :)
 
У ствари избор је између маторог наркомана и млађег ?
Мени две потпуно маргиналне политике фигуре.
Може, врло лако бити, да их после 21 Јан. не буде обојице ...
 
Ja mislim da gresite kada kazete da Draskovic prima pare sa zapada. Mozda je primao dok je imao veliku podrsku u Srbiji ali danas ne verujem da prima.

Nisu amerikanci ludi da bacaju novac, oni ako uloze onda se nadaju da ce se to isplatiti a Draskovic nema dovoljno mudrosti da ponovo navuce narod na svoje prevare.
 
crow:
vuk je usho u koaliciju sa SPSom a ispalio DS.
to je bio kraj njegove politichke karijere.
ista sudbina bi dochekala i mladju, da nije onoliko budzovana iz interesa u njegovoj stranci.

Apsolutno se slazem! SPO je bio najveci protivnik SPS-a bar su ga tako mediji predstavljali kad ono SPO pogazi svoje stavove i ode u vladu sa SPS-om :)

Gey17 nije bio toliki protivnik SPS-a i SRS ali ih je DS uvukao u neku mrznju prema svima drugima.
 

Back
Top