DOČEK NOVE GODINE U SRBIJI

Ja ti predlažem Zlatibor! Tamo je uvek živo, znam da je uvek prepun za Novu Godinu! Možeš da rezervišeš neki privatni smeštaj, a onda da se raspitaš gde bi mogla baš za samu veče. Tamo imaš i dosta kafića i restorana i hotela. Mislim da ima za svačiji ukus!

Sve u svemu, gde god da odete u paru biće vam lepo! ;)
 
Dezdemona:
FINALLY!!!!!!!!!!!!! ;)
ya i spelovanje....

najbolja i podvlacim najjeftinija alternativa je kuci. Docekate novu uz sampanjac, svece, piletinu, kraj prozora... uz lepu muziku.. (ybga zaneo sam se).. a posle idete na trg medju ljude..... gde vec zivite...

ovo ti je i dobar nacin da testiras kreativnost i ukus svog decka

pozzz
 
Vesna Ks:
:D meni nesto interesantno deluju oni"autobusi iznenadjenja"-znas na koliko ides,sta od usluga imas ali nemas pojma gde ce to biti...jel bio mozda neko?
:razz: Eeej, to zvuci zanimljivo - autobusi iznenadjenja, nisam cula za to ranije. Jel zna neko nesto detaljnije?
Na Zlatiboru sam bila cesto, a na Palicu nisam nikad - svidja mi se ideja! Hvala svima, sjajni ste! :)

Marge, pricaj nam malo o Palicu, sad tek videh odakle si! Pozz
 
:Idol::
ya i spelovanje....

Ma sve je OK, vazno da se razumemo! :p


najbolja i podvlacim najjeftinija alternativa je kuci. Docekate novu uz sampanjac, svece, piletinu, kraj prozora... uz lepu muziku.. (ybga zaneo sam se).. a posle idete na trg medju ljude..... gde vec zivite...

ovo ti je i dobar nacin da testiras kreativnost i ukus svog decka

Nije ni to lose ! Hvala! POZDRAV
 
Palic ima jednu manu. Pre 4,5 godina sam dosla na jedan dan sa porodicom i odlucila da se preselim bas tu. Prvo smo bili podstanari 1 godinu a onda smo prodali stan u N.S. i kupili ovde kucu.
Znaci ima opasnosti da ovde i ostanes kao i ja. Vrlo mirno mesto gde si sa komsijama na dobar dan i gde nema tracarenja i besposlicara. Mnogo vredni ljudi ,sto se vidi po odrzavanim kucama i travnjacima. Dosta kuca je u stilu Secesije.
Nema ovde mnogo provoda. Ima ga u restoranima i kafanama i u onim malim hotelcicima ali ja tu ne zalazim. Mnogi se hvale kako je usluga odlicna, hrana obilna i kvalitetna sa primesama madjarske kuhinje.
Ono sto nudi Palic je jedan lep vikend u kome ces se mnogo setati, opustiti, nadisati svezeg vazduha... Subotica je na 8 km, ima gradski bus pa ako bas zelis mozes malo promuvati i buvljakom ili centrom Subotice gde je do 15 januara vasar sa dzidzabidzama kao i u svim vecim mestima.
Cene i ponude za docek ne znam. Dodji na jedan dan (ne znam da li si daleko) pa obidji malo po Palicu i raspitaj se. Hvale restoran Abraham, Malu gostionu, Cardu, a na 2-3 km od Palica prema Hajdukovu ima neki vinski podrum (restoran) koji je na dobrom glasu. Tu je i farma nojeva i mini zoo vrt, mislim blizu tog Vinskog podruma gde su degustacije vina gratis. U blizini je i Sunjok carda, Guljas carda...
 
Marge Simpson:
Palic ima jednu manu. Pre 4,5 godina sam dosla na jedan dan sa porodicom i odlucila da se preselim bas tu. Prvo smo bili podstanari 1 godinu a onda smo prodali stan u N.S. i kupili ovde kucu.
Znaci ima opasnosti da ovde i ostanes kao i ja. Vrlo mirno mesto gde si sa komsijama na dobar dan i gde nema tracarenja i besposlicara. Mnogo vredni ljudi ,sto se vidi po odrzavanim kucama i travnjacima. Dosta kuca je u stilu Secesije.
Nema ovde mnogo provoda. Ima ga u restoranima i kafanama i u onim malim hotelcicima ali ja tu ne zalazim. Mnogi se hvale kako je usluga odlicna, hrana obilna i kvalitetna sa primesama madjarske kuhinje.
Ono sto nudi Palic je jedan lep vikend u kome ces se mnogo setati, opustiti, nadisati svezeg vazduha... Subotica je na 8 km, ima gradski bus pa ako bas zelis mozes malo promuvati i buvljakom ili centrom Subotice gde je do 15 januara vasar sa dzidzabidzama kao i u svim vecim mestima.
Cene i ponude za docek ne znam. Dodji na jedan dan (ne znam da li si daleko) pa obidji malo po Palicu i raspitaj se. Hvale restoran Abraham, Malu gostionu, Cardu, a na 2-3 km od Palica prema Hajdukovu ima neki vinski podrum (restoran) koji je na dobrom glasu. Tu je i farma nojeva i mini zoo vrt, mislim blizu tog Vinskog podruma gde su degustacije vina gratis. U blizini je i Sunjok carda, Guljas carda...
Sjajno zvuči!
Hvala Marge na trudu i vremenu potrošenom na ovaj post! Već ozbiljno razmišljam o Paliću! :smile:
Veeeeeeliki pozdrav! :razz:
 
Ja sam od drugara cula da je Palic skup, sad zavisi i koliko ko ima i hoce da odvoji novca. Ja idem sa drustvom na Divcibare, iznajmili smo vikendicu i planiramo da ostanemo tri dana. Tamo je lepo, nije skupo i nije nafurano. A ko nije za ovu varijantu sa gomilom ljudi, drugarica mi kaze da ide isto na Divcibare sa momkom, u hotel sa organizovanim docekom, na par dana za nevelike pare. To je moj predlog :)
 
Jeste, skup je, pogotovo ako ides po hotelima. Koliko znam prenociste u pristojnim sobama se krece oko 10 evra po osobi, pa to i nije tako strasno. Ja licno ne volim Palic kao "nobles" mesto sto postaje u poslednje vreme jer je vrlo "in" doci ovde i posle pricati o tome. Volim ga kao mirno mesto za zivot i mislim da je idealan za jedan miran vikend u kome se mozete odmoriri od svega. Postoje restorani koji nude "meni ruckove" po 200-300 dinara sa dobrom i obilnom klopom.
 
Ma ovu novu godinu docekujem u krevetu tacnije jorgan planini. Majkemi dosadilo mi je vise da idem po diskotekama jer ja sam prilicno malda tako da cu ostati kuci. Mislim da je to naj pametnije resenja tako da ono, pozdrav i svima unapred srecna nova 2007 godiNICA...
 

Back
Top